dowolna

Mieszkania Rybnik Śródmieście

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

187 000 zł45 m² 4 128,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rybniku przy ul. Wyzwolenia (centrum). Mieszkanie położone jest na parterze w niskim bloku z klatką zabezpieczoną domofonem. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Śródmieście,Rybnik

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne M3 w centrum Rybnika. Świetna lokalizacja. Mieszkanie znajduje się na 3 pietrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z sypialni, kuchni z jadalnią, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Stylowe mieszkanie w kamienicy Rybnik - Śródmieście. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, łazienki, kuchni i sypialni. Kompletnie umeblowane. Doskonałe spokojne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Śródmieście,Rybnik

1 600 zł100 m² 16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe usytuowane w centrum Rybnika (niedaleko pkp). Mieszkanie znajduje się w kamienicy, położone jest na I piętrze. Blisko do stacji pkp, sklepu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łony

Śródmieście,Rybnik

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone w śródmieściu Rybnika - ul. Łony. Stąd wszędzie zajdziesz na piechotę - rynek, focus, teatr, basen są na wyciągnięcie ręki! Budynek po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe usytuowane w śródmieściu Rybnika w okolicach bazyliki. Mieszkanie na parterze, z odrębną kuchnią i łazienką. Kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Rybnik

Śródmieście,Rybnik

397 880 zł74 m² 5 369,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Osiedle zlokalizowane w Rybniku-Centrum Kompleks mieszkalny to zespół czterech kameralnych budynków. Przedmiotem tej oferty jest mieszkanie I1 trzypokojowe o powierzchni całkowitej 74,10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rybnik

Śródmieście,Rybnik

1 700 zł41 m² 41,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowy, umeblowany apartament położony w centrum Rybnika. Apartament o powierzchni ok. 41m2 usytuowany na I piętrze, zlokalizowany na nowo powstałym ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Rybnik

Śródmieście,Rybnik

350 000 zł63 m² 5 576,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nie masz czasu na wykończenie wnętrz? Mamy dla Ciebie nowy apartament - po prostu wchodzisz I mieszkasz! Oferujemy Państwu apartament na nowo powstałym osiedlu zlokalizowanym w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Rybnik

Śródmieście,Rybnik

592 410 zł121 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Osiedle zlokalizowane w Rybniku-Centrum Kompleks mieszkalny to zespół czterech kameralnych budynków. Ostatnie dostępne oferty! Przedmiotem tej oferty jest mieszkanie J2 czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrzebnioka

Śródmieście,Rybnik

244 900 zł47 m² 5 210,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo komfortowy apartament zlokalizowany w Rybniku przy ulicy Zgrzebnioka 3a/3 Lokalizacja bardzo poszukiwana oraz zdecydowanie prestiżowa zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Śródmieście,Rybnik

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

!rezerwacja! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w centrum Rybnika przy ul. Piasta. Stąd wszędzie zajdziesz na piechotkę - do rynku, teatru, kina, sklepu. Widok z balkonu roztacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

189 000 zł47 m² 3 985,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po odświeżeniu w centrum miasta przy ul. Wyzwolenia (900m do rynku). - mieszkanie dwustronne - 2 pokoje - balkon z widokiem na bazylikę - kuchnia z oknem - istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Śródmieście,Rybnik

195 000 zł37 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku 5 kondygnacyjnym po niedawnej termomodernizacji. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki, dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką. Nieruchomość usytuowana jest w Rybniku - Śródmieście. Mieszkanie umeblowane, wyposażone, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

203 000 zł47 m² 4 280,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po odświeżeniu w centrum miasta przy ul. Wyzwolenia (900 m do rynku). - mieszkanie dwustronne - 2 pokoje - balkon z widokiem na bazylikę - kuchnia z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

283 000 zł74 m² 3 829,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Oferta tylko w naszym biurze - Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. Jeżeli szukasz dużego i ładnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

800 zł25 m² 32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie w Rybniku ul. Wysoka położone na VI piętrze o powierzchni 24,68m2 Mieszkanie składa się: - aneksu kuchennego połączonego z salonem - łazienki - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Rybnik

Śródmieście,Rybnik

273 000 zł55 m² 4 994,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle zlokalizowane w Rybniku Kompleks mieszkalny to zespół czterech kameralnych budynków. Przedmiotem tej oferty jest mieszkanie B5 dwupokojowe o powierzchni całkowitej 54,66m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie usytuowane w centrum Rybnika. Z tego miejsca wszędzie jest blisko a przy okazji poczujesz się jak we własnym domu, gdzie po pracy można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, 40m2 przy ulicy Wyzwolenia. Mieszkanie znajduje się na parterze, składa się z osobnej kuchni, przedpokoju, łazienki, oddzielnego salonu i sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karłowicza

