dowolna

Nieruchomości Rybnik - Oferty sprzedaży nieruchomości

586 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

586 ogłoszeń

600 000 zł65,16 m² 9 208,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękny, apartament z garażem podziemnym. Ogromnym atutem nieruchomości jest lokalizacja i szybki dojazd do centrum miasta Rybnik, jak i również Gliwic czy Katowic. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł12 096 m² 81,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną na granicy dzielnic Zamysłów i Niedobczyce - przy ul. Gruntowej. Przeznaczenie działki: pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł260 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:546 m²

Dom inwestycyjny w centrum Rybnika | 9 pokoi | gotowy dochód Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w Śródmieściu Rybnik (dzielnica Północ). Do rynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Raj na ziemi- twoja własna oaza spokoju na rodos! ( Nie, nie chodzi o Grecję -chodzi o Rodzinne ogródki działkowe! Do sprzedania wyjątkowa działka rod ul.BRZOZOWA o powierzchni 339m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 299 000 zł144,93 m² 8 962,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:688 m²

Komfortowy dom wolnostojący graniczący ze ścianą lasu rybnik - niewiadom ul. Batorego Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny niepodpiwniczony wolnostojący z 2018 r o konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł15 438 m² 55,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży trerenu budowlano-inwestycyjneo w Popielowie pomiędzy ulicami ul. W. Szymborskiej i Okulickiego. Opis nieruchomości Z prezentujemy ofertę sprzedaży terenu budowlanego.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł58 m² 8 396,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz, ale przeraża Cię szukanie ekipy i nadzorowanie remontu? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Prezentujemy nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

87 450 zł795 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Czy Ty też poszukujesz niewielkiej działki w rozsądnej cenie? Być może trafiliśmy w Twoje potrzeby! Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 795 m2. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł312 m² 1 599,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:939 m²

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż w Rybniku, ul. Wolna przestrzeń, komfort i lokalizacja idealna dla rodziny. Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł34,50 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Duża, wygodna kawalerka z potencjałem aranżacyjnym - zapraszamy na prezentację! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu M-2 o powierzchni 34,5 m2, usytuowane na dziewiątym.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł864 m² 196,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 864 m2, położoną w doskonałej lokalizacji w Boguszowicach. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł122,20 m² 3 265,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Jednopiętrowy, podpiwniczony budynek mieszkalny z garażem położony na działce o powierzchni 1231 m 2. Działka płaska w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 54 m x 22,5.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł55,70 m² 5 655,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. Nie płać za cudzy gust - zaprojektuj i wyremontuj to wnętrze dokładnie tak, jak marzysz!.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania na drugim piętrze w niskim cztero-piętrowym bloku. Nieruchomość o powierzchni 38m2. Składa się z salonu z wyjściem na balkon, przedpokoju, pokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł518 m² 301,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - Rybnik Ochojec - zapraszamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości w skład, której według wstępnego projektu podziału wchodzi 8 działek.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł36,68 m² 6 406,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Młody, dojrzały, w pełni życia *** To mieszkanie jest doskonałe dla singla lub pary a tak naprawdę dla każdego. Niezależnie od tego, czy masz dwadzieścia, czterdzieści czy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł80,28 m² 7 461,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupoziomowe M-5 Rybnik Zamysłów, taras, ogródek, nowe budownictwo. - M-5 - powierzchnia: 80,28 m2 - piętro: parter i 1 piętro - taras, ogródek 139 m2 - 2 miejsca postojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł29,05 m² 6 540,45 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,05 m , gotowa do zamieszkania, zlokalizowana w świetnej części Rybnika przy ul. Dąbrówki. Lokal idealnie sprawdzi się dla osób starszych, młodych.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł55,81 m² 6 271,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,81 m , położone na 3 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal składa się z dwóch dużych, ustawnych pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł935 m² 139,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 935m2 znajdująca się w Rybniku Niewiadomiu, działka w kształcie trapezu z dojazdem drogą miejską utwardzoną. Media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka usługowa na obrzeżu rybnika Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 6.238 m 2 , położoną w Rybniku - Popielów przy ulicy Niepodległości. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł61 m² 5 737,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: rybnik, dzielnica Boguszowice Powierzchnia użytkowa: 61 m2 Piętro: 1 Rodzaj budynku: niski blok Dodatkowo: piwnica 6 m2, balkon Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł772 m² 123,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka budowlana - Rybnik Popielów - zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 772 m2 w Rybniku Popielowie. Działka o regularnym kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł37,73 m² 6 095,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! Przedstawiam Państwu gotowe do zamieszkania, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie na korzystnym 2 piętrze w dzielnicy Rybnika - Niewiadom. Doskonałe nie tylko dla par czy singla ale również.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł598 m² 132,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko teraz! Wiosenna, niższa cena! Nie za duża, nie za mała - taka w sam raz. W dodatku ze świetnym dostępem do całego Rybnika - czego chcieć więcej do spokojnego życia? Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

269 800 zł48,20 m² 5 597,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe - Rybnik, ul. Chrobrego | 48,2 m 269.800 PLN Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,2 m , zlokalizowane w Rybniku przy ul. Chrobrego. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł42,40 m² 6 367,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena Na sprzedaż mieszkanie M-3 w świetnej lokalizacji! Lokalizacja: rybnik, ul. Grunwaldzka Metraż: 42,40m2 Oferujemy do sprzedaży przytulne i funkcjonalne M3 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - 2 pokoje, centrum rybnika ul. Chalotta Do sprzedania komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Rybnika, usytuowane na 2. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł45 m² 6 977,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie typu M3 w centrum miasta Rybnik ul. Wyzwolenia. Mieszkanie idealnie nadaje się na pierwsze mieszkanie lub jako inwestycja. Mieszkanie o powierzchni 44,48m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł60,17 m² 5 981,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które chcą wprowadzić się bez kosztownych i czasochłonnych remontów. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł29,05 m² 6 850,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka - 29 m2 zlokalizowana w Rybniku, w popularnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Maroko-Nowiny. To propozycja skierowana zarówno do singla szukającego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne apartamenty na sprzedaż komfort I przestrzeń W doskonałej lokalizacji Nowoczesne apartamenty w zielonym sercu Rybnika Zamieszkaj w miejscu, gdzie komfort spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł5 749 m² 78,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 5749 m2, położonej w Rybniku - Popielowie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, około 2200 m2 działki to tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Przestronny dom 185 m - działka 1660 m - wszystkie media Piękny dom z dużą działką i funkcjonalnym układem. Idealna baza do własnej aranżacji możesz wprowadzić się od razu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł68,35 m² 7 300,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji! klient kupujący nie ponosi kosztów biura nieruchomości! Przedstawiam przestronny apartament usytuowany na parterze piętrze w kameralnym, nowym budynku zlokalizowanym na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

434 600 zł2 173 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa Rybnik Boguszowice! Przedmiotem oferty jest działka usługowa o powierzchni 2173m2, usytuowana bezpośrednio przy Drodze Regionalnej Pszczyna- racibórz. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł449 m² 1 002,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w samym centrum Rybnika. Informacje ogólne. Działka o powierzchni 449m 2 , w kształcie prostokąta o wymiarach 16m x 27m. Teren płaski częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł1 879 m² 163,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane rybnik, 1879 m2 Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej składającej się z dwóch parceli o łącznej powierzchni 1879 m2 w cenie 307.000 z ł Działki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł374 m² 93,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

*** działka rekreacyjna - ogródki działkowe przy kwk chwałowice (374m2) spokoje urocze miejsce! *** Licencjonowane Biuro Nieruchomości "arenda" oferuje na sprzedaż działkę rekreacyjną widoczną na.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 919 m² 117,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 1919 m - przyszłościowa lokalizacja (obok centrum logistycznego moraj). Świetna propozycja dla inwestora, który chce wejść w rozwijający się rejon Rybnika. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł45,30 m² 4 856,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ponad 45 m , położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku po termomodernizacji. Układ: - dwa niezależne, ustawne pokoje -.