dowolna

Mieszkania na sprzedaż Rybnik - Oferty „sprzedam mieszkanie”

291 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

291 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Boguszowice Stare

Boguszowice Stare,Rybnik

160 000 zł73 m² 2 191,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 Boguszowice Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M4 o powierzchni 73m2 położone w Boguszowicach w niskim bloku. Lokal składa się z trzech pokoi w tym salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rybnik

Śródmieście,Rybnik

225 000 zł53 m² 4 239,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Piękne mieszkanie z tarasem Centrum Rybnik-Północ 0% pcc Nie płacą Państwo prowizji dla biura. 53,7mkw Cena: 225.000 zł Jeżeli marzysz o spokoju i niezależności, życiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rybnik

Rybnik,śląskie

180 000 zł75 m² 2 387,27 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadbane M5 Rybnik Floriańska cena 180 tyś oferta tylko W naszym biurze - powierzchnia 75,40 mkw - 4 nieprzechodnie pokoje - osobna kuchnia z oknem - piwnica i komórka - duży balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Smolna

Smolna,Rybnik

169 000 zł63 m² 2 674,05 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie M4 o powierzchni 63,20m2. Do mieszkania przynależy piwnica oraz komórka na półpiętrze. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni oraz pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Rybnik-Północ

Rybnik-Północ,Rybnik

335 000 zł80 m² 4 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rybnik- centrum - 84,2 mkw ostatnie apartamenty! Prowizja 0%. Kupujący zwolniony z podatku pcc 2%. Jeżeli marzysz o spokoju i niezależności, życiu w zielonym mieście i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Zamysłów

Zamysłów,Rybnik

320 000 zł65 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W swojej ofercie posiadamy inwestycje większości deweloperów z Rybnika i okolic zadzwoń, na pewno znajdę mieszkanie dla Ciebie! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na prestiżowym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niedobczyce

Niedobczyce,Rybnik

141 000 zł74 m² 1 902,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

! super oferta! mieszkanie M5 rybnik niedobczyce 1 piętro cena 141 000 Komplex Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie typu M5 , o powierzchni 74 m2, zlokalizowane w Rybniku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Zamysłów

Zamysłów,Rybnik

275 000 zł65 m² 4 212,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sztolniowa

Boguszowice,Rybnik

158 544 zł39 m² 4 110,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych, atrakcyjnych apartamentów, które budowane będą w Rybniku Boguszowicach przy ul. Sztolniowej. Inwestycja Rajskie Tarasy będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rybnik

Śródmieście,Rybnik

410 000 zł99 m² 4 154 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Jeżeli marzysz o spokoju i niezależności, życiu w zielonym mieście i w otoczeniu dobrej architektury, znajdziesz to w Rybniku. Apartamentowiec North House powstał na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

265 000 zł146 m² 1 821,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uwaga, rezerwacja oferty! Do sprzedania samodzielne, duże mieszkanie położone na parterze w budynku dwurodzinnym. Mieszkanie składa się z czterech bardzo przestronnych i ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

163 000 zł70 m² 2 338,59 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie M5 w układzie 2x2 o powierzchni 69,70m2. Do mieszkania przynależy komórka. Mieszkanie składa się z 3 sypialni jedna z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niedobczyce

Niedobczyce,Rybnik

142 000 zł54 m² 2 645,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie mieszkanie o pow. 53m2 , w Rybniku, dzielnica Niedobczyce. Lokal znajduje się na parterze czteropiętrowego bloku, którego zarządcą jest Wspólnota Mieszkaniowa. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niedobczyce

Niedobczyce,Rybnik

75 000 zł82 m² 914,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie M-3 o pow. 82 mkw. usytuowane na 1 piętrze w kamienicy 1-piętrowej w Rybniku - Niedobczycach. Składa się z 2 dużych pokoi (możliwość podzielenia), kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rybnik-Północ

Rybnik-Północ,Rybnik

163 000 zł48 m² 3 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, na sprzedaż posiadam komfortowe mieszkanie M4 w dzielnicy Rybnik - Północ. Mieszkanie ma powierzchnię 48m2 i znajduje się na 2 piętrze bloku 4 piętrowego. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

159 000 zł70 m² 2 271,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

W ofercie mieszkanie typu M-5, o pow. 70m 2 , w Rybniku - dzielnica Nowiny. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, dziesiątym piętrze i jest po częściowym remoncie. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

119 000 zł36 m² 3 305,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie mieszkanie o pow. ok 36m2 , w Rybniku, dzielnica Nowiny. Lokal znajduje się na parterze 10co piętrowego bloku, posiada duży balkon i wymaga jedynie odświeżenia. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Śródmieście,Rybnik

165 000 zł48 m² 3 473,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie usytuowane w centrum Rybnika Lokal znajduje się w samym sercu Rybnika, na parterze - dzięki temu możemy wykorzystać go jako lokal mieszkalny bądź lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

165 000 zł75 m² 2 188,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie mieszkanie M-5 w Rybniku, dzielnica Maroko, o pow. 75,4 m 2. Na 5 piętrze, w bloku 10 piętrowym. Rozkład: kuchnia z oknem, cztery niezależne pokoje, łazienka starszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Boguszowice Stare

Boguszowice Stare,Rybnik

117 000 zł49 m² 2 371,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie mieszkanie typu szwedzkiego o pow.49,34m 2 w Rybniku, dzielnica Boguszowice Stare. Lokal znajduje się na ostatnim, czwartym piętrze bloku, bez windy. Rozkład: przedpokój, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Śródmieście,Rybnik

150 000 zł47 m² 3 191,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie mieszkanie o pow. ok 47m 2 , w ścisłym centrum Rybnika. Lokal położony na parterze, z wejściem od podwórka i ulicy. Rozkład pomieszczeń: przedpokój, łazienka, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niedobczyce

Niedobczyce,Rybnik

65 000 zł31 m² 2 082 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie mieszkanie o pow.31m 2 , w Rybniku, dzielnica Niedobczyce. Lokal położony na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Rozkład pomieszczeń: przedpokój kuchnia, drugi przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niedobczyce

Niedobczyce,Rybnik

103 700 zł50 m² 2 081,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Polecam mieszkanie o pow. 49,82 mkw. usytuowane na parterze w bloku 2-piętrowym w Rybniku Niedobczyce. Składa się z 2 pokoi, dużej kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pukowca

Chwałowice,Rybnik

82 000 zł57 m² 1 442,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontuj a później sprzedaj z zyskiem lub zamieszkaj! Do sprzedaży mieszkanie w Rybniku, w dzielnicy Chwałowice, przy ulicy Pukowca w świetnie zlokalizowanym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

178 679 zł42 m² 4 290 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu, wspaniałe, dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym zamkniętym osiedlu w Rybniku. Mieszkanie ma pow. 41,65 m2 jest jasne, przestronne i posiada duży balkon o pow. 6,32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rybnik

Rybnik,śląskie

179 667 zł43 m² 4 190 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wspaniałe dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym zamkniętym osiedlu w Rybniku. Mieszkanie ma powierzchnię 42,88 m2, jest jasne , przestronne. Ma dwa pokoje z czego jeden jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

133 000 zł37 m² 3 595 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. ok 37 m2. Składa się z 2 osobnych pokoi, łazienki z wanną oraz osobnej kuchni. Jest jasne, ciepłe i ciche. ściany bloku oraz dach zostały ocieplone. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

160 000 zł57 m² 2 807,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie M4 rybnik - centrum cena: 160.000 ZŁ Komplex Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie M4 zlokalizowane na czwartym piętrze w centrum Rybnika o całkowitej pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niedobczyce

Niedobczyce,Rybnik

140 000 zł74 m² 1 889,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie położone na 1 piętrze jednego z bloków znajdujących się w Rybniku (niedobczyce). Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju, dużego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Smolna

Smolna,Rybnik

420 000 zł111 m² 3 783,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kaskada Kompleks - apartamentowiec położony na atrakcyjnie położonej działce w dzielnicy Zamysłów o nowoczesnej stylizacji. Przedmiotem tej oferty jest apartament czteropokojowy usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Zamysłów

Zamysłów,Rybnik

337 680 zł80 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kaskada Kompleks - apartamentowiec położony na atrakcyjnie położonej działce w dzielnicy Zamysłów o nowoczesnej stylizacji. Przedmiotem tej oferty jest apartament trzypokojowy w Budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niedobczyce

Niedobczyce,Rybnik

99 900 zł52 m² 1 910,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 Niedobczyce 99 900 Prestige Nieruchomości poleca do sprzedaży duże M-3 o powierzchni 52,60m2 usytuowane na 4 pietrze niskiego bloku z balkonem. Dwa pokoje, kuchnia, duża łazienka, hol -na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

210 000 zł83 m² 2 530,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Poznaj zalety najlepszej lokalizacji w śródmieściu. To tu, w samym sercu Rybnika, nieopodal rynku możesz znaleźć swój azyl. Korzystaj z uroków miasta na swój własny sposób. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wodzisławska

Zamysłów,Rybnik

349 000 zł87 m² 4 002,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle zlokalizowane na atrakcyjnie położonej działce w dzielnicy Zamysłów w ośmiu segmentach o nowoczesnej stylizacji. Przedmiotem tej oferty jest apartament czteropokojowy usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wodzisławska

Zamysłów,Rybnik

349 000 zł87 m² 4 002,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Zamysłów

Zamysłów,Rybnik

279 500 zł66 m² 4 256,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kaskada Kompleks - apartamentowiec położony na atrakcyjnie położonej działce w dzielnicy Zamysłów o nowoczesnej stylizacji. Przedmiotem tej oferty jest apartament trzypokojowy usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Gotartowice

Gotartowice,Rybnik

121 800 zł28 m² 4 401,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osiedle zlokalizowane w Rybniku, dzielnica Gotartowice. Kompleks mieszkalny to zespół trzech kameralnych budynków. Do sprzedaży oferujemy mieszkania od 27 do 120 mkw (mieszkania łączone). Ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wodzisławska

Zamysłów,Rybnik

288 000 zł73 m² 3 942,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle zlokalizowane na atrakcyjnie położonej działce w dzielnicy Zamysłów w ośmiu segmentach o nowoczesnej stylizacji. Przedmiotem tej oferty jest apartament trzypokojowy usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

96 800 zł33 m² 2 933,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam sprzedaż wyremontowanej kawalerki, mieszczącej się w Rybniku- chwałowicach o pow. 33 m2. Składa się ona z jednego pokoju oddzielonego małą ścianką od kuchni, wykafelkowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Zamysłów

Zamysłów,Rybnik

315 126 zł75 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Zamysłów

Zamysłów,Rybnik

276 500 zł66 m² 4 200,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij