dowolna

Mieszkania na sprzedaż Rybnik - Oferty „sprzedam mieszkanie”

297 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

297 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

385 000 zł51 m² 7 549,02 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam, mam do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie w Rybniku na osiedlu Nowiny. To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m znajduje się na 8. piętrze w bloku z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł80,28 m² 7 909,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 80,28 m Parter: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, wc, ogród o pow. 139 m Piętro: sypialnia, 2 pokoje, łazienka W cenie lokalu są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł80,28 m² 7 909,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 80,28 m Parter: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, wc, ogród o pow. 139 m . Piętro: sypialnia, 2 pokoje, łazienka. W cenie lokalu są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł80,28 m² 7 909,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

649 000 zł57 m² 11 385,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament premium pod lase M | duży taras | wysoki standard | 8 minut do A1 | rybnik Szukasz miejsca, które pozwoli Ci odpocząć po pracy, a jednocześnie zapewni szybki dojazd do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M-3 o powierzchni użytkowej 38m2, usytuowane na czwartym piętrze w Rybniku, obręb: boguszowice-Osiedle, województwo ś lą skie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 328 zł71,99 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest 3 pok. apartament o powierzchni 71,99 m2 z balkonem 6,8 m2. Lokalizacja: kameralne Osiedle Sosnowa znajduje się w północno wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł17 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży mieszkania w doskonałej lokalizacji Rybnika! Prezentujemy Państwu doskonałą inwestycję lub mieszkanko na start! Nieruchomość o powierzchni 17 m 2 przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł73,78 m² 10 422,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Sprzedaż mieszkania nr 16 w segmencie B: powierzchnia: 73,78 m Balkon: 4,98 m Balkon: 4,58 m Taras na dachu: 38,28 m Komórka lokatorska: 1,11 m 5-piętro Segment:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 000 zł40,26 m² 9 388,97 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Sprzedaż mieszkania nr 3 w segmencie B: powierzchnia: 40,26 m Taras: 6,40 m Komórka lokatorska: 1,52 m Piętro: parter Segment: b Miejsca parkingowe: dostępne Dodatkowo: ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł62,83 m² 8 992,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Sprzedaż mieszkania nr 8 w segmencie C: powierzchnia: 62,83 m Balkon: 13,35 m Komórka lokatorska: 1,86 m 3-piętro Segment: c Miejsca parkingowe: dostępne Dodatkowo: ogrodzony plac.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 243 zł46,09 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest piękne mieszkanie 2-pokojowe o metrażu 46,09 m2 z balkonem o powierzchni 5,38 m2. Lokalizacja: kameralne Osiedle Sosnowa znajduje się w północno wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 376 zł71,52 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu na remont? Nasza oferta na pewno Ci się spodoba, mieszkanie wykończone "pod klucz"! Gotowy apartament 3 pokojowy na nowoczesnym osiedlu w Rybniku przy ul. Sosnowej 20. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł38,40 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane w centrum dzielnicy przy ul. Dąbrówki Mieszkanie jednopokojowe, z możliwością wydzielenia odrębnej sypialni. Kuchnia w zabudowie, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł59,30 m² 9 527,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament z dwoma tarasami i widokiem na zieleń | 59,3 m | Ligota / Kuźnia Ligocka Na sprzedaż funkcjonalny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł86,50 m² 6 242,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bez prowizji Wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji w Rybniku. Pełne wyposażenie widoczne na zdjęciach wliczone w cenę. Powierzchnia całkowita 86,50 m2, użytkowa 61,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyłączna sprzedaż - Kupujący nie ponosi opłat dla biura nieruchomości, opłaty ponosi Sprzedający Na sprzedaż - 3 pokojowy apartament o wyjątkowej aranżacji zlokalizowany na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowa 20

Paruszowiec-Piaski Rybnik

517 968 zł71,94 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie, znajdujące się w nowej inwestycji przy ul. Sosnowej w Rybniku, składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz balkonu. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sosnowa 20

Paruszowiec-Piaski Rybnik

771 498 zł98,28 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Przytulne, 5-pokojowe mieszkanie na parterze, z aneksem kuchennym, dwoma łazienkami, garderobą, loggią i ogrodem, mieszczące się w nowej inwestycji przy ul. Sosnowej w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowa 20

Paruszowiec-Piaski Rybnik

519 912 zł72,21 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie, znajdujące się w nowej inwestycji przy ul. Sosnowej w Rybniku, składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł35,87 m² 4 655,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz swojego pierwszego niedrogiego mieszkania, a nie masz ochoty remontować od razu łazienki czy kuchni ? Jeżeli tak to zapraszam. Mam do zaprezentowania 2 pokojowego mieszkania, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł45,36 m² 4 960,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - Niedobczyce, rybnik Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

790 000 zł81,86 m² 9 650,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestronne mieszkanie 80,31 m - Rybnik, zamysłów - gotowe do wprowadzenia Na sprzeda ż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 80,31 m , zlokalizowane na drugim (ostatnim) pi ę.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł56 m² 6 410,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest przytulne i zadbane mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Rybnika, przy ul. Piasta. Lokal położony jest na wysokim parterze - idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje na parterze w spokojnej okolicy - Rybnik, ul. Lotników! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na parterze w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł64,30 m² 6 842,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie ul. Smolna, rybnik świetna lokalizacja Lokalizacja ul. Smolna, rybnik doskonała lokalizacja wszędzie blisko (sklepy, komunikacja, centrum) parking dostępny pod blokiem widok.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł55,70 m² 7 181,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem ponad 55 m wysoki standard Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni ponad 55 m , gotowe do wprowadzenia. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

337 777 zł90,80 m² 3 720,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Połączenie wygody, przestrzeni z naturą wokoło! Przestronne M4 z balkonem tuż przy lesie ul. Jastrzębska Lokal mieści się przy ulicy Jastrzębskiej i stanowi świetną propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł50,40 m² 6 150,79 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m przy ul. Dąbrówki! Lokal usytuowany jest na 10. piętrze (najwyższym zamieszkałym), nad którym znajduje się jedynie ogrzewany strych.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł37,88 m² 5 015,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(37,88 m2) na parterze przy ulicy Morcinka! Mieszkanie jest zadbane i gotowe do wejścia po delikatnym odświeżeniu! Usytuowanie na wygodnym parterze jest niewątpliwie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł48,16 m² 5 398,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Ustawne 2 pokoje z przestronną kuchnią w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,13 m przy ul. Górniczej w Rybniku, usytuowane na 1. piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł63,98 m² 4 985,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,98 m , położone na wygodnym II piętrze w niskim, ocieplonym i wyremontowanym budynku. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł56,80 m² 5 633,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie trzypokojowe 1. piętro Układ mieszkania: - trzy niezależne, ustawne pokoje - kuchnia z oknem - funkcjonalny korytarz - łazienka oraz osobne wc - balkon typu loggia - do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł35,38 m² 4 776,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje - 35,38 m - 1 piętro - Balkon - Zieleń Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,38 m , położone na wygodnym 1 piętrze w niskim, kameralnym i ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł46,20 m² 7 251,08 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne M3 o powierzchni 46,2 m z balkonem, położone na 4. piętrze w bloku z windą przy ul. Wawelskiej, osiedle Nowiny! Genialna oferta mieszkania po.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł52,60 m² 4 942,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Genialne, bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie z możliwością przekształcenia w 3-pokojowe! Na sprzedaż M3 o powierzchni 52,6 m z ogromnym potencjałem aranżacyjnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł73,38 m² 5 859,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z dostępem do ogródka i garażem Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe , położone w kameralnym segmencie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48,85 m² 7 144,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie w centrum, przy Placu Wolności gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,85 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł53 m² 5 452,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,0 m z nowo wyremontowanym balkonem! Lokal znajduje się w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Mglistej w Rybniku. Usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł52,42 m² 2 231,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja! Tanie 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Rybniku! Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,42 m , zlokalizowane w Rybniku przy ul. Zamenhofa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 600 zł64,80 m² 8 913,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest apartament w nowoczesnym budownictwie zlokalizowanym w świetnie skomunikowanym miejscu Rybnik- gotartowice, jak również w otoczeniu Parku Krajobrazowego Cysterskie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł48,22 m² 4 956,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M3 położone w Rybniku-Boguszowicach, II piętro. Mieszkanie 2 pokojowe bardzo przestrzenne ma powierzchnię 48,22 m2 na którą składa się duży pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł38,60 m² 6 191,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Rybniku-Chwałowicach. Mieszkanie położone jest na parterze kamienicy, ma powierzchnię 38,6 m2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł47 m² 5 212,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży wyjątkowe mieszkanie M3 w niskim bloku dwupiętrowym z ogrodzonym terenem wokół bloku. Mieszkanie na I piętrze. Mieszkanie w bloku 2 piętrowym, nietypowe.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł51,33 m² 6 409,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, które znajduje się na pierwszym piętrze budynku w urokliwej dzielnicy Boguszowice Stare w Rybniku. To lokalizacja, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 350 zł66,98 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest piękne mieszkanie 3-pokojowe o metrażu 66,98 m2 z balkonem o powierzchni 7,38 m2. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska- 2,8 m2 w cenie 12 880,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż! 2 pokojowe mieszkanie, świeżo po remoncie, zlokalizowane na 2 p. w niskim 4 piętrowym bloku w Rybniku Chwałowicach przy ul. Obywatelskiej. Powierzchnia mieszkania to 38m2, dużym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij