dowolna

Mieszkania z prawem własności Rybnik - Lista ofert

154 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

154 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Rybnik,śląskie

350 000 zł64 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę mieszkania w Rybniku przy ulicy Jana Kilińskiego. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w w wysokim 8-piętrowym bloku o powierzchni 64m2. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzepowicka

Rybnik,śląskie

330 000 zł74 m² 4 473,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i jasne 4-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 73,76 m2 idealne dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń. Lokal znajduje się na 8 piętrze 10-piętrowego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ptasia

Paruszowiec-Piaski,Rybnik

454 000 zł58 m² 7 875,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do sprzedaży Apartament Premium o powierzchni 57,65 m , położony na I piętrze kameralnego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeromskiego

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

660 000 zł162 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny segment z ogródkiem - komfort, design i świetna lokalizacja Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, funkcjonalny segment w zabudowie szeregowej, idealny dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kupiecka

Chwałowice,Rybnik

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rybniku przy ul. Kupieckiej, w niskim, ocieplonym budynku. Lokal usytuowany jest na ostatnim, 4. piętrze, co zapewnia ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rybnik-Północ,Rybnik

729 000 zł124 m² 5 885,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

oferta na wyłączność biura Szukasz komfortowego i atrakcyjnego mieszkania w Rybniku? Cenisz sobie przestrzeń oraz doskonałą lokalizację? To propozycja idealna dla Ciebie - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamysłowska

Smolna,Rybnik

650 000 zł62 m² 10 500,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tu nie wchodzisz do mieszkania. Tu wchodzisz w nowy standard życia. Przedstawiamy M3 klasy premium o powierzchni 61,9 m , które od pierwszego kroku zachwyca świeżością, spójnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliwicka

Golejów,Rybnik

279 900 zł39 m² 7 158,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament Bezczynszowe Golejów - nowy rozdział w Golejowie Oferta mieszkania C3 - 2 pokoje z prywatnym ogrodem | bezczynszowe | do odświeżenia | Niektóre mieszkania nie powstają po to, by je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Niewiadom,Rybnik

353 000 zł96 m² 3 696,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Przestronne, czteropokojowe mieszkanie w Rybniku to wyjątkowa propozycja dla rodziny, która ceni komfort, przestrzeń i funkcjonalność. Lokal wyróżnia się dużym metrażem, który pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

639 000 zł57 m² 11 210,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, które łączy prestiż, ciszę i bliskość natury, nie rezygnując z miejskich wygód? Poznaj inwestycję w dzielnicy Raszowiec - kameralny budynek, w którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rybnik,śląskie

595 000 zł76 m² 7 827,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta na wyłączność Szukasz komfortowego mieszkania w Rybniku, w nowym budownictwie? Zależy Ci na funkcjonalnym układzie i świetnej lokalizacji? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

518 900 zł68 m² 7 676,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku- blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

635 700 zł84 m² 7 585,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik-Północ,Rybnik

345 000 zł45 m² 7 615,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Nietuzinkowe i estetyczne mieszkanie w centrum Rybnika ul. Wyzwolenia - zapraszamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży, eleganckiego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

658 000 zł85 m² 7 782,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku- blisko centrum! Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ptasia

Paruszowiec-Piaski,Rybnik

519 000 zł64 m² 8 109,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do sprzedaży Apartament Premium o pow. 64m2 z ogródkiem , położony na parterze kameralnego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Niewiadom,Rybnik

199 000 zł54 m² 3 712,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie Rybnik, ul. Morcinka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w zadbanym, niskim bloku przy ul. Morcinka w Rybniku. Lokal jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dzień dobry, szukasz miejsca, które łączy miejską wygodę z wysokim standardem wykończenia? A może planujesz bezpieczną inwestycję kapitału? To dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławików

Rybnik,śląskie

369 000 zł49 m² 7 475,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni prawie 50 m , zlokalizowany na 7 piętrze w zadbanym bloku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

634 900 zł84 m² 7 558,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Niedobczyce,Rybnik

269 000 zł48 m² 5 546,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie - 48,5 m , Rybnik - Niedobczyce, ul. Barbary Prezentujemy słoneczne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe , położone w spokojnej części Rybnika -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliwicka

Golejów,Rybnik

375 000 zł73 m² 5 122,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament B6 z balkonem - nowy rozdział w Golejowie 3 pokoje | bezczynszowy | do odświeżenia Niektóre mieszkania nie powstają po to, by je szybko sprzedać. One czekają na właściwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Maroko-Nowiny,Rybnik

