dowolna

Mieszkania z prawem własności Rybnik - Lista ofert

154 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

154 ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł83,26 m² 8 707,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Takie, w których poranna kawa smakuje lepiej, a codzienność zwalnia do właściwego tempa. Na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł87,51 m² 7 987 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Są nieruchomości, które po prostu dobrze się ogląda. I są takie, w których od pierwszej chwili można wyobrazić sobie codzienne życie. Ten apartament zdecydowanie należy do drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł37 m² 11 081,08 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament typu M-3 W wysokim standardzie rybnik Mieszkanie o powierzchni użytkowej około 37 m2 na czwartym piętrze w niskim nowym apartamentowcu ( jest winda). Bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie przegap okazji! zamieszkaj w miejscu , które łączy nowoczesność , funkcjonalność i wyjątkową atmosferę! Oferta mieszkania na parterze w IV etapie nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

350 000 zł69,10 m² 5 065,12 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Obniżka cenowa - skorzystaj z dostępności tego ukladu na rynku nieruchomości! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,1 m , zlokalizowane na 5 piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł48,30 m² 4 140,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i osobną kuchnią duże, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Każdy pokój posiada oddzielne wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

876 000 zł83,94 m² 10 436,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz luksusowego apartamentu w cichej i spokojnej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam na sprzedaż przestronny i nowoczesny apartament położony na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 000 zł53,02 m² 7 638,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem sprzedaży jest apartament w nowym budownictwie o powierzchni ok 48,76 m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie zlokalizowane w rejonie dzielnicy Gotartowice. Lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł73,85 m² 6 486,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji! klient kupujący nie ponosi kosztów biura nieruchomości! Przedstawiam przestronny apartament usytuowany na parterze piętrze w kameralnym, nowym budynku zlokalizowanym na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł53 m² 4 509,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w Rybniku, dzielnica Chwałowice. Stan mieszkania pozwala zaaranżować go według własnych indywidualnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł81,33 m² 9 455,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wykończone M-4 z balkonem Rybnik Zamysłów - powierzchnia: 81,33 - piętro: 1/1 - 2 miejsca postojowe - balkon: 12,78 m2 - ogrzewanie: podłogowe, pompa ciepła powietrze-woda - okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł58 m² 8 396,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz, ale przeraża Cię szukanie ekipy i nadzorowanie remontu? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Prezentujemy nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł80,28 m² 7 461,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupoziomowe M-5 Rybnik Zamysłów, taras, ogródek, nowe budownictwo. - M-5 - powierzchnia: 80,28 m2 - piętro: parter i 1 piętro - taras, ogródek 139 m2 - 2 miejsca postojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł45,30 m² 4 856,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ponad 45 m , położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku po termomodernizacji. Układ: - dwa niezależne, ustawne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł68,35 m² 7 300,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze kameralnego budynku jednopiętrowego Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej części miasta Rybnik,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego, usytuowanego na 4 piętrze, w niskim bloku przy ulicy Piasta w Rybniku. Mieszkanie z księgą wieczystą stanowiące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł80,30 m² 7 907,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Marzysz O przestronnycm I nowoczesnym mieszkaniu? ta ofera jest dla ciebie! Mieszkanie 4 pokoje z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi w cenie Przestrzeń i wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł81 m² 6 975,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Licencjonowane Biuro Nieruchomości Magdalena Szymura oferuje Państwu: sprzedaż wyjątkowego mieszkania gotowego do zamieszkania! Szukasz przestronnej nieruchomości? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł64 m² 7 171,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie wolne mieszkanie! Zamieszkaj w spokojnej części Rybnika w Chwałowicach przy ul.1-go Maja. Wyjątkowa okazja zakupu ostatniego dostępnego mieszkania w nowej, kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł29,15 m² 6 518,01 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasna kawalerka 9. piętro, nowa winda, dostępne od zaraz. Oferuję na sprzedaż funkcjonalną i jasną kawalerkę z aneksem kuchennym, położoną na 9. piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł72 m² 6 097,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe apartamenty Z widokiem na łąkę :) oferta tylko W naszym biurze! został ostatni apratment - na pierwszym piętrze - lewa strona! W odległości ok 6 km od centrum Rybnika,.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł47,40 m² 5 905,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje - centrum kilińskiego - balkon - I piętro z windą Świetna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum i mieć wszystko pod ręką. Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł38 m² 6 157,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Centrum Rybnika, własne cztery ściany i gotowy potencjał - w tej cenie to rzadkość. Ulica Wyzwolenia, trzecie piętro, widok z okna na wieże kościoła i spokojne podwórko - trudno.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł37,23 m² 5 345,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dużej kawalerki zaaranżowanej na mieszkanie dwupokojowe, usytuowanej na 6 piętrze wieżowca na spokojnym Osiedlu Nowiny w Rybniku. Nieruchomość składa się :.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł73,38 m² 5 859,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z dostępem do ogródka i garażem Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe , położone w kameralnym segmencie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł58 m² 9 224,14 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament typu M-3 bezczynszowy W wysokim standardzie rybnik - śródmieście Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 61 m2 na V piętrze (jest winda) w niskim nowym apartamentowcu. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Rybnik

