Mieszkanie, ul. Górnicza
Górnicza, Chwałowice, Rybnik, śląskie
- 319 900 zł
- 47,12 m²
- 6 789,05 zł/m²
Arkadiusz Ulążka
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Górnicza
Górnicza, Chwałowice, Rybnik, śląskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Mieszkanie, ul. Górnicza
Zaktualizowane: 16 maja 2026
319 900 zł 47,12 m² 6 789,05 zł/m²
2/4
3
-
-
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 319 900 zł (6 789,05 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 47,12 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 1 000 zł
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Źródło: biuro nieruchomości: TANI POŚREDNIK MEDIATOR Arkadiusz Ulążka, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: 117
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Górnicza, Chwałowice, Rybnik, śląskie
- Otoczenie: cicho
Opis nieruchomości
NOWA CENA -Mieszkanie 3-pokojowe po remoncie, 47,12 m, balkon Rybnik, Chwałowice, ul. Górnicza
Na sprzedaż umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,12 m, położone w Rybniku, w dzielnicy Chwałowice, przy ul. Górniczej. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku. Budynek przeszedł termomodernizację w 2025 roku.
Mieszkanie jest po remoncie, zadbane i gotowe do zamieszkania. Składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz balkonu. (...)
691 252...
691 252 477