dowolna

Domy podpiwniczone Rybnik - Ogłoszenia domów z piwnicą

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 890 000 zł297 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Okazja! Wyjątkowy, luksusowy dom wolnostojący po generalnym remoncie, idealny dla jednej lub dwóch rodzin, położony w prestiżowej dzielnicy Zamysłów. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł310 m² 5 158,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Dom pod lasem gotowy do zamieszkania, bez dodatkowych nakładów Szukasz przestrzeni dla rodziny w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta nieruchomość łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł105 m² 5 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 526 m²

Na sprzedaż dom w Rybniku - Niedobczycach Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Niedobczyc. Dom został wybudowany w latach 60-tych. Solidna.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł192 m² 2 239,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 152 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym, położoną w Rybniku przy ul. Górnośląskiej. > powierzchnia użytkowa budynku: ok. 192 m2 > Powierzchnia działki: ok. 2152.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 150 000 zł165 m² 6 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:984 m²

Dom z fotowoltaiką - Ligota - 165 m - 984 m działki Topowa lokalizacja, wszystko wyremontowane - wystarczy tylko odświeżyć i można mieszkać! Do tego fotowoltaika na starych zasadach.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:449 m²

Dom do własnej aranżacji w spokojnej części Rybnika Golejów, ul. Morwowa Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w Rybniku - dzielnicy Golejów, przy cichej i kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł199 m² 3 261,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny i wyjątkowy dom wolnostojący na działce o pow. 2111 m2, położony w Rybniku-Niedobczycach. Dom w wyjątkowym klimacie, budowany z czerwonej.

Szczegóły ogłoszenia

857 000 zł124 m² 6 911,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:88 m²

Zamieszkaj w Rybniku przy lesie w domu o pow 124 m z działką 213 m To miejsce, to prawdziwa oaza spokoju. Szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć a jednocześnie szybko.

Szczegóły ogłoszenia

926 000 zł130 m² 7 123,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:88 m²

Zamieszkaj przy lesie w domu o pow 130 m z działką 383 m To miejsce, to prawdziwa oaza spokoju. Na sprzedaż skrajny segment - tutaj masz więcej prywatności i przestrzeni. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł300 m² 2 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:567 m²

Kamienica Z ogrodem! Dostępna od razu po podpisaniu umowy. Idealna pod inwestycję! Kamienica znajduje się 3 minuty pieszo od rybnickiego rynku ,oraz zaledwie 2 minuty pieszo od kampusu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:544 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Dom bez remontu - wprowadzasz się i urządzasz po swojemu Kupujesz gotową bazę, w której najdroższe.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł220 m² 2 495,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Dom wolnostojący, piętrowy, dwurodzinny, w atrakcyjnej dzielnicy Rybnika - Gotartowicach. Przedstawiamy Państu piętrowy, całkowicie podpiwniczony budynek mieszkalny, wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

430 000 zł200 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:914 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący z dużym potencjałem - idealny dla jednej lub dwóch rodzin! Zielona spokojna okolica wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej. Dom wolnostojący, 3 kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł200 m² 2 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 623 m²

Perełka wśród domów na obrzeżach Rybnika! Duży dom do wprowadzenia od zaraz - dom nie wymaga nakładu finansowego! Szukasz domu blisko Rybnika? - ta oferta jest dla Ciebie! Możesz mieć tylko 10.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł150 m² 4 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam dom do zamieszkania od zaraz. Ceny ziemi na budowę domu to koszt mniej więcej 130tys w okolicach ulicy Jankowickiej. Dom jest w atrakcyjnej odległości od centrum, blisko znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł195,60 m² 7 617,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 992 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z 2001 roku, położony w Rybniku (dz Popielów) To nieruchomość, która łączy elegancję z funkcjonalnością, oferując wysoki standard wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł280 m² 4 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z lat 60-tych o powierzchni 280m2, w całości podpiwniczony ( piwnice są użytkowe z wyjściem na podwórko.) Na parterze znajdują się trzy pokoje z wyjściem dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł100 m² 2 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Dom w cenie mieszkania - Rybnik, dzielnica Popielów na działce 1080 m Szukasz własnego domu, ale budżet pozwala jedynie na mieszkanie? Ta oferta może być idealnym rozwiązaniem. Oferujemy dom.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:449 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł240 m² 7 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 647 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący wybudowany w 2008 r na działce 3647m2, położony w Rybniku przy ul.Granicznej. Posesja ogrodzona i wybrukowana. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł180 m² 2 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

*** duży dom wolnostojący dwurodzinny - rybnik dzielnica golejów Z piękną dużą działką *** Licencjonowane Biuro Nieruchomości "arenda" z przyjemnością oferuje Państwu na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł99 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

| "aternatywa" Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o pow. 640m 2 zabudowanej domem wolnostojącym o pow. 99m 2 oraz budynkiem gospodarczym. Dom dwukondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

549 000 zł245 m² 2 240,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 722 m²

Dom 245 m - działka 1772 m - centrum + cisza Połączenie, które rzadko się trafia bliskość centrum i jednocześnie spokój, zieleń oraz prywatność. Nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł122,20 m² 2 986,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Jednopiętrowy, podpiwniczony budynek mieszkalny z garażem położony na działce o powierzchni 1231 m 2. Działka płaska w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 54 m x 22,5.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł130 m² 5 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Uwaga! zmiana ceny! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż - zadbany dom jednorodzinny z dużą działką - 1485 m Na sprzedaż przestronny i bardzo zadbany dom jednorodzinny o solidnej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł198 m² 4 287,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Dom 198 m - 2 piętra + poddasze + oddzielny lokal - działka 1127 m Przestronny, funkcjonalny dom po kapitalnym remoncie, z ogromnym potencjałem zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 377 000 zł220 m² 6 259,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Rybniku - Maroko-Nowiny Oferujemy na sprzedaż duży, funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej około 200 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł135 m² 4 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się w Rybniku w dzielnicy Chwałowice. Dom wybudowany w latach 60-tych XX wieku systematycznie modernizowany. Działka o pow. 760 mkw.na której.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł228,50 m² 5 247,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

KB Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić nową ofertę sprzedaży! Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w Rybniku na działce o powierzchni 1000.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł296 m² 9 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 202 m²

Przedstawiam ofertę dla osób, które oczekują wysokiego standardu, prywatności oraz gotowego domu bez dodatkowych nakładów w świetnie skomunikowanej, a jednocześnie spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł198 m² 4 287,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł260 m² 2 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:582 m²

Nowa cena! Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni całkowitej ok 260 m2 usytuowany na działce o pow. 582 m2 wzniesiony w Rybniku , obręb Meksyk, województwo Śląskie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł275 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Imponująca willa z uroczym ogrodem - Książenice k/rybnika - serdecznie zapraszamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości o powierzchni 885 m2 , zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł384,34 m² 2 862,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny/dwurodzinny o powierzchni 384,34 m , położony na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 1550 m w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł312 m² 1 599,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:939 m²

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż w Rybniku, ul. Wolna przestrzeń, komfort i lokalizacja idealna dla rodziny. Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł177 m² 4 632,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 189 m²

Takie wyjątkowe nieruchomości nie zdarzają się często bardzo zadbany dom otoczony zielenią, z dużą działką, prywatnością i spokojem, który dziś jest prawdziwym luksusem. Są miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł272 m² 3 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:289 m²