Rybnik,śląskie

490 000 zł58 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

KB Nieruchomości ma zaszczyt przedstawić ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Rybniku! Nowoczesne, przestronne oraz słoneczne mieszkania w cichej dzielnicy - to jest Twoja szansa!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł81,33 m² 9 455,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament M-4 z balkonem Rybnik Zamysłów (nowa inwestycja: 3 budynki w zabudowie bliźniaczej, 12 mieszkań) - powierzchnia: 81,33 - piętro: 1/1 - 2 miejsca postojowe - balkon:.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł56 m² 4 821,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni 56 m . Znajdziesz tu 3 pokoje, umeblowaną kuchnię z niezbędnymi sprzętami oraz łazienkę wykończoną. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł60,17 m² 5 981,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które chcą wprowadzić się bez kosztownych i czasochłonnych remontów. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 744 zł70,52 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest apartament o powierzchni 70,52 m2 m2 z balkonem 4,5 m2. Lokalizacja: kameralne Osiedle Sosnowa znajduje się w północno wschodniej części miasta Rybnika,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

300 000 zł45 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje przy ul. Wyzwolenia 42 Zaprojektuj wnętrze według własnego gustu! Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Wyzwolenia 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morcinka

Rybnik,śląskie

159 000 zł30 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze w niskim bloku o powierzchni 30m2. Składa się z kuchni z oknemprzedpokojułazienkisalonumieszkanie jasne, gładzie na ścianach, wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Rybnik

299 000 zł52 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! 3 pokoje z panoramicznym widokiem | 10. piętro | Dworcowa - centrum Rybnika | 299 000 zł Szukasz mieszkania w centrum, ale cenisz ciszę, świeże powietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Niedobczyce,Rybnik

167 300 zł43 m² 3 905,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Opis nieruchomości Oferuję na sprzedaż dwu pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 37,13położony na parterze w bloku po modernizacji przy ulicy Hetmańskiej w Rybniku Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ptasia

Paruszowiec-Piaski,Rybnik

421 500 zł50 m² 8 430 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do sprzedaży Apartament Premium 50m2 z ogródkiem , położony na parterze kameralnego budynku, z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

460 000 zł84 m² 5 452,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny segment - komfort, design i świetna lokalizacja Apartament na piętrze 73,21m2 plus duży balkon powierzchnia całkowita z połową części wspólnych (połowa z wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

495 000 zł90 m² 5 491,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wygodny, przestronny Apartament A2 o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 90,14m2. Apartament czteropokojowy z balkonem. Na kondygnacji przyziemia znajduje się przynależne pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ptasia

Paruszowiec-Piaski,Rybnik

449 000 zł57 m² 7 860,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do sprzedaży Apartament Premium o powierzchni 57,12 m , położony na I piętrze kameralnego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sosnowa

Rybnik,śląskie

600 000 zł65 m² 9 208,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękny, apartament z garażem podziemnym. Ogromnym atutem nieruchomości jest lokalizacja i szybki dojazd do centrum miasta Rybnik, jak i również Gliwic czy Katowic. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

314 100 zł40 m² 7 891,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna kawalerka W rybniku- blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową lokalizację. Lokal.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij