dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Rybnik

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 599 000 zł310 m² 5 158,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Dom pod lasem gotowy do zamieszkania, bez dodatkowych nakładów Szukasz przestrzeni dla rodziny w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta nieruchomość łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 000 zł85 m² 7 023,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:391 m²

Bliźniak o pow. 85 m na działce 391 m Rybnik Zebrzydowice ul. Przedmieście 12b Na sprzedaż nowoczesny budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 85.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł192 m² 2 239,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 152 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym, położoną w Rybniku przy ul. Górnośląskiej. > powierzchnia użytkowa budynku: ok. 192 m2 > Powierzchnia działki: ok. 2152.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł165 m² 6 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:984 m²

Dom z fotowoltaiką - Ligota - 165 m - 984 m działki Topowa lokalizacja, wszystko wyremontowane - wystarczy tylko odświeżyć i można mieszkać! Do tego fotowoltaika na starych zasadach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

675 000 zł132 m² 5 113,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej pod lasem - Rybnik. Stan deweloperski. Cena obejmuje stan deweloperski oraz zagospodarowanie terenu. W galerii znajdują się wizualizacje przedstawiające.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł205 m² 7 756,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 457 m²

Rezydencja Z potencjałem inwestycyjnym prestiżowa lokalizacja Wyjątkowa nieruchomość położona w strategicznej części Rybnik przy ul. Wodzisławskiej. To propozycja dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

699 000 zł149 m² 4 691,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 140 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z duża działką z linią brzegową rzeki Ruda Rybnik Stodoły. - powierzchnia domu: 148 m2 (powierzchnia podłóg) - powierzchnia działki: 10140 m2 (w tym 685 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł240 m² 7 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 647 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący wybudowany w 2008 r na działce 3647m2, położony w Rybniku przy ul.Granicznej. Posesja ogrodzona i wybrukowana. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł180 m² 2 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

*** duży dom wolnostojący dwurodzinny - rybnik dzielnica golejów Z piękną dużą działką *** Licencjonowane Biuro Nieruchomości "arenda" z przyjemnością oferuje Państwu na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł150 m² 4 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam dom do zamieszkania od zaraz. Ceny ziemi na budowę domu to koszt mniej więcej 130tys w okolicach ulicy Jankowickiej. Dom jest w atrakcyjnej odległości od centrum, blisko znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

689 900 zł210 m² 3 285,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:231 m²

Dom w zabudowie szeregowej-środkowy segment- po częściowym remoncie (stan do zamieszkania), rybnik, dzielnica Boguszowice, działka o powierzchni ok.231 m2, podpiwniczenie, garaż + 4 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 377 000 zł220 m² 6 259,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Rybniku - Maroko-Nowiny Oferujemy na sprzedaż duży, funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej około 200 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł423 m² 992,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:869 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o imponującej powierzchni całkowitej 423 m , w tym 365 m powierzchni użytkowej, położona na działce o powierzchni 869 m . Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł90 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 271 m²

Dom Książenice, ładna działka - zabudowa bliźniacza- zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Książenice, gmina Czerwionka-Leszczyny, powiat rybnicki. Do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł296 m² 9 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 202 m²

Przedstawiam ofertę dla osób, które oczekują wysokiego standardu, prywatności oraz gotowego domu bez dodatkowych nakładów w świetnie skomunikowanej, a jednocześnie spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł260 m² 2 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:582 m²

Nowa cena! Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni całkowitej ok 260 m2 usytuowany na działce o pow. 582 m2 wzniesiony w Rybniku , obręb Meksyk, województwo Śląskie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł160 m² 10 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzysz o nowoczesnym, luksusowym domu, gotowym do wprowadzenia się? Ta oferta jest stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach! Na sprzedaż dwa eleganckie domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł384,34 m² 2 862,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny/dwurodzinny o powierzchni 384,34 m , położony na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 1550 m w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł198 m² 4 287,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Dom 198 m - 2 piętra + poddasze + oddzielny lokal - działka 1127 m Przestronny, funkcjonalny dom po kapitalnym remoncie, z ogromnym potencjałem zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł165,50 m² 5 371,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:762 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny - ul. Orkana, rybnik Oferujemy na sprzedaż zadbany i w pełni funkcjonalny dom jednorodzinny, oddany do użytkowania w 2007 roku, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł251 m² 6 752,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 077 m²

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w zielonej i spokojnej części Rybnika.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł115,70 m² 6 395,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Rybnik Gruntowa 73 - nowe osiedle domków (stan deweloperski) - powierzchnia użytkowa: 115,70 m2 - powierzchnia działki: 490 m2 Dom oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom do wynajęcia - Rybnik Ligota - zapraszamy. Przeznaczenie - biura, gabinety, pracownie lub mieszkanie dla pracowników firm (wyłącznie kadra kierownicza). Oferujemy do wynajęcia wolnostojący, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł213 m² 3 469,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Dom wolnostojący 177 m | działka 648 m | sauna, basen, fotowoltaika | Rybnik Chwałowice Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 177 m (213.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł220 m² 3 859,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:668 m²

Dom na sprzedaż rybnik, centrum pow. 220m 2 za 849.000,00 zł Szukasz dużego domu ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 220m 2.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł106 m² 5 613,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106 m2, położony na działce 280 m2 w spokojnej, zielonej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Rybnika -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:546 m²

Duży dom z ogromnym potencjałem w willowej części miasta - Rybnik Północ - zapraszamy. Najlepsze miejsce do życia w Rybniku - wszystko co niezbędne do wygodnego funkcjonowania.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł235,35 m² 1 912,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:387 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy Rybnik Głucha. - powierzchnia całkowita: 235,35 m2 - powierzchnia użytkowa: 165,61 m2 - działka: 387 m2 - budynek z 2016 roku budynek: - wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł140 m² 7 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Nowoczesny dom z dużą działką gotowy do zamieszkania! Idealna propozycja dla rodziny, która chce zamieszkać od zaraz w komfortowych warunkach i doskonałej lokalizacji. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł140 m² 7 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł127,65 m² 4 700,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:289 m²

Na sprzedaż dom y w zabudowie bliźniaczej Rybnik, ul. Bema Wyjątkowa okazja - nieruchomość z charakterem! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom o powierzchni całkowitej 127,65.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom tuż przy drodze krajowej. Do zamieszkania lub pod działalność gospodarczą. Dom dwupoziomowy, częściowo podpiwniczony + pomieszczenie gospodarcze. Okna pcv. Ogrzewanie gazowe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł127,31 m² 7 375,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w prestiżowej lokalizacji - Rybnik, orzepowice, ul. Borowa Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży komfortowego i funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł146 m² 5 205,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Wyłączność! Dom na sprzedaż - Rybnik Centrum Solidny, rodzinny dom z potencjałem - doskonała lokalizacja! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w ścisłym centrum Rybnika - idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł99 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

| "aternatywa" Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o pow. 640m 2 zabudowanej domem wolnostojącym o pow. 99m 2 oraz budynkiem gospodarczym. Dom dwukondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł132 m² 5 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny dom deweloperski jednorodzinny z garażem w zabudowie bliźniaczej. Nowa inwestycja w świetnej lokalizacji miasta Rybnik! Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł280 m² 4 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z lat 60-tych o powierzchni 280m2, w całości podpiwniczony ( piwnice są użytkowe z wyjściem na podwórko.) Na parterze znajdują się trzy pokoje z wyjściem dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł73 m² 5 410,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dom W cenie mieszkania W atrakcyjnej lokalizacji Mam przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni całkowitej 75 m2, a użytkowej 60 m2 zlokalizowany w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł332,80 m² 3 305,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalno-usługowym, położoną w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej. o Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 333 m2. o Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł116 m² 7 663,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Bliźniak narożny z ogrodem i garażem | 116 m | Rybnik Ochojec Na sprzedaż wyremontowany, w pełni umeblowany budynek narożny z garażem, wybudowany w 1997 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł275 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Imponująca willa z uroczym ogrodem - Książenice k/rybnika - serdecznie zapraszamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości o powierzchni 885 m2 , zabudowanej.