Mieszkanie, ul. 1 Maja

1 Maja, Rybnik, śląskie

  • 196 000 zł
  • 37,56 m²
  • 5 218,32 zł/m²

Zdjęcie

Kamil Kozaczuk

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. 1 Maja

1 Maja, Rybnik, śląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

196 000 zł

37,56 m²

5 218,32 zł/m²

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Zaktualizowane: 11 maja 2026

196 000 zł 37,56 m² 5 218,32 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1940
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1940

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 196 000 zł (5 218,32 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 37,56 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1940
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 10 m²
  • Czynsz: 330 zł
  • Media: ogrzewanie: elektryczne
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Moment Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 99

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Nieruchomość prezentowana w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.

Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się niedaleko centrum miasta w spokojnej części osiedla z placem zabaw dla dzieci. Wszystkie najpotrzebniejsze punkty w najbliższej okolicy tj. szkoła, przedszkole, sklep oraz centrum zdrowia. Przystanek autobusowy w odległości 300m od bloku. (...)

Agent

Kamil Kozaczuk

537 896...

537 896 604

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

537 896...

537 896 604

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.