dowolna

Mieszkania Rybnik Ligota-Ligocka Kuźnia

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzezińska

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

649 000 zł88 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis nieruchomości Apartament z pelnym wyposażeniem, meblami i sprzetem. Komfort, ciepło i przemyślane rozwiązania aranżacyjne! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolna

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka w Rybniku przy ul. Wolnej 221, (dzielnica Ligota) na I piętrze nowoczesnego apartamentowca na osiedlu Szafirowym. Cicha okolica, lasy i ścieżki rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ligota-Ligocka Kuźnia

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

369 900 zł73 m² 5 099,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kupujący nie płaci podatku, ani prowizji biura! Oferta dotyczy trzypokojowego mieszkania z dużym tarasem, usytuowanego na pierwszym piętrze, na nowoczesnym, kameralnym osiedlu, składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ligota-Ligocka Kuźnia

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Piękne Bezczynszowe Mieszkanie M4 Rybnik Przedmiotem oferty sprzedaży jest bezczynszowe mieszkanie typu m4 o powierzchni 60m2 które składa się z trzech pokoi w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ligota-Ligocka Kuźnia

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

195 000 zł49 m² 3 990,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w nowo budowanym apartamentowcu. Ostatnie mieszkanie na parterze! Termin oddania do użytku - III kwartał 2018 r. Już dziś można wybrać coś dla siebie z kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ligota-Ligocka Kuźnia

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

235 000 zł60 m² 3 908,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zupełnie nowa oferta - rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w nowo powstającym kameralnym apartamentowcu. Planowany termin oddania do użytku - III kwartał 2018 r. Już dziś można wybrać coś dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ligota-Ligocka Kuźnia

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

230 000 zł60 m² 3 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zupełnie nowa oferta - rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w nowo powstającym kameralnym apartamentowcu. Planowany termin oddania do użytku - IV kwartał 2018 r. Już dziś można wybrać coś dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ligota-Ligocka Kuźnia

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

185 000 zł47 m² 3 947,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ligota-Ligocka Kuźnia

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

185 000 zł47 m² 3 947,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zupełnie nowa oferta - rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w nowo powstającym kameralnym apartamentowcu. Planowany termin oddania do użytku - I kwartał 2018 r. Już dziś można wybrać coś dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Ligota-Ligocka Kuźnia

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

170 000 zł43 m² 3 991,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ligota-Ligocka Kuźnia

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

190 000 zł47 m² 4 054,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ligota-Ligocka Kuźnia

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Ligota-Ligocka Kuźnia

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

300 000 zł76 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż oferuje piękny apartament 4 km od centrum Duże, komfortowo urządzone, dwupoziomowe mieszkanie w Rybniku. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi (możliwość zrobienia ścianek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ligota-Ligocka Kuźnia

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

250 000 zł57 m² 4 368,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rybnik apartamenty cena: 250 000 za 53 m2 Komplex Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować apartament zlokalizowany w Rybniku, dzielnicy Ligota o powierzchni 53 m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Ligota-Ligocka Kuźnia

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

255 000 zł63 m² 4 047,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rybnik apartamenty cena: 255 000 za 63 m2! Komplex Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować apartament zlokalizowany w Rybniku, dzielnicy Ligota o powierzchni 63 m2. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sosnowa

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

349 000 zł76 m² 4 592,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo, oferujmy na sprzedaż duże, komfortowo urządzone, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się na trzeciej kondygnacji w bloku przy ul. Sosnowej w Rybniku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Ligota-Ligocka Kuźnia

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

277 000 zł63 m² 4 396,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rybnik apartamenty cena: 277 000 za 63 m2! Komplex Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować apartament zlokalizowany w Rybniku, dzielnicy Ligota o powierzchni 63 m2. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ligota-Ligocka Kuźnia

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

250 000 zł57 m² 4 368,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rybnik apartamenty cena: 250 000 za 53 m2 + taras 90 m2! Komplex Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować apartament zlokalizowany w Rybniku, dzielnicy Ligota o powierzchni 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ligota-Ligocka Kuźnia

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

198 000 zł43 m² 4 584,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne, nowoczesne, bezczynszowe M-3 w nowym budownictwie. Mieszkanie jest nowe, nigdy nie zamieszkiwane, przygotowane do wprowadzenia, wolne od zaraz. W przedpokoju i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ligota-Ligocka Kuźnia

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

360 000 zł73 m² 4 931,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta warta uwagii mieszkanie bezczynszowe rybnik-ligota! Do sprzedania bardzo atrakcyjne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok.73 m2, w pełni umeblowane mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolna

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

218 550 zł70 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania nowe funkcjonalne bezczynszowe mieszkanie z 3 sypialniami, łazienką, osobnym wc , i osobną kuchnią. W cenie mieszkania zagwarantowane jest miejsce parkingowe dla każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolna

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

246 750 zł70 m² 3 500 zł/m²