dowolna

Mieszkania na sprzedaż Rybnik - Oferty „sprzedam mieszkanie”

291 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

291 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niedobczyce

Niedobczyce,Rybnik

105 000 zł53 m² 1 972,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 z garażem. I piętro. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni z oknem, łazienki, w.c. oraz balkonu. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia garażu obok bloku. Wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Śródmieście,Rybnik

110 000 zł36 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedajemy nasze mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego murowanego bloku w samym sercu Rybnika przy ul. Kościuszki, składające się z dwóch pokoi (jeden ze słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Smolna,Rybnik

162 000 zł64 m² 2 531,25 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne. Nie płacisz prowizji. Sprzedam mieszkanie M4 64m, blisko centrum, w Rybniku przy ul. Kilińskiego ( Osiedle Smolna). Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze. Blok położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

95 000 zł36 m² 2 638,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

95 tyś M-2 kilka minut do Centrum. Mieszkanie o pow 36m2 zostało przerobione na dwa mniejsze pokoje, można wrócić do stanu poprzedniego. Mieszkanie nie wymaga dużych wkładów finansowych, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

149 000 zł70 m² 2 128,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja M5 orzepowicka 4 piętro 149000 - układ 2x2 Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ustawne mieszkanie w układzie 2x2 na spokojnym osiedlu w Rybniku. Mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Smolna,Rybnik

179 000 zł66 m² 2 726,58 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

M4 na ul. Kilińskiego. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni z oknem,przedpokoju, łazienki oraz w.c. z dodatkowym prysznicem. Wymienione zostały wszystkie okna, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Paruszowiec-Piaski

Paruszowiec-Piaski,Rybnik

85 000 zł37 m² 2 297,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2 Rybnik Piaski! 85 000! cena: 85 000 do negocjacji! Komplex Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu mieszkanie na II piętrze niskiego bloku o powierzchni 37 m2, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

135 000 zł44 m² 3 068,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 centrum rybnika- niski blok - wysoki parter! cena do negocjacji! Do sprzedania bardzo ustawne i przestronne mieszkanie dwupokojowe o pow. 44m2 znajdujące się w niskim czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

122 000 zł49 m² 2 504,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 z dwoma balkonami. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, dużego przedpokoju oraz 2 balkonów. Wymienione zostały wszystkie okna, instalacja wod-kan oraz kaloryfery. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Boguszowice Stare

Boguszowice Stare,Rybnik

80 000 zł33 m² 2 424,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 osiedle południe 80000! Przedstawiam Państwu do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Boguszowicach. Mieszkanie do odnowienia, okna nowe pcv, ściany gładzie, podłogi panele. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rybnicka Kuźnia

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

183 000 zł61 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Maksymiliana! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie trzypokojowe na spokojnym osiedlu Elektrownia w Rybniku. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

194 000 zł70 m² 2 771,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe M5 rybnik nowiny - wchodzić i mieszkać! Do sprzedania wyremontowane mieszkanie czteropokojowe o pow. 70m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, wymienione zostały wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

148 000 zł75 m² 1 973,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazyjna cena M5 floriańska! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie czteropokojowe na osiedlu Nowiny. Na podłogach w pokojach linoleum, w dwóch pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Paryż

Paryż,Rybnik

133 000 zł57 m² 2 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyremontowane M4. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni z oknem, łazienki i balkonu. Położone jest na 3 piętrze ocieplonego bloku w spokojnej dzielnicy Rybnika, paryż. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niedobczyce

Niedobczyce,Rybnik

139 000 zł61 m² 2 293,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże M4 na parterze. W mieszkaniu 6 lat temu przeprowadzono gruntowny remont. Wymienione zostały wszystkie okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, instalacja elektryczna, wod-kan oraz gazowa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelecka

Rybnik-Północ,Rybnik

307 000 zł82 m² 3 743,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie (ok 58m2) znajduje się w nowo wybudowanym budynku, składa się z kilku dobrze nasłonecznionych pokoi wraz z oddzielonym aneksem kuchennym oraz łazienki. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

85 000 zł37 m² 2 297,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyremontowane M2 na I piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju, dużej kuchni z oknem oraz łazienki. Lokal po generalnym remoncie. Nowe instalacje wod-kan ii elektryczna. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

137 000 zł70 m² 1 957,14 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja M5 wawelska 1 piętro 137 tyś! Do sprzedania bardzo ustawne i przestronne mieszkanie czteropokojowe w Rybniku na osiedlu Wawelskiej. Największą zaletą mieszkania jest niskie pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Paruszowiec-Piaski

Paruszowiec-Piaski,Rybnik

85 000 zł37 m² 2 297,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam własnościowe m2. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, przedpokoju, łazienki oraz widnej kuchni z oknem.Okna plastikowe, ogrzewanie centralne. Na podłogach znajdują się kafelki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

150 000 zł55 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Komfortowe mieszkanie na oś. Nowiny. W dużym pokoju położono na podłodze deskę barlinecką, na ścianach raufazę, balkon wykafelkowano. Kuchnia pozostaje w zabudowie oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

98 000 zł36 m² 2 724,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Umeblowana kawalerka z kuchnią. I piętro. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni z oknem oraz łazienki. Wymieniono wszystkie okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Boguszowice

Boguszowice,Rybnik

90 000 zł47 m² 1 925,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 położone na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, kuchni z oknem, łazienki oraz balkonu. Czynsz około 390zł. Blok ocieplony i odnowiony. W pobliżu szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wawelska

Maroko-Nowiny,Rybnik

145 000 zł60 m² 2 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ustawne i przestronne mieszkanie trzypokojowe na ul. Wawelskiej. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, posiada oddzielną widną kuchnię z oknem, osobną łazienkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Boguszowice

Boguszowice,Rybnik

86 000 zł29 m² 2 965,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! super oferta! mamy przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie typu M-2 zlokalizowane W niskiej zabudowie W rybnik-boguszowice. Nieruchomość nie wymaga dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

97 000 zł34 m² 2 852,94 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka dąbrówki do wprowadzenia 34M2! Do sprzedania bardzo eleganckie mieszkanie na osiedlu Dąbrówki w Rybniku o po.w 34m2. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze, posiada oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

132 000 zł53 m² 2 490,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 rybnik dąbrówki- 53m2 za 132 000zł - balkon. Do sprzedania bardzo ustawne i wyremontowane mieszkanie dwupokojowe w Rybniku o sporej powierzchni 53m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Paruszowiec-Piaski

Paruszowiec-Piaski,Rybnik

95 000 zł52 m² 1 826,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże M3 na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki. Okna drewniane nowego typu. Mieszkanie do remontu. Blok zadbany i odnowiony. Zmieniono dach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Smolna

Smolna,Rybnik

124 000 zł56 m² 2 214,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 W centrum - zaproponuj swoją cenę! Polecam Państwu do sprzedania trzypokojowe w dzielnicy Smolna o pow.56m2. Mieszkanie znajduje się na dziesiątym piętrze wysokiego bloku skąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

121 000 zł35 m² 3 457,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowane M3. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem i łazienki. Lokal został świeżo wyremontowany. Wymienione okna, drzwi oraz instalacja elektryczna. Czynsz około 430zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

120 000 zł46 m² 2 608,70 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowane M3 wawelska 120 tyś! Do sprzedania bardzo ustawne i wyremontowane mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Wawelskiej w Rybniku. Mieszkanie o pow. 46m2, znajduje się na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

129 000 zł47 m² 2 744,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Witam wszystkich zainteresowanych ogłoszeniem, posiadam na sprzedaż mieszkanie własnościowe usytuowane w centrum Rybnika. Mieszkanie znajduje się na parterze dwupiętrowego bloku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Boguszowice Stare

Boguszowice Stare,Rybnik

63 000 zł45 m² 1 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazyjnie M3 boguszowice 45M2! Przedstawiam Państwu do sprzedania mieszkanie w Rybniku Boguszowicach o pow. 45m2 znajdujące się na parterze w niskim bloku. Mieszkanie przygotowane do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Maroko-Nowiny,Rybnik

132 500 zł53 m² 2 504,73 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 rybnik dąbrówki- 52,9m2 za 132 500zł (ok. 2500 zł/mkw)- x piętro- balkon. Pokoje rozkładowe - wymagają jedynie odświeżenia - na ścianach wykonano gładzie, podwieszono sufity, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Boguszowice

Boguszowice,Rybnik

99 000 zł42 m² 2 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie ciepłe,zadbane,ogrzewanie co-gazowe,balkon,panele podłogowe w pokojach,ocieplony pokoik,panele na scianach w przedpokoju,kafelki na podłodze w przedp.,nowa łazienka,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

73 000 zł38 m² 1 921,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo słoneczne i ustawne mieszkanie dwupokojowe w Chwałowicach na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie bez dodatkowych wkładów finansowych, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Boguszowice Stare

Boguszowice Stare,Rybnik

85 000 zł45 m² 1 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 boguszowice - parter! Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w Boguszowicach o pow. 45 m2. Mieszkanie w trakcie remontu remontu. Na podłogach panele oraz płytki, ściany w gładzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Paruszowiec-Piaski

Paruszowiec-Piaski,Rybnik

130 000 zł56 m² 2 321,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 na I piętrze. Piaski. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i balkonu. Wymieniono większość okien (pozostało 1 do wymiany). Blok ocieplony i zadbany. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Boguszowice Stare

Boguszowice Stare,Rybnik

89 000 zł44 m² 2 022,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Śliczne M3 boguszowice 44M2 - 89 tyś! Do sprzedania bardzo ustawne mieszkanie dwupokojowe w Boguszowicach o pow. 44m2. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymienione okna na nowe pcv, nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Boguszowice

Boguszowice,Rybnik

118 000 zł48 m² 2 458,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na III piętrze wolne od zaraz - na spokojnym Osiedlu w Boguszowicach! Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, dużej kuchni z zabudową kuchenną, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Rybnik,śląskie

101 500 zł36 m² 2 859,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyremontowana kawalerka z kuchnią. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni z oknem, łazienki i piwnicy. Przeprowadzony został gruntowny remont. Wymieniono drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

90 000 zł25 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka-rybnik-śródmieście - Z ogrzewaniem miejskim - Z możliwością wynajęcia. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni z oknem, przedpokoju i łazienki.