dowolna

Mieszkania na sprzedaż Rybnik - Oferty „sprzedam mieszkanie”

291 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

291 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Boguszowice

Boguszowice,Rybnik

150 000 zł36 m² 4 213,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam atrakcyjne mieszkanie, typy M3, na osiedlu Boguszowie. Mieszkanie o powierzchni 35 m2 , położone na 3 piętrze, w niskim bloku. Do mieszkania przynależy piwnica. Blok po termoizolacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Smolna

Smolna,Rybnik

305 000 zł61 m² 4 988,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

!rezerwacja! Nowa inwestycja w trakcie realizacji. Nie zwlekaj, zadzwoń! Lokalizacja - Rybnik, dzielnica Smolna Przedmiotem tej oferty jest mieszkanie A08 trzypokojowe o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rybnik

Rybnik,śląskie

178 590 zł41 m² 4 356 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji! Prezentujemy Państwu do sprzedaży ofertę nowych apartamentów usytuowanych w budynkach wielorodzinnych na nowo powstałym osiedlu w Rybniku w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karłowicza

Śródmieście,Rybnik

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie typy M3 o powierzchni użytkowej 48 m2, usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Rybnika. W mieszkaniu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Zamysłów

Zamysłów,Rybnik

190 000 zł36 m² 5 347,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż apartamenty położone w dzielnicy Zamysłów/ Smolna. Powierzchnia prezentowanego mieszkania: 35,53 m2, budynek K6 na II piętrze: - salon z aneksem kuchennym - komunkacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Smolna

Smolna,Rybnik

378 000 zł89 m² 4 242,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży apartamenty na pięknym osiedlu w dzielnicy Smolna/ Zamysłów, niedaleko śródmieścia Rybnika. Pamiętaj, już dziś możesz zarezerwować wybrane przez siebie mieszkanie. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Gotartowice

Gotartowice,Rybnik

285 000 zł60 m² 4 785,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rusza sprzedaż ostatnich apartamentów w dzielnicy Rybnik- gotartowice. Oferowane mieszkanie E07 usytuowane jest na I piętrze, składa się z: - salonu (15,25m2) z wyjściem na duży balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niewiadom

Niewiadom,Rybnik

114 500 zł46 m² 2 502,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta tylko w naszym biurze - zapraszamy na prezentację. Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. Okazyjna niska cena! 2 Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niedobczyce

Niedobczyce,Rybnik

129 500 zł37 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!rezerwacja! Oferujemy do sprzedania dwupokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego, łączonego z kuchnią - pokoju sypialnego - hallu - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

199 500 zł64 m² 3 134,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie zarezerwowane! Oferta tylko w naszym biurze - zapraszamy na prezentację. Mieszkanie na 3 piętrze z dużym balkonem i ładnym widokiem na miasto i tereny zielone. Rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chwałowice,Rybnik

190 000 zł47 m² 4 066,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta zarezerwowana! Oferta tylko w naszym biurze - zapraszamy na prezentację. Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. Ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Raciborska

Rybnik,śląskie

398 500 zł74 m² 5 377,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Apartamenty magnolia rybnik Przedstawiamy Państwu ofertę nowych mieszkań deweloperskich zlokalizowanych w Rybniku przy ul. Raciborskiej w bliskiej odległości centrum handlowego, stacji paliw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Raciborska

Rybnik,śląskie

329 000 zł66 m² 4 984,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Rybnik

Śródmieście,Rybnik

340 800 zł71 m² 4 799,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Uwaga! W czasie koronawirusa jest możliwość prezentacji tej oferty zdalnie. Zadzwoń do nas, umów się na "wideospacer" po mieszkaniu. Robimy, co możemy :) Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Śródmieście,Rybnik

230 000 zł49 m² 4 732,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie typu M3, 2-pokojowe, po generalnym remoncie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu mieszczą się szkoły, sklepy. W bezpośredniej okolicy są przystanki autobusowe. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Smolna

Smolna,Rybnik

210 000 zł69 m² 3 039,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe usytuowane w dzielnicy Smolna. Ze względu na lokalizację jest to oferta idealna oferta dla rodziny z dzieckiem - na miejscu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Gotartowice

Gotartowice,Rybnik

280 000 zł59 m² 4 716,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Uwaga! W czasie koronawirusa jest możliwość prezentacji tej oferty zdalnie. Zadzwoń do nas, umów się na "wideospacer" po mieszkaniu. Robimy, co możemy :) Rusza sprzedaż ostatnich apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

199 000 zł61 m² 3 262,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!rezerwacja! uwaga! W czasie koronawirusa jest możliwość prezentacji tej oferty zdalnie. Zadzwoń do nas, umów się na "wideospacer" po mieszkaniu. Robimy, co możemy :) **** oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rybnik

Śródmieście,Rybnik

266 500 zł56 m² 4 800,07 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

180 000 zł41 m² 4 390,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! W czasie koronawirusa uruchamiamy możliwość zdalnej prezentacji. Jak to działa? Ty zostajesz w domu a my zrobimy dla Ciebie wideo prezentację na żywo. Zadzwoń i zarezerwuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Gotartowice