Śródmieście,Rybnik

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie typy M3 o powierzchni użytkowej 48 m2, usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Rybnika. W mieszkaniu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Rybnik

Śródmieście,Rybnik

340 800 zł71 m² 4 799,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Uwaga! W czasie koronawirusa jest możliwość prezentacji tej oferty zdalnie. Zadzwoń do nas, umów się na "wideospacer" po mieszkaniu. Robimy, co możemy :) Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Śródmieście,Rybnik

230 000 zł49 m² 4 732,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie typu M3, 2-pokojowe, po generalnym remoncie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu mieszczą się szkoły, sklepy. W bezpośredniej okolicy są przystanki autobusowe. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Rybnik

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w centru Rybnika - bez pośredników. Bardzo dobra lokalizacja tuż obok Galerii Focus Park, blisko Teatru, placu Wolności, rynku, dogodne położenie mieszkania jest jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rybnik

Śródmieście,Rybnik

266 500 zł56 m² 4 800,07 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

180 000 zł41 m² 4 390,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! W czasie koronawirusa uruchamiamy możliwość zdalnej prezentacji. Jak to działa? Ty zostajesz w domu a my zrobimy dla Ciebie wideo prezentację na żywo. Zadzwoń i zarezerwuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Rybnik

Śródmieście,Rybnik

292 300 zł60 m² 4 900,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rybnik

Śródmieście,Rybnik

225 000 zł37 m² 6 035,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Już dziś zarezerwuj swoje M. Rusza budowa nowego, kameralnego osiedla składającego się z ośmiu mieszkań. W jednym budynku znajduję się dwa mieszkania: na parterze z ogródkiem lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Rybnik

Śródmieście,Rybnik

292 340 zł62 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle zlokalizowane w Rybniku-Centrum Kompleks mieszkalny to zespół czterech kameralnych budynków. Ostatnie wolne mieszkania! Już oddane do użytku! Przedmiotem tej oferty jest mieszkanie D4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Rybnik

Śródmieście,Rybnik

301 248 zł63 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle zlokalizowane w Rybniku-Centrum Kompleks mieszkalny to zespół czterech kameralnych budynków. Ostatnie wolne mieszkania! Już oddane do użytku! Przedmiotem tej oferty jest mieszkanie D2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Śródmieście,Rybnik

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stąd wszędzie jest blisko - w okolicy rynek, plaza, focus. Do wynajęcia umeblowane, dwupokojowe mieszkanie położone w śródmieściu Rybnika przy teatrze. Czynsz razem z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od stycznia 2020r. Stąd wszędzie jest blisko - w okolicy rynek, plaza, focus. Do wynajęcia umeblowane, dwupokojowe mieszkanie położone w śródmieściu Rybnika przy teatrze. Czynsz razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

179 000 zł56 m² 3 187,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga, rezerwacja oferty! Do sprzedaży mieszkanie usytuowane w śródmieściu Rybnika na I piętrze w niskim bloku! Stąd wszędzie zajdziesz na piechotę - w najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 250 zł35 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie dwupokojowe. Mieszkanie usytuowane jest w samym centrum Rybnika, niedaleko bazyliki. Stąd do rynku można dojść na piechotkę. Kuchnia - meble w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rybnik

Śródmieście,Rybnik

294 446 zł64 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Osiedle zlokalizowane w Rybniku-Centrum Kompleks mieszkalny to zespół czterech kameralnych budynków. Przedmiotem tej oferty jest mieszkanie C4 dwupokojowe o powierzchni całkowitej 64,01m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Rybnik

Śródmieście,Rybnik

354 850 zł76 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle zlokalizowane w Rybniku-Centrum Kompleks mieszkalny to zespół czterech kameralnych budynków. Przedmiotem tej oferty jest mieszkanie E2 trzypokojowe o powierzchni całkowitej 75,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

159 000 zł38 m² 4 184,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w miejscowości Rybnik w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z dwóch niezależnych pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chalotta

Śródmieście,Rybnik

950 zł24 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w centru Rybnika - bez pośredników. Bardzo dobra lokalizacja tuż obok Galerii Focus Park, blisko Teatru, placu Wolności, rynku, w cichej i spokojnej okolicy;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

269 000 zł71 m² 3 788,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum Rybnika o pow. 71m2. Mieszkanie składa się z 2 odrębnych pokoi, kuchni połączonej z salonem oraz łazienki razem z toaletą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia umeblowane mieszkanie jednopokojowe usytuowane w śródmieściu Rybnika w okolicach bazyliki. Wolne od 1 października. Mieszkanie na parterze, z odrębną kuchnią.