dowolna

Mieszkania Rybnik Śródmieście

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 000 zł56 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe, kompletnie umeblowane usytuowane w centrum Rybnika. W pokoju dziennym - sofa rozkładana, fotele, stolik, meblościanka, telewizor, półki wiszące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka W ścisłym centrum rybnika Z osobną kuchnią - 1100 złotych + media Prezentujemy Państwu ofertę lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 45 m2, położonego w Rybniku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

130 000 zł46 m² 2 819,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży M-3 o powierzchni 46,11m2 położone w Rybniku ul. Kościuszki. Niski blok, piętro IV, okna pcv, instalacje wymienione, 2 balkony, 2 pokoje z panelami na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

245 000 zł66 m² 3 712,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- nowa prestiżowa inwestycja W ścisłym cent rum miasta - * Kupujący zwolniony jest z prowizji, koszty ponosi Deweloper * Nieruchomość zwolniona jest z opłaty podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 550 zł47 m² 32,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne M-3, rybnik, centrum Do wynajęcia komfortowe mieszkanie typu M3 o powierzchni 47m2 usytuowane na idealnym drugim piętrze w niskim bloku. Nieruchomości po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 300 zł53 m² 24,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w centrum Rybnika o powierzchni 53m2 Mieszkanie typu M3 usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku. Nieruchomości po gruntownym remoncie, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chalotta

Śródmieście,Rybnik

350 zł20 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 15.09. małe mieszkanie na ul.Chalotta w centrum Rybnika, pokój, aneks kuchenny, łazienka, mieszkanie umeblowane, koszt wynajmu 700zł w kwocie tej znajduje się :(czynsz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chalotta

Śródmieście,Rybnik

850 zł25 m² 34 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieaktualne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

112 000 zł40 m² 2 835,44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W tym mieszkaniu poczujecie się Państwo jak w domu. Słoneczne, osobne pokoje i pozostałe pomieszczenia. Na podłogach położono w pokojach wykładzinę dywanową, ściany świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42m2 położone w Rybniku w okolicach Bazyliki. Jednopokojowe mieszkanie w kamienicy usytuowane na I piętrze, posiada oddzielną widną kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 050 zł41 m² 25,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie W centrum rybnika Prezentujemy Państwu ofertę lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 40 m2, położonego w Rybniku na trzecim piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komplex Nieruchomości przedstawia mieszkanie M-3 do wynajęcia w centrum Rybnika. Mieszkanie na I piętrze w niskim bloku przy ul. Wyzwolenia. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

140 000 zł48 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 centrum rybnika - 1 piętro! Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe znajdujące się 3 min spacerkiem od rynku w niskim bloku. Lokal stanowi pełną własność, wolny od zadłużeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

900 zł47 m² 19,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje, kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój, balkon. Mieszkanie usytuowane w centrum Rybnika w okolicach teatru. Ogrzewanie z pieca kaflowego. Jest możliwość założenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

134 000 zł46 m² 2 894,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana! Do sprzedaży M-4 o powierzchni 46,3m2 położone w Rybniku w okolicach Plazy. Piętro IX, okna pcv, kuchnia z oknem, 3 nieprzejściowe pokoje, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka bezczynszowa obok rynku wysoki standard rybnik - śródmieście Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 31m2 położone na II piętrze w niskim nowym apartamentowcu, zaledwie 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 100 zł41 m² 26,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie W centrum rybnika Prezentujemy Państwu ofertę lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 40 m2, położonego w Rybniku na trzecim piętrze. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

214 000 zł50 m² 4 280 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Dworek

Śródmieście,Rybnik

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

132 000 zł35 m² 3 771,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie M-3 w Rybniku. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim bloku, nie wymaga wkładu finansowego. Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

185 000 zł63 m² 2 936,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży lokal mieszkalny usytuowany w budynku czterokondygnacyjnym. Lokal składa się z trzech pokoi,kuchni i łazienki. Mieszkanie po częściowym remoncie. Cena: 195.000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

119 000 zł38 m² 3 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne mieszkanie z loggią, usytuowane na I piętrze w niskim bloku. Na podłogach w pokojach położono panele, natomiast w kuchni i łazience płytki. Okna wszystkie wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

155 000 zł48 m² 3 202,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie M4 Rybnik Centrum Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie typu M4 o powierzchni 48 m 2 , które składa się z 3 pokoi w tym salon z balkonem, kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M4 Rybnik Centrum Premium Nieruchomości prezentuję na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 48m2 które składa się z trzech pokoi w tym jeden z balkonem, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

75 000 zł25 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga! oferta zarezerwowana do 31.07.2016 To mieszkanie czeka na właściciela z głową pełną pomysłów, który zaaranżuje to miejsce na nowo. Zaletą tego M jest świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

145 000 zł31 m² 4 677,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Najlepsza inwestycja pod wynajem M2 W nowym budownictwie W centrum miasta Z tarasem I dużym ogrodem W nowym apartamentowcu Kawalerka znajduje się na parterze nowo wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowa kawalerka W nowym budynku W centrum miasta Prezentujemy Państwu ofertę lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 32 m2, położonego w Rybniku na pierwszym piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

145 000 zł31 m² 4 677,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

850 zł40 m² 21,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po generalnym remoncie Z miejskim ogrzewaniem Prezentujemy Państwu ofertę lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 36 m2, położonego w Rybniku na drugim piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe eleganckie M-3 obok rynku wysoki standard rybnik - śródmieście Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 60m2 położone na III piętrze w niskim nowym apartamentowcu, zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 200 zł62 m² 19,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, duże mieszkanie W centrum rybnika Prezentujemy Państwu ofertę lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 62 m2, położonego w Rybniku na pierwszym piętrze. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworek

Śródmieście,Rybnik

1 300 zł54 m² 24,07 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 na osiedlu Dworek. Mieszkanie z dużym balkonem na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Kuchnia wyposażona - duża lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyposażone mieszkanie po generalnym remoncie W centrum rybnika Prezentujemy Państwu ofertę lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 42 m2, położonego w Rybniku na drugim piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 250 zł60 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże dwa pokoje Z parkingiem W ścisłym centrum Mieszkanie o powierzchni 60 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej ocieplonej, zadbanej kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

184 000 zł55 m² 3 345,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Do sprzedania mieszkanie usytuowane w śródmieściu Rybnika, w niskim budynku. Komfortowe mieszkanie składa się z trzech pokoi , kuchni, hallu i łazienki. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

115 000 zł38 m² 3 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M3 Rybnik Śródmieście Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie typu M3 o powierzchni 38m2 które składa się z dwóch nie przechodnich pokoi w tym jeden z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kościuszki

Śródmieście,Rybnik

77 000 zł20 m² 3 850 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę własnościową - w październiku 2016 roku. Bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chalotta

Śródmieście,Rybnik

900 zł24 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w idealnej lokalizacji, w samym centrum Rybnika. W bliskiej odległości: - focus Park ( Kino, restauracje, sklepy itd.) - Teatr - Biblioteka - Rynek Mieszkanie jest umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Trzy pokoje z osobnymi wejściami. Na podłogach położono parkiet, ściany w gładzi. Kuchnia w pełni umeblowana z lodówką. W łazience kabina prysznicowa. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

137 500 zł38 m² 3 626,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2- pokojowe , ul. Wyzwolenia. Lokalizacja - Rybnik centrum, w promieniu ok. 1 km bazylika, główny trakt spacerowo - handlowy, szkoły, przedszkola, przystanek autobusowy. Łatwy wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 230 zł36 m² 34,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po generalnym remoncie Z miejskim ogrzewaniem Prezentujemy Państwu ofertę lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 36 m2, położonego w Rybniku na parterze niskiego bloku. Mieszkanie.