dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rybnik

761 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

761 ogłoszeń

76,92 zł/m²13 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy pod usługi kosmetyczne lub gabinety w centrum Rybnika przy głównej ulicy. Możliwość podnajmu w weekendy. Informacje podstawowe: atrakcyjny lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

56,32 zł/m²71 m² 3 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal handlowo-usługowy do wynajęcia obok Stokrotki Rybnik, ul. Małachowskiego Lokalizacja z potencjałem | Oddanie do użytku: grudzień 2025 r. | powierzchnia: ok. 71 m Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

23,33 zł/m²60 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem prezentujemy lokal użytkowy o powierzchni 60 m , położony w Chwałowicach, w miejscu często odwiedzanym przez mieszkańców oraz zapewniającym doskonałą widoczność dla.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł4 425 m² 98,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - Rybnik Niedobczyce, ul. Pod Lasem - spokojna lokalizacja z dużym potencjałem kb nieruchomości prezentuje działkę inwestycyjno-mieszkaniową położoną w Rybnik -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Licencjonowane biuro Szymura Nieruchomości oferuje do wynajęcia wygodne M3 w Rybniku - Niewiadomiu- ul. Morcinka Najważniejsze informacje: powierzchnia: ok. 38 m (układ: sypialnia, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 000 000 zł1 269 m² 1 576,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 169 m²

Przedmiot sprzedaży: przedmiotem sprzedaży jest przygotowana i częściowo zrealizowana inwestycja deweloperska obejmująca 8 działek (w tym droga wewnętrzna). Projekt zakłada realizację: -.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²78 m² 5 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nie pobieramy prowizji od najemcy Pokaż się wśród najlepszych. Centrum biznesowe K1 to najbardziej prestiżowe i rozpoznawalne miejsce na mapie Rybnika. To tu swoje siedziby mają m.in. Pko B.P., ING.

Szczegóły ogłoszenia

190 725 zł2 543 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 2543 m - idealna dla miłośników przyrody! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2543 m , położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł58 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne i kameralne mieszkania deweloperskie Plus w Rybniku. Zapraszamy do zapoznania się z nową, atrakcyjną ofertą mieszkań zlokalizowanych w Rybniku dzielnicy Raszowiec.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł352 m² 4 829,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 016 m²

Nowoczesny dom z dużą działką 2016 m Rybnik, gotartowice (ul. Ziołowa) Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 352 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł280 m² 4 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z lat 60-tych o powierzchni 280m2, w całości podpiwniczony ( piwnice są użytkowe z wyjściem na podwórko.) Na parterze znajdują się trzy pokoje z wyjściem dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł800 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna płaska parcela w kształcie prostokąta w genialnej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjna parcela położona w drugiej linii zabudowy przy ul. Wodzisławskiej w Rybniku. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł1 420 m² 1 478,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłączność! Na sprzedaż - działka inwestycyjna w ścisłym centrum Rybnika! ul. Raciborska | Symbol w mpzp: 2/1zs | Rynek - Śródmieście Oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł37,73 m² 6 095,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! Przedstawiam Państwu gotowe do zamieszkania, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie na korzystnym 2 piętrze w dzielnicy Rybnika - Niewiadom. Doskonałe nie tylko dla par czy singla ale również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 000 zł64,49 m² 7 194,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartamenty Sztolniowa | Balkon |teren ogrodzony| Ogrzewanie miejskie- podłogowe | Garaż podziemny Oferta na wyłączność biura, pełna galeria zdjęć znajduje się na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł83,26 m² 8 707,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Takie, w których poranna kawa smakuje lepiej, a codzienność zwalnia do właściwego tempa. Na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 600 m² 281,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rybnik Zamysłów - działka budowlana! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1600 m2 w Rybniku Zamysłowie przy ulicy Jankowickiej. Działka w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł70,96 m² 4 650,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestrzeń z nieograniczonym potencjałem aranżacyjnym - zapraszamy na prezentację. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 70,96 m2, usytuowane na drugim piętrze w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Licencjonowane biuro Szymura nieruchomości oferuje do wynajęcia qygodne M3 w Rybniku,osiedle Nowiny przy ul. Floriańskiej. Mieszkanie 2-pokojowe w bloku z windą! To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł15 000 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do wynajęcia działkę przemysłową zlokalizowaną w Rybniku przy ulicy Gliwickiej. Według planu zagospodarowania przestrzennego miasta Rybnika działka ta znajduje się: -w.