Gotartowice,Rybnik

235 000 zł46 m² 5 057,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ostatnie wolne apartamenty! Oferowane mieszkanie E05 usytuowane jest na I piętrze, składa się z: - salonu (18,27m2) z wyjściem na duży taras - kuchni (7,82m2) - sypialni (10,80m2) - hallu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Boguszowice Stare

Boguszowice Stare,Rybnik

267 098 zł66 m² 4 050,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu inwestycję realizowaną w Rybniku - nowo powstające apartamenty na kameralnym osiedlu. Docelowo osiedle będzie składać się z trzech budynków po 15 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Rybnik

Śródmieście,Rybnik

292 300 zł60 m² 4 900,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Boguszowice Stare

Boguszowice Stare,Rybnik

256 309 zł61 m² 4 231,62 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wodzisławska

Zamysłów,Rybnik

375 000 zł87 m² 4 295,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż apartamentów w dzielnicy Zamysłów-Smolna. Już dziś możesz zarezerwować wybrane przez siebie mieszkanie. Nie ma na co czekać - tylko teraz masz do wyboru metraż, piętro a nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Boguszowice Stare

Boguszowice Stare,Rybnik

315 080 zł76 m² 4 123 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

429 000 zł78 m² 5 478,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Rybnik - nowe budownictwo- piękne mieszkanie z widokiem na las, o powierzchni użytkowej 78,3 m2. Urządzone w modernistycznym stylu. Mieszkanie składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzepowicka

Maroko-Nowiny,Rybnik

229 000 zł70 m² 3 271,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie M5 zlokalizowane w Rybnik ul. Orzepowicka. Mieszkanie jest usytuowane na VII piętrze w układzie 2x2 z balkonem w dwóch sypialniach:).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

269 000 zł55 m² 4 867,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie zarezerwowane! Oferta tylko w naszym biurze - zapraszamy na prezentację Jeżeli szukasz komfortowo zaprojektowanego i perfekcyjnie wykonanego z najdrobniejszymi detalami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowiny

Nowiny,Rybnik

239 000 zł76 m² 3 165,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż duże mieszkanie , kompleksowo wykończone! -8 piętro -4 niezależne pokoje -osobna kuchnia -łazienka i wc oddzielne -balkon z widokiem na las -piwnica oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

175 000 zł53 m² 3 301,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Meble zostają, mieszkanie gotowe do zamieszkania Witam, posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53m. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym , dwoch pokoi ,łazienki, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

245 000 zł45 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie własnościowe! Prezentujemy Państwu nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji Rybnika. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

178 000 zł54 m² 3 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 -pokojowe w Śródmieściu znajdujące się na 3 piętrze w bloku. Lokal mieszkalny wymaga odświeżenia. Składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rybnik

Śródmieście,Rybnik

225 000 zł37 m² 6 035,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Już dziś zarezerwuj swoje M. Rusza budowa nowego, kameralnego osiedla składającego się z ośmiu mieszkań. W jednym budynku znajduję się dwa mieszkania: na parterze z ogródkiem lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Rybnik

Rybnik,śląskie

252 522 zł55 m² 4 617,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu nowo powstające osiedle w dzielnicy zamysłów/niedobczyce. W ramach inwestycji dostępne są mieszkania o powierzchni od 53,50m2 - 61,50 m2 Już dziś zarezerwuj dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Rybnik

Rybnik,śląskie

290 914 zł63 m² 4 630,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy Państwu nowo powstające osiedle w dzielnicy Zamysłów/ Niedobczyce. W ramach inwestycji dostępne są mieszkania o powierzchni od 53,50m2 - 61,50 m2 Już dziś zarezerwuj dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

194 000 zł63 m² 3 079,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie M4 z garażem na sprzedaż! Rybnik - nowiny Biuro nieruchomości Manus prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 63 m2 mieszczącego się w jednej z dzielnic Rybnika -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Boguszowice Stare

Boguszowice Stare,Rybnik

159 000 zł60 m² 2 635,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!rezerwacja oferty! tylko W naszym biurze! Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Rybnik Boguszowice w niskim bloku. Stąd wszędzie zajdziesz na piechotę - w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Boguszowice

Boguszowice,Rybnik

198 500 zł62 m² 3 194,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta tylko w naszym biurze - zapraszamy na prezentację. Ładne i przestronne mieszkanie na os. Południe. Do zamieszkania bez konieczności remontu. Wymienione instalacje. Nowe okna, parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Rybnik

Śródmieście,Rybnik

292 340 zł62 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle zlokalizowane w Rybniku-Centrum Kompleks mieszkalny to zespół czterech kameralnych budynków. Ostatnie wolne mieszkania! Już oddane do użytku! Przedmiotem tej oferty jest mieszkanie D4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Rybnik

Śródmieście,Rybnik

301 248 zł63 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle zlokalizowane w Rybniku-Centrum Kompleks mieszkalny to zespół czterech kameralnych budynków. Ostatnie wolne mieszkania! Już oddane do użytku! Przedmiotem tej oferty jest mieszkanie D2.