dowolna

Działki inwestycyjne Rybnik - Baza ofert sprzedaży i dzierżawy

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

590 000 zł2 577 m² 228,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w naszej ofercie! Wyjątkowo ciekawa działka inwestycyjna w Rybniku Boguszowicach, w mpzp przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną oraz wielorodzinną (do 10m wysokości). Teren.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł5 612 m² 111,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 5612 m - usługi/produkcja - 51x110 m - ul. Gruntowa Duża, ustawna działka inwestycyjna o szerokim wachlarzu możliwości. Idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł2 885 m² 166,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 2885 m - teren usługowy - Rybnik, gliwice Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2885 m , położona w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

4 050 zł2 700 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka ok. 2700 m - tani prąd - 3 wjazdy Idealna propozycja dla firm i inwestorów, którzy potrzebują dużej, funkcjonalnej przestrzeni w świetnej lokalizacji. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

2 699 000 zł11 201 m² 240,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam projekt deweloperski budowy osiedla 9 obiektów z 90-102 lokalami mieszkalnymi łącznie, zlokalizowanego w centrum Rybnika przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł2 200 m² 420,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej wraz z pawilonem usługowym w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł4 297 m² 141,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - rybnik, niedobczyce 4 działki łącznie O pow. 4297 m - 610 000 zł oferta specjalna: sprzedaż czterech działek budowlanych tylko łącznie. Idealna oferta inwestycyjna pod.

Szczegóły ogłoszenia

4 050 zł2 700 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł3 500 m² 711,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa z budynkami biurowymi i produkcyjno-magazynowymi, rybnik (chwałęcice) Nieruchomość położona na terenie oznaczonym w mpzp jako 2/p - teren obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł14 130 m² 155,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu bardzo rozległy teren położony w Rybniku - Kamień Teren Idealny dla Inwestora - duży rozległy teren zabudowany budynkiem mieszkalnym z młynem Teren o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł1 420 m² 1 478,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłączność! Na sprzedaż - działka inwestycyjna w ścisłym centrum Rybnika! ul. Raciborska | Symbol w mpzp: 2/1zs | Rynek - Śródmieście Oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł1 742 m² 326,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: pawilon biurowy z dużą działką - doskonała lokalizacja, tylko 12 minut od autostrady A1 Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna z murowanym pawilonem.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł3 281 m² 289,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu Piękną rozłożystą działkę położona na obrzeżach miasta Rybnika - dzielnica Stodoły Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy o powierzchni 3281m2.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł15 438 m² 55,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży trerenu budowlano-inwestycyjneo w Popielowie pomiędzy ulicami ul. W. Szymborskiej i Okulickiego. Opis nieruchomości Z prezentujemy ofertę sprzedaży terenu budowlanego.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł5 612 m² 111,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł4 425 m² 98,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - Rybnik Niedobczyce, ul. Pod Lasem - spokojna lokalizacja z dużym potencjałem kb nieruchomości prezentuje działkę inwestycyjno-mieszkaniową położoną w Rybnik -.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł46 640 m² 55,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł8 925 m² 0,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowa rybnik ochojec Działka usługowa o powierzchni 8925 m , zlokalizowana w Rybniku Ochojcu, przy ul. Rybnickiej. Jest to doskonała oferta pod przyszłe inwestycje. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł2 885 m² 166,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł8 925 m² 302,52 zł/m²

 

 

 

o nowych ogłoszeniach.

950 000 zł1 337 m² 710,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

oferta na wyłączność biura Działka budowlano-usługowa w centrum Rybnika Obręb Smolna, ul. Wodzisławska Szczegóły nieruchomości: na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł1 742 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 1742 m , zabudowana funkcjonalnym budynkiem biurowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Rybnik

Niedobczyce,Rybnik

999 999 zł5 612 m² 178,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

___ceny do negocjacji___ Oferujemy na sprzedaż działkę usługową usytuowaną w Rybniku, obręb Niedobczyce, województwo Śląskie o pow. 5612m2. Wymiary podane na mapie, dojazd drogą miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona

Smolna,Rybnik

1 150 000 zł1 337 m² 860,13 zł/m²

 

 

 

Rybnik,śląskie

1 499 000 zł3 770 m² 398 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę `o powierzchni ok 3770 m kw w Rybniku przy drodze komunikacyjnej. Teren płaski, niezalesiony, o kształcie nieregularnym Media: woda i kanalizacja w drodze. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Rybnik

Rybnik,śląskie

900 000 zł2 587 m² 347,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości - działka usługowa, ul. Budowlanych, rybnik Przedmiot sprzedaży: działka inwestycyjna o przeznaczeniu usługowym, zlokalizowana przy ul. Budowlanych w Rybniku. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Skowronków

Grabownia,Rybnik

4 800 000 zł35 100 m² 136,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki inwestycyjne przy Zalewie Rybnickim i w otoczeniu lasu Odkryj perłę inwestycyjną w sercu Rybnika. Działki położone tuż przy Zalewie Rybnickim, w odległości 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Skowronków

Grabownia,Rybnik

4 800 000 zł35 100 m² 136,75 zł/m²

 

 

 

Rybnik,śląskie

2 205 000 zł100 483 m² 21,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: działki położone są w Rybniku, w rejonie ul. Sportowej. Stanowią kompleks o kształcie nieregularnego wielokąta. Konfiguracja terenu działek wykazuje znaczące zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Janiego

Rybnik-Północ,Rybnik

479 000 zł2 885 m² 166,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Idealny teren dla inwestora, w korzystnej lokalizacji - przy drodze łączącej Rybnik i Gliwice. Na sprzedaż działka inwestycyjna w kształcie zbliżonym do kwadratu, o powierzchni 2885.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rybnik

Rybnik-Północ,Rybnik

479 000 zł2 885 m² 166,03 zł/m²

 

 

 

Rybnik,śląskie

2 205 000 zł100 483 m² 21,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Majątkowa

Rybnik,śląskie

4 000 000 zł15 000 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z 2 halami o powierzchni 500 i 1000mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Żorska

Gotartowice,Rybnik

4 400 000 zł10 671 m² 412,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta jedyna W swoim rodzaju! Jeśli poszukujesz działki inwestycyjnej, w nieszablonowym miejscu, to ta oferta jest skierowana do Ciebie. Przedmiotem oferty są niezabudowane nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Hallera

Śródmieście,Rybnik

499 000 zł404 m² 1 235,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna nr 58/15 położona w centrum Rybnika przy ul. Generała Józefa Hallera (śródmieście), niedaleko ch Rybnik Plaza! Powierzchnia: 404 mkw pum: 700 mkw Przybliżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Rybnik

Niewiadom,Rybnik

65 000 zł587 m² 110,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu działkę inwestycyjna (usługową) o powierzchni 587 m2 położoną w Rybniku - Niewiadomiu przy ul. B. Śmiałego. Dojazd do działki drogą asfaltową, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Wodzisławska

Niedobczyce,Rybnik

488 000 zł1 629 m² 299,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka usługowo - inwestycyjna 1629 m ( nr. 1646/62 ) w Rybniku przy drodze krajowej ul. Wodzisławska zaraz obok zjazdu z drogi regionalnej Pszczyna - Racibórz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Żorska

Gotartowice,Rybnik

590 000 zł5 296 m² 111,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nie występuje podatek vat! rybnik - Gotartowice, ulica Żorska (numer 271) - grunt inwestycyjny o powierzchni 5296 m2. Teren objęty mpzp oznaczony symbolami: - h6mn - tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Niedobczyce,Rybnik

350 000 zł9 598 m² 36,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zlokalizowana na pograniczu Niewiadomia, niedobczyc i Radlina Nieruchomość składa się z dwóch działek: działka 1 o pow. 8014 m2 położona w dzielnicy Rybnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Niedobczyce,Rybnik

350 000 zł9 598 m² 36,47 zł/m²

 

 

 

Rybnik,śląskie

690 000 zł404 m² 1 707,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w centrum Rybnika (budynek W trakcie rozbiórki) zlokalizowana przy ul. Hallera. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij