dowolna

Mieszkania pod klucz Rybnik - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

118 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

519 900 zł72,12 m² 7 208,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe niedobczyce Pierwsza Dzielnica Prestiżowe, zamknięte osiedle apartamentów powstaje w spokojnej i pięknej okolicy, przy ul. Niedobczyckiej w rybniku niedobczycach. Posiada pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł80,28 m² 7 909,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 80,28 m Parter: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, wc, ogród o pow. 139 m . Piętro: sypialnia, 2 pokoje, łazienka. W cenie lokalu są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł80,28 m² 7 909,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł80,28 m² 7 909,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 80,28 m Parter: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, wc, ogród o pow. 139 m Piętro: sypialnia, 2 pokoje, łazienka W cenie lokalu są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

565 000 zł59,30 m² 9 527,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament z dwoma tarasami i widokiem na zieleń | 59,3 m | Ligota / Kuźnia Ligocka Na sprzedaż funkcjonalny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł57 m² 11 385,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament premium pod lase M | duży taras | wysoki standard | 8 minut do A1 | rybnik Szukasz miejsca, które pozwoli Ci odpocząć po pracy, a jednocześnie zapewni szybki dojazd do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 376 zł71,52 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu na remont? Nasza oferta na pewno Ci się spodoba, mieszkanie wykończone "pod klucz"! Gotowy apartament 3 pokojowy na nowoczesnym osiedlu w Rybniku przy ul. Sosnowej 20. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-pokojowe na wynajem o powierzchni 48.00 m2. Lokalizacja:Patriotów 42. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 000 zł40,26 m² 9 388,97 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Sprzedaż mieszkania nr 3 w segmencie B: powierzchnia: 40,26 m Taras: 6,40 m Komórka lokatorska: 1,52 m Piętro: parter Segment: b Miejsca parkingowe: dostępne Dodatkowo: ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł73,78 m² 10 422,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Sprzedaż mieszkania nr 16 w segmencie B: powierzchnia: 73,78 m Balkon: 4,98 m Balkon: 4,58 m Taras na dachu: 38,28 m Komórka lokatorska: 1,11 m 5-piętro Segment:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł63,63 m² 8 942,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Sprzedaż mieszkania nr 6 w segmencie B: powierzchnia: 63,63 m Balkon: 4,88 m Komórka lokatorska: 1,49 m 1-piętro Segment: b Miejsca parkingowe: dostępne Dodatkowo: ogrodzony plac.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł56 m² 6 410,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest przytulne i zadbane mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Rybnika, przy ul. Piasta. Lokal położony jest na wysokim parterze - idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł64,30 m² 6 842,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie ul. Smolna, rybnik świetna lokalizacja Lokalizacja ul. Smolna, rybnik doskonała lokalizacja wszędzie blisko (sklepy, komunikacja, centrum) parking dostępny pod blokiem widok.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł63,98 m² 4 985,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,98 m , położone na wygodnym II piętrze w niskim, ocieplonym i wyremontowanym budynku. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł48,85 m² 6 857,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie w centrum, przy Placu Wolności gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,85 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 600 zł64,80 m² 8 913,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest apartament w nowoczesnym budownictwie zlokalizowanym w świetnie skomunikowanym miejscu Rybnik- gotartowice, jak również w otoczeniu Parku Krajobrazowego Cysterskie.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł50,30 m² 7 353,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Gotowe do zamieszkania mieszkanie Z balkonem | rybnik, ul. Ptasia | nowe budownictwo | niski czynsz Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie o wysokim standardzie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowa 20

Paruszowiec-Piaski Rybnik

517 968 zł71,94 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie, znajdujące się w nowej inwestycji przy ul. Sosnowej w Rybniku, składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz balkonu. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowa 20

Paruszowiec-Piaski Rybnik

519 912 zł72,21 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie, znajdujące się w nowej inwestycji przy ul. Sosnowej w Rybniku, składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnowa 20

Paruszowiec-Piaski Rybnik

379 253 zł45,97 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze, z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczące się w nowej inwestycji przy ul. Sosnowej w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł58 m² 11 017,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do obejrzenia nowoczesnego, gotowego mieszkania pod klucz nowy apartament premium W rybniku! powierzchnia 57,57 m2. 3 pokoje Oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo dobrze zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

398 800 zł47,30 m² 8 431,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontu i stresu to może być dokładnie to miejsce. Oferuję słoneczne 3 pokoje z balkonem i widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

289 900 zł34,77 m² 8 337,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 900 zł67,45 m² 7 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 900 zł63,65 m² 7 696,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle zielona polana Prestiżowe osiedle apartamentów powstaje w spokojnej i pięknej okolicy, przy ul. Kazimierza Wielkiego 20 w rybniku niedobczycach. Posiada pełną infrastrukturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 900 zł72,45 m² 7 590,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

3 Mieszkania od 314 100 zł

 

Termin realizacji:2023

 

Metraże:39,80 - 83,80 m²

Przestronny apartament W rybniku- blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową lokalizację.

Szczegóły inwestycji

219 000 zł40,44 m² 5 415,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym | 40,44 m | po generalnym remoncie Na sprzedaż przestronna i bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni 40,44 m , położona na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

508 000 zł59,88 m² 8 483,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

4 pokoje | Taras | Winda | Ogrzewanie miejskie podłogowe| Garaż Oferta na wyłączność biura. Pełna galeria zdjęć znajduje się na stronie: Szukasz funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł50,40 m² 4 345,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Rybnika z garażem - idealne na start lub jako inwestycja pod wynajem Na sprzedaż mieszkanie M-3 o powierzchni 50,40 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł57,94 m² 6 299,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rybnik ul. Orzepowicka Na sprzedaż wygodne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57,94 m , położone na 5 piętrze w bloku z windą. Lokal jest gotowy do zamieszkania i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł14 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kompaktowe mieszkanie dla singla w Rybniku Chwałowicach - zapraszamy! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 14 m2 w Rybniku Chwałowicach przy ulicy 1 Maja. Na niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł65,16 m² 8 440,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękny, apartament w nowym budownictwie. Ogromnym atutem nieruchomości jest lokalizacja i szybki dojazd do centrum miasta Rybnik, jak i również Gliwic czy Katowic. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 000 zł67,60 m² 7 337,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 000 zł84,55 m² 7 782,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku - blisko centrum! Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł57,63 m² 34,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w ścisłym centrum miasta, dwa pokoje, kuchnia, duża łazienka, balkon oraz piwnica. Lokal po generalnym remoncie, wyposażony, umeblowany. Koszt wynajmu 2000zł, czynsz ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł83,80 m² 7 279,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku - blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową lokalizację.