dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rybnik Niedobczyce

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

519 900 zł72,12 m² 7 208,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe niedobczyce Pierwsza Dzielnica Prestiżowe, zamknięte osiedle apartamentów powstaje w spokojnej i pięknej okolicy, przy ul. Niedobczyckiej w rybniku niedobczycach. Posiada pełną.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł105 m² 5 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 526 m²

Na sprzedaż dom w Rybniku - Niedobczycach Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Niedobczyc. Dom został wybudowany w latach 60-tych. Solidna.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł45,36 m² 4 960,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - Niedobczyce, rybnik Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł192 m² 2 239,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 152 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym, położoną w Rybniku przy ul. Górnośląskiej. > powierzchnia użytkowa budynku: ok. 192 m2 > Powierzchnia działki: ok. 2152.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje na parterze w spokojnej okolicy - Rybnik, ul. Lotników! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na parterze w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

40,82 zł/m²392 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Duża przestrzeń biurowa o pow. 392 m w prestiżowej lokalizacji idealne dla firmy Rybnik, ul. Rymera Do wynajęcia wyjątkowa powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 392 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł52,60 m² 4 752,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Genialne, bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem! Na sprzedaż M3 o powierzchni 52,6 m z ogromnym potencjałem aranżacyjnym oraz przepięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł52,42 m² 2 231,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja! Tanie 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Rybniku! Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,42 m , zlokalizowane w Rybniku przy ul. Zamenhofa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł199 m² 3 261,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny i wyjątkowy dom wolnostojący na działce o pow. 2111 m2, położony w Rybniku-Niedobczycach. Dom w wyjątkowym klimacie, budowany z czerwonej.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł37,43 m² 5 289,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie typu M3 o powierzchni 37,43 m , usytuowane na czwartym piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku, który przeszedł termomodernizację. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 900 zł34,77 m² 8 337,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 900 zł67,45 m² 7 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle zielona polana Prestiżowe osiedle apartamentów powstaje w spokojnej i pięknej okolicy, przy ul. Kazimierza Wielkiego 20 w rybniku niedobczycach. Posiada pełną infrastrukturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

435 000 zł200 m² 2 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 623 m²

Perełka wśród domów na obrzeżach Rybnika! Duży dom do wprowadzenia od zaraz - dom nie wymaga nakładu finansowego! Szukasz domu blisko Rybnika? - ta oferta jest dla Ciebie! Możesz mieć tylko 10.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł911 m² 141,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o wymiarach ok. 28m x 32m w świetnej lokalizacji. Opis: mam przyjemność przedstawić Państwu działkę częściowo budowlaną zlokalizowaną w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł51,70 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz blisko centrum Rybnika! Wysoki parter nad garażami. Mieszkanie typu M-3 na wynajem bez dodatkowego nakładu finansowego - do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rybnik

Niedobczyce,Rybnik

79 000 zł598 m² 132,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko teraz! Wiosenna, niższa cena! Nie za duża, nie za mała - taka w sam raz. W dodatku ze świetnym dostępem do całego Rybnika - czego chcieć więcej do spokojnego życia? Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł41,03 m² 5 093,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

2 pokoje - 41 m - 1 piętro - Gotowe do wejścia Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,03 m , idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 332 m² 60,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona jest w Rybniku, w rejonie ul. Zamenhofa o powierzchni 2332 m w skład w której wchodzi działka gruntu 737/40 zapisana w księdze wieczystej gl1y/00139479/3.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł47 m² 5 404,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Licencjonowane Biuro Szymura Nieruchomości oferuje Państwu M3 do sprzedaży w zielonej okolicy! Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M3 znajdujące się w Rybniku, w dzielnicy Niedobczyce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

3 100 000 zł251 m² 12 350,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 789 m²

Działka przemysłowa w Rybniku! Możliwa zamiana na dom w rozliczeniu! Oferujemy Państwu na sprzedaż obiekt o powierzchni całkowitej 251 m2, usytuowany na 18-arowej działce w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł1 555 m² 225,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Rybniku, w dzielnicy Niedobczyce, na terenie objętym mpzp jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Nieruchomość ma bardzo atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł1 766 m² 107,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rybnika dzielnicy Niedobczyce, przy ul. Zagłoby 17.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem niewielkie M-3 z garażem Rybnik Niedobczycka (nowe budownictwo) - powierzchnia: 30 m2 - M-3 - piętro: 2/5 - winda - garaż (co daje możliwość parkowania dwóch pojazdów) - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł61 m² 9 983 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zamień mieszkanie na styl życia. Tu codzienność smakuje lepiej. Są miejsca, które się ogląda i są takie, które się czuje od pierwszego kroku. To jest właśnie to drugie. Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł165,50 m² 5 371,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:762 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny - ul. Orkana, rybnik Oferujemy na sprzedaż zadbany i w pełni funkcjonalny dom jednorodzinny, oddany do użytkowania w 2007 roku, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 057 m² 125,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2057 m cisza, spokój i świetna lokalizacja - ul. Jabłoniowa! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2057 m , położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł115,70 m² 6 395,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Rybnik Gruntowa 73 - nowe osiedle domków (stan deweloperski) - powierzchnia użytkowa: 115,70 m2 - powierzchnia działki: 490 m2 Dom oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na wysokim parterze w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Idealne zarówno dla pary, singla, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł57,92 m² 18,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na osiedlu wrębowa! dostępne od zaraz! Przedstawiamy ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania stanowiącego odrębną nieruchomość, które mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł7 476 m² 35,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży teren o pow. 7476 m2 - działki o nieregularnym kształcie; teren budowlany [ ok. 400 m2], w części tereny ogrodów [ około 4280 m2], częściowo tereny zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł5 628 m² 93,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki o łącznej pow. 0,5628 ha - w połowie budowlane, w połowie tereny ogrodów. Nieruchomości zlokalizowane w Rybniku - Niedobczycach przy ul. Chodkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rybnik

Niedobczyce,Rybnik

200 000 zł885 m² 225,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka budowlana w Rybniku-Niedobczycach. Na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni 885 m . Podstawowe informacje: lokalizacja: rybnik -.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł140 m² 7 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Nowoczesny dom z dużą działką gotowy do zamieszkania! Idealna propozycja dla rodziny, która chce zamieszkać od zaraz w komfortowych warunkach i doskonałej lokalizacji. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł1 879 m² 163,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane rybnik, 1879 m2 Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej składającej się z dwóch parceli o łącznej powierzchni 1879 m2 w cenie 307.000 z ł Działki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł140 m² 7 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł41,03 m² 5 093,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Szczegóły ogłoszenia

70 550 zł6 520 m² 10,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości położonej w Rybniku w rejonie ul. Bolesława Śmiałego, obręb Niedobczyce o łącznej powierzchni 6520 m2, zapisanej w księdze wieczystej gl1y/00129731/5.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł38 575 m² 20,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki położone są w Rybniku, w rejonie ul. Zamenhofa o powierzchni 38575 m , w skład których wchodzą działki gruntu 3254/39, 37, 738/40, 38, 3261/32, 739/40, 3259/32,.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł1 043 m² 172,48 zł/m²