Szczegóły ogłoszenia

21 885 zł8 754 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Adres: ul. Stawowa 9, rybnik Grunt: dz. ewid. nr 1223 o pow. 8 754 m2 Cena: 2,50 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość pod dzierżawę, która stanowi dobrą przestrzeń przykładowo na: -.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł70,50 m² 4 893,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. 4 pokoje - Do Zamieszkania od Zaraz Nowa łazienka + odświeżone mieszkanie Nowe okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł46 m² 5 543,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m2, położone na trzecim piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku po termomodernizacji. Lokal posiada bardzo funkcjonalny i ustawny układ, który daje.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł29,15 m² 6 346,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł182 m² 2 609,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 305 m²

Dom + warsztat na 2305 m ziemi - żyj, pracuj, zarabiaj! Prowizja 0% Zielona oaza poza miastem, ale z A1 na wyciągnięcie kluczyków? Mieszkaj wygodnie, prowadź warsztat samochodowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł90,40 m² 5 254,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Niższa cena! bezczynszowe M5, pow. 90,40m2, rybnik, ligota 475.000 ZŁ MAKSIMUM FUNKCJONALNOŚCI I WYGODY W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI W RYBNIKU Zapraszam do zapoznania się z ofertą na.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł73 m² 5 410,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dom W cenie mieszkania W atrakcyjnej lokalizacji Mam przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni całkowitej 75 m2, a użytkowej 60 m2 zlokalizowany w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 916 m² 156,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1916 m - ogrodzona - gotowe media na działce - basen - zebrzydowice Idealna propozycja pod budowę domu z dużym ogrodem w świetnej lokalizacji. Gotowy, zadbany teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł87,51 m² 7 987 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Są nieruchomości, które po prostu dobrze się ogląda. I są takie, w których od pierwszej chwili można wyobrazić sobie codzienne życie. Ten apartament zdecydowanie należy do drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł55,81 m² 6 271,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,81 m , położone na 3 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal składa się z dwóch dużych, ustawnych pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł37 m² 11 081,08 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament typu M-3 W wysokim standardzie rybnik Mieszkanie o powierzchni użytkowej około 37 m2 na czwartym piętrze w niskim nowym apartamentowcu ( jest winda). Bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

32,14 zł/m²140 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowo-usługowy 140 mkw. w Rybniku (śródmieście) Lokal mieści się na 1 piętrze zadbanej kamienicy, z samodzielną klatką schodową. Lokal posiada: - 3 połączone pom.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł47,80 m² 8 326,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | top lokalizacja | Centrum Rybnika | Balkon | 47,8 m Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł2 418 m² 150,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana rybnik, 2418 m2 Oferta sprzedaży nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2418 m2 za cenę 365.000 zł Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie przegap okazji! zamieszkaj w miejscu , które łączy nowoczesność , funkcjonalność i wyjątkową atmosferę! Oferta mieszkania na parterze w IV etapie nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł332,80 m² 3 305,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalno-usługowym, położoną w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej. o Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 333 m2. o Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania w Niedobczycach przy ulicy Lotników na parterze w niskim bloku. Powierzchnia lokalu to 36m2. Składa się z przedpokojułazienkipokojukuchnisypialnimieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

31,96 zł/m²65,70 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Przestronny lokal biurowy o powierzchni 65,7 m , położony na II piętrze nowoczesnego biurowca w Rybniku, przy ul. Sygnały (boczna ul. Żorskiej). Lokalizacja - świetnie skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł132 m² 5 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Rybnik, dzielnica Popielów nowe domy O harmonijnej bryle W zabudowie bliźniaczej! Pow. całkowita: 112 m 2 Pow. użytkowa : 132 m 2 Każdy dom z ogródkiem, garażem, tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł3 979 m² 82,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3979 m , położona w spokojnej i zielonej części Rybnika Niedobczyce, ul.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł100 m² 2 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Dom w cenie mieszkania - Rybnik, dzielnica Popielów na działce 1080 m Szukasz własnego domu, ale budżet pozwala jedynie na mieszkanie? Ta oferta może być idealnym rozwiązaniem. Oferujemy dom.