Apartament, ul. Obwiednia Południowa

Obwiednia Południowa, Smolna, Rybnik, śląskie

  • 650 000 zł
  • 62,85 m²
  • 10 342,08 zł/m²

Zdjęcie

Beata Menżyk

Skontaktuj się

Apartament, ul. Obwiednia Południowa

Obwiednia Południowa, Smolna, Rybnik, śląskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

650 000 zł

62,85 m²

10 342,08 zł/m²

Apartament, ul. Obwiednia Południowa

Zaktualizowane: 21 maja 2026

650 000 zł 62,85 m² 10 342,08 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2016
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2016

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 650 000 zł (10 342,08 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 62,85 m², 3 pokoje; stan: dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2016
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, dwustronne, narożne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 634 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe, piec
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: FIBRA Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: FIB-MS-4158

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,85m2, położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Rybniku przy obwiedni Południowej.

To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortu, nowoczesnego desingu i poczucie prywatności - bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. (...)

Agent

Beata Menżyk

791 926...

791 926 820

791 926 820

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

791 926...

791 926 820

791 926 820

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.