dowolna

Mieszkania Rybnik ul. 1 Maja

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

239 000 zł38,60 m² 6 191,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Rybniku-Chwałowicach. Mieszkanie położone jest na parterze kamienicy, ma powierzchnię 38,6 m2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł37,56 m² 5 218,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Nieruchomość prezentowana w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się niedaleko centrum miasta w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

285 000 zł52 m² 5 480 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, zlokalizowane w Rybniku w dzielnicy Chwałowice, przy ul. 1 maja. Nieruchomość jest w pełni umeblowana i gotowa do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł38 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania, do którego możesz się od razu wprowadzić? A może interesuje Cię pewna inwestycja pod wynajem, która od razu zacznie na siebie zarabiać? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł53,17 m² 3 385,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,17 m2 w Rybniku, znajdujące się na osiedle familoków w Chwałowicach przy ul. 1 maja. Mieszkanie położone jest na parterze/1.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł36,68 m² 6 406,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Młody, dojrzały, w pełni życia *** To mieszkanie jest doskonałe dla singla lub pary a tak naprawdę dla każdego. Niezależnie od tego, czy masz dwadzieścia, czterdzieści czy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł56 m² 4 821,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni 56 m . Znajdziesz tu 3 pokoje, umeblowaną kuchnię z niezbędnymi sprzętami oraz łazienkę wykończoną. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

180 000 zł37 m² 4 915,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na parterze w odnowionej kamienicy gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze odnowionej i zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

1 700 zł52 m² 52 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

279 900 zł74 m² 3 782,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

74 m z ogrodem | Klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy - Rybnik, chwałowice, ul. 1 maja 3 Szukasz mieszkania z charakterem, w którym od pierwszego dnia poczujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie na parterze 36 m Chwałowice Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na parterze w zielonej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

210 000 zł36 m² 5 777,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Idealna oferta dla seniorów lub pod wynajem cicha i spokojna lokalizacja! Na sprzedaż wyremontowana kawalerka o powierzchni 36,35 m , położona na parterze klimatycznej kamienicy przy ul. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

495 000 zł132 m² 3 760,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń i umów się na prezentację - Zapraszamy Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. Szukasz Apartamentu dla Ciebie i Twojej Rodziny? Chcesz mieszkać i czuć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

100 000 zł38 m² 2 633,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Idealna opcja dla osób szukających mieszkania do własnego zaaranżowania przestrzeni! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(37,97 m2) przy 1 Maja w Rybniku! Lokal przeznaczony do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

269 000 zł37 m² 7 227,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

To świetne mieszkanie jest gotowe do zamieszkania! Oferuje przestrzeń o powierzchni 37,22 m oraz dodatkową piwnicę o powierzchni około 4 m . Znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

150 000 zł38 m² 3 973,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przestronne M3 w urokliwej kamienicy! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(37,75 m2) na 1 piętrze w kamienicy przy 1 Maja! Mieszkanie przeszło generalny remont kilka lat temu, w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

120 000 zł37 m² 3 243,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w Rybniku -chwałowice. Mieszkanie do remontu, co daje wiele możliwości przyszłemu nabywcy. Powierzchnia mieszkania to 37m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

279 000 zł37 m² 7 495,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w Rybniku dzielnica Chwałowice. Nowoczesna i jasna przestrzeń o powierzchni 37,22 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

120 000 zł37 m² 3 211,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferowane mieszkanie ma powierzchnię około 37 m2 i jest dostępne na sprzedaż. Nieruchomość wymaga generalnego remontu, co stwarza doskonałą okazję do własnej aranżacji i dostosowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

1 200 zł37 m² 32,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka o pow. 37m2 Rybnik Chwałowice ul. 1 maja Przestronne mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w kamienicy jedno piętrowej. Układ: - bardzo duży jasny salon z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 1 Maja

Rybnik,śląskie

159 900 zł21 m² 7 614,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Niezwykle atrakcyjna kawalerka o powierzchni 21 m2 położona na parterze w dwupiętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą przytulny salon połączony z, w pełni wyposażonym, aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

159 000 zł36 m² 4 387,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Zadzwoń i umów się na prezentację - Zapraszamy Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. Mieszkanie po kapitalnym remoncie - nikt w nim jeszcze nie mieszkał Ceglana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

1 100 zł36 m² 30,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zadzwoń i umów się na prezentację - Zapraszamy Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. Mieszkanie po kapitalnym remoncie - nikt w nim jeszcze nie mieszkał Wybrane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

119 900 zł37 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Idealna oferta dla osób, które szukają ciszy, spokoju i prywatności - dostępne od zaraz! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń piekny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Chwałowice,Rybnik

1 100 zł37 m² 29,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Chwałowice,Rybnik

145 000 zł37 m² 3 901 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Chwałowice,Rybnik

155 000 zł37 m² 4 170,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

167 000 zł37 m² 4 513,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mamy na sprzedaż zadbane, wyremontowane mieszkanie z bardzo dobrym układem funkcjonalnym. W mieszkaniu znajduje się osobna sypialnia, łazienka i przestronny salon z otwarta na niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Chwałowice,Rybnik

160 000 zł37 m² 4 304,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Chwałowice,Rybnik

290 000 zł110 m² 2 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Dwa mieszkania przekształcone w jedno, oryginalne i niespotykane: +wielkie M6, które zajmuje całe piętro , powyżej znajduje się tylko strych +mieszkanie ma dwie oddzielne księgi wieczyste +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

165 000 zł39 m² 4 270,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie M3 w pełni wyposażone w Chwałowicach przy 1 Maja Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

120 000 zł22 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam kawalerkę w Rybniku - Chwałowicach. Pokój wyremontowany, nowe panele, okna plastikowe, nowy piecyk w łazience, ogrzewanie centralne, do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie.