dowolna

Mieszkania Rybnik ul. Wyzwolenia

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

300 000 zł45 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje przy ul. Wyzwolenia 42 Zaprojektuj wnętrze według własnego gustu! Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Wyzwolenia 42.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł52,07 m² 4 801,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,30 m , położone przy ul. Wyzwolenia. Do lokalu przynależy balkon oraz prywatna piwnica, dzięki czemu powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 400 zł45,30 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Rybnik, wyzwolenia Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią o powierzchni 45,30 m , usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę M3, rybnik, wyzwolenia, 1600zł przytulne I słoneczne Do wynajęcia całkowicie umeblowane mieszkanie w Rybniku przy ul. Wyzwolenia. - powierzchnia 45m2, - 2 odrębne pokoje, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł44,59 m² 6 481,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rybnik ul. Wyzwolenia Dwupokojowe mieszkanie M3 - 37,92 m + piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,92 m z przynależną dużą piwnicą o powierzchni 6,67m. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania do remontu, jednocześnie wyróżniającego się świetnym układem, w bardzo dobrej lokalizacji Rybnika. Dobrze trafiłeś - mam coś co Cię zainteresuje oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł38 m² 6 157,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze w doskonałej lokalizacji zaledwie 5 minut spacerem od rynku! To idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł45 m² 6 977,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie typu M3 w centrum miasta Rybnik ul. Wyzwolenia. Mieszkanie idealnie nadaje się na pierwsze mieszkanie lub jako inwestycja. Mieszkanie o powierzchni 44,48m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł38 m² 6 157,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Centrum Rybnika, własne cztery ściany i gotowy potencjał - w tej cenie to rzadkość. Ulica Wyzwolenia, trzecie piętro, widok z okna na wieże kościoła i spokojne podwórko - trudno.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik-Północ,Rybnik

229 900 zł38 m² 6 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum Rybnika idealne pod remont według własnego projektu Szukasz mieszkania w centrum miasta, które możesz wykończyć dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

262 000 zł45 m² 5 802 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 45,16 m , zlokalizowanego w pożądanej części Rybnika - przy ul. Wyzwolenia. To nieruchomość z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik-Północ,Rybnik

1 800 zł37 m² 49,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 maja! Na wynajem piękne i nowoczesne mieszkanie - bez prowizji, bez pośredników (jesteśmy właścicielami) - co na starcie pozwala zaoszczędzić 1800 zł prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik-Północ,Rybnik

300 000 zł47 m² 6 430,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w centrum Rybnika ul. Wyzwolenia układ Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, do których prowadzą osobne wejścia, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyzwolenia

Rybnik-Północ,Rybnik

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w centrum Rybnika Bardzo dobra lokalizacja: ul. Wyzwolenia, w odległości krótkiego spaceru od rybnickiego rynku. Tutaj wszystko co ważne masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik-Północ,Rybnik

345 000 zł45 m² 7 615,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Nietuzinkowe i estetyczne mieszkanie w centrum Rybnika ul. Wyzwolenia - zapraszamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży, eleganckiego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dzień dobry, szukasz miejsca, które łączy miejską wygodę z wysokim standardem wykończenia? A może planujesz bezpieczną inwestycję kapitału? To dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

398 700 zł49 m² 8 136,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 48 m , położonego na 3 piętrze bloku przy ulicy Wyzwolenia w Rybniku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyzwolenia

Rybnik-Północ,Rybnik

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

*Oferta prywatna* Na sprzedaż przestronny, świeżo wyremontowany i odświeżony apartament o powierzchni 110 m , położony w kameralnej kamienicy (apartamentowiec) w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik-Północ,Rybnik

240 000 zł52 m² 4 606,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Rewelacyjna cena na Wyzwolenia Duże M3 przerobione na M4 w Rybniku, ul. Wyzwolenia 42, za stacją Orlen. Właściciel przywróci poprzedni stan na żądanie Kupującego Krótko o mieszkaniu: 45,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

255 000 zł48 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Rybniku przy ulicy Wyzwolenia. Lokal położony na 1 piętrze w niskim bloku, na powierzchni 48m znajdują się dwa osobne ustawne pokoje, balkon, kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik-Północ,Rybnik

369 000 zł55 m² 6 721,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane w ścisłym centrum Rybnika przy ul. Wyzwolenia. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

279 000 zł45 m² 6 178,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik-Północ,Rybnik

330 000 zł45 m² 7 289,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Zamieszkaj w centrum, poczuj rytm naszego miasta - Rybnik ul. Wyzwolenia - zapraszamy serdecznie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania typu M-3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

365 000 zł45 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M3 2 pokoje z otwartą kuchnią, balkon, parter, 45 m Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładne i przestronne mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

372 000 zł45 m² 8 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie przy ulicy Wyzwolenia. Doskonała lokalizacja, około 1 minuty od ścisłego centrum Rybnika, gdzie wszystkie sklepy, przychodnie czy galerie są w zasięgu ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyzwolenia

Rybnik-Północ,Rybnik

499 900 zł108 m² 4 623,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Piętro kamienicy Rybnik Centrum - serdecznie zapraszamy. Z ogromna przyjemnością prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 108,12m2, mieszczące się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

230 000 zł45 m² 5 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko teraz! obniżka cenowa! Umów się, zanim wyprzedzą Cię inni! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe usytuowane w centrum Rybnika przy ul. Wyzwolenia. Mieszkanie usytuowane na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe usytuowane w centrum Rybnika przy ul. Wyzwolenia. Mieszkanie usytuowane na IV piętrze składa się z: - kuchni z oknem - umeblowana, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rybnik,śląskie

320 000 zł45 m² 7 068,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiamy ofertę mieszkania m-3 zlokalizowanego na 3p. czteropiętrowego bloku przy ulicy Wyzwolenia. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, łazienki wraz z wc, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rybnik, ul. Wyzwolenia, śródmieście 2 pokoje. 38m2. parter. -Bez mebli. -Dostępne od razu. -Wszystkie okna od strony Bazyliki. -Blok 4 piętrowy bez windy. Po remoncie instalacji gazowej, wodnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

237 000 zł39 m² 6 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m2 mieszczące się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku na ulicy Wyzwolenia. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

2 300 zł61 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie, przedstawiam ofertę mieszkania na wynajem zlokalizowanego w Rybniku, w samym centrum miasta na ulicy Wyzwolenia. Powierzchnia lokalu to około 61 mkw, znajduje się ono na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

1 975 zł38 m² 51,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie, świeżo po generalnym remoncie na wysoki standard z bardzo niskim czynszem! Bardzo dobra lokalizacja: mieszkanie znajduje się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik-Północ,Rybnik

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Rybniku przy ul. Wyzwolenia. Dwa pokoje, kuchnia z oknem, balkon, łazienka, mieszkanie usytuowane na 1 piętrze. Lokal może zostać umeblowany lub pusty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Doskonała lokalizacja, niski czynsz! Oferujemy do sprzedaży słoneczne mieszkanie w c entrum Rybnika przy ul. Wyzwolenia. Lokal o powierzchni 38 m2 usytuowany jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

209 000 zł38 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Świetna oferta dla inwestorów pod wynajem w centrum miasta! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę kawalerkę w pełni wyposażoną o powierzchni 40m2 zlokalizowaną na ul. Wyzwolenia. Mieszkanie jest przestronne i dobrze doświetlone z pięknym widokiem. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

1 350 zł37 m² 36,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, zadbane dwupokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w niskim bloku w centrum miasta Rybnika przy ul. Wyzwolenia Mieszkanie o pow 37 m2 , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajecia od zaraz mieszkanie na ulicy Wyzwolenia w Rybniku w bloku na 4 piętrze. Mieszkanie jest odświeżone, składa się z 2 pokoi i jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rybnik,śląskie

248 000 zł45 m² 5 478,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Do sprzedania piękne, dwupokojowe mieszkanie (45,27 m2) w centrum Rybnika. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w cztero-piętrowym bloku. Mieszkanie o powierzchni.