274 444 zł60 m² 4 597,05 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które zachwyca przestrzenią, funkcjonalnością oraz niepowtarzalnym klimatem. To idealny wybór dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Smolna,Rybnik

379 000 zł69 m² 5 484,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Obniżka cenowa - skorzystaj z dostępności tego ukladu na rynku nieruchomości! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,1 m , zlokalizowane na 5 piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

180 000 zł37 m² 4 915,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na parterze w odnowionej kamienicy gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze odnowionej i zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lompy

Boguszowice,Rybnik

350 000 zł70 m² 5 009,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni blisko 70 m , dodatkowo z piwnicą ponad 10 m , co daje ogromny komfort przechowywania. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefa

Orzepowice,Rybnik

300 000 zł54 m² 5 535,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,2 m2 z balkonem, usytuowanego na 5 piętrze. Mieszkanie do remontu. Świetna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

398 700 zł49 m² 8 136,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 48 m , położonego na 3 piętrze bloku przy ulicy Wyzwolenia w Rybniku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chwałowice,Rybnik

255 000 zł46 m² 5 535,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy czyste i zadbane mieszkanie 3-pokojowe z widną kuchnią, położone w niskim, ocieplonym bloku w spokojnej części dzielnicy Chwałowice w Rybniku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Śródmieście,Rybnik

245 000 zł34 m² 7 205,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym centrum na drugim piętrze w niskim bloku. Lokal posiada salon z aneksem kuchennym, balkon, małą sypialnię, łazienkę i przedpokój. W chwili obecnej można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnicza

Chwałowice,Rybnik

220 000 zł55 m² 3 989,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Nieruchomość prezentowana w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się niedaleko centrum miasta w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Niedobczyce,Rybnik

185 000 zł46 m² 3 993,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,32 m2 usytuowanego na parterze. Mieszkanie do remontu, świetna inwestycja kapitału ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sosnowa

Rybnik,śląskie

650 000 zł65 m² 9 975,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękny, apartament z garażem podziemnym. Ogromnym atutem nieruchomości jest lokalizacja i szybki dojazd do centrum miasta Rybnik, jak i również Gliwic czy Katowic. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żołnierzy Września

Rybnik,śląskie

279 000 zł75 m² 3 720 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo duże, dwustronne mieszkanie o powierzchni 75 m2, położone na 4. piętrze w świetnej lokalizacji w Rybniku, nieopodal centrum. To naprawdę bardzo fajne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Smolna,Rybnik

399 000 zł63 m² 6 299,34 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się naprawdę u siebie? Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! To miejsce ma wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia przestrzeń, zieleń za oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrębowa

Niedobczyce,Rybnik

455 000 zł63 m² 7 218,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania na parterze w niskim cztero-piętrowym bloku Rybnik-Niedobczyce. Nieruchomość o powierzchni 63,03m2 z balkonem oraz przynależną piwnicą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Rybnik,śląskie

449 900 zł71 m² 6 351,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Idealna oferta dla osób poszukujących mieszkania po generalnym remoncie - do zamieszkania od zaraz! Lokal mieszkalny składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławików

Smolna,Rybnik

375 000 zł55 m² 6 783,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M4 o powierzchni 55,28 m2, usytuowane na 7 piętrze 10-cio piętrowego bloku, wyposażonego w dwie windy, zatrzymujące się na każdym z pięter. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Maroko-Nowiny,Rybnik

335 000 zł61 m² 5 482,82 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 61 m , położone w budynku po termomodernizacji Do mieszkania przynależy piwnica oraz loggia o powierzchni około 7 m Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boczna

Rybnik,śląskie

339 000 zł48 m² 7 028,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*M-3 Gotowe do wprowadzenia* Więcej zdjęć oraz film dostępny na naszej stronie. Opis: mam przyjemność zaprezentować Państwu Nieruchomość typu M-3 o powierzchni 48,23 m2 zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Okrzeszyńcu

Zamysłów,Rybnik

699 000 zł77 m² 9 098,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na Sprzedaż 3 pokojowy Apartament Kaskada Kompleks w Rybniku Oferuję na sprzedaż 3 pokojowy Apartament znajdujący się na terenie osiedla Kaskada Kompleks w Rybniku przy ulicy Na Okrzeszyńcu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij