dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Rybnik - Sprzedaż i najem

156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

156 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Nowiny,Rybnik

495 000 zł70 m² 7 071,43 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży w pełni wykończanego , kapitalnie wyremontowanego oraz wyposażonego, 4 pokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie w 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrówki

Maroko-Nowiny,Rybnik

250 000 zł33 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Rybnika idealne pod inwestycję! Rybnik śródmieście , ul. Dąbrówki 33,5m | 2 pokoje | 10. piętro | piwnica/dostępne od lipca! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rybnik

Rybnik,śląskie

897 000 zł93 m² 9 692,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 92,55 m (83 m pow. mieszkalnej + 9,55 m łączna pow. dwóch balkonów) , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Wielopole,Rybnik

735 000 zł73 m² 10 098,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulne dwu poziomowe mieszkanie 3 pokoje w nowoczesnym stylu czeka na nową rodzinę w sercu nowoczesnego apartamentowca osiedla Willa Park , w malowniczej dzielnicy Wielopole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefa

Nowiny,Rybnik

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

! bez pośredników! Posiadam wszelkie potrzebne dokumenty potrzebne do sprzedaży. Na sprzedaż mieszkanie M2 na parterze przy ul.św Józefa 33, koło "Ekonomika" Maroko Nowiny w Rybniku. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szafranka

Rybnik,śląskie

368 000 zł57 m² 6 492,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne, wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,68 m2 na parterze w ścisłym centrum Rybnika- ul. Szafranka Kameralny, 2-kondygnacyjny budynek zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rybnik

Gotartowice,Rybnik

2 650 zł52 m² 50,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygoda, komfort, spokój i cisza - to cechy tego funkcjonalnego, 2 pokojowego mieszkania do wynajęcia. Jest położone na 3 piętrze bezczynszowego, budynku wielorodzinnego. Ma 52 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rybnik

Rybnik,śląskie

900 zł46 m² 19,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 01.08.2025r. Mieszanie 2 pokojowe z odrębną kuchnią, zlokalizowane w bloku na 7p. z windą W skład mieszkania wchodzi: przedpokój pokój dzienny z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Rybnik

Chwałęcice,Rybnik

699 000 zł109 m² 6 413 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 109 m2 położone w Jejkowicach kilometr od Rybnika dzielnicy Chwałęcice w otoczeniu lasów znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rybnik

Chwałęcice,Rybnik

639 000 zł93 m² 6 871 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania luksusowe dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 93 m2 położone w Jejkowicach kilometr od Rybnika dzielnicy Chwałęcice w otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworek

Śródmieście,Rybnik

2 000 zł46 m² 43,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Idealna lokalizacja w Śródmieściu! 3-pokojowe mieszkanie na przeciwko Parku Tematycznego i bulwarów. Super niski czynsz! 542 zł + woda i śmieci zależne od ilości osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Paryż,Rybnik

1 500 zł46 m² 32,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Szukasz umeblowanego mieszkania? Wszystko, co widzisz na zdjęciach pozostaje na wyposażeniu. Właśnie to dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chwałowice,Rybnik

292 000 zł50 m² 5 855,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyobraź sobie mieszkanie, w którym budzisz się każdego dnia w ciszy, z okna wita Cię zieleń, choć do centrum miasta masz zaledwie kilka minut. Właśnie takie miejsce czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Chwałowice,Rybnik

1 200 zł32 m² 37,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy kawalerkę do wynajęcia - po remoncie gotowa do wprowadzenia Rybnik - Chwałowice Przedmiotem najmu jest kawalerka, która usytuowana jest na III piętrze niskiego budownictwa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

3 500 zł62 m² 56,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowane I wyposażone M-4 w Rybniku! Zdjęcia podglądowe z mieszkania o takim samym układzie, oddające standard wykończenia! Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 67,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barbary

Niedobczyce,Rybnik

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! To nieduże, 30 metrowe mieszkanie, z aneksem kuchennym usytuowane jest w bloku na ul. Barbary 20a. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Rybnik

Chwałęcice,Rybnik

479 000 zł60 m² 7 983 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania luksusowe 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 60 m2 położone w Jejkowicach kilometr od Rybnika dzielnicy Chwałęcice w otoczeniu lasów znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Nowiny,Rybnik

1 400 zł46 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Wandy z balkonem* Nieruchomość o powierzchni 46,2 mkw usytuowana jest na szóstym piętrze w bloku. Składa z salonu, sypialni, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Niedobczyce,Rybnik

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu (jeżeli spacer nie jest tu widoczny to wejdź na naszą stronę) - 2 Pokoje, łazienka, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztolniowa

Boguszowice Stare,Rybnik

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! rezerwacja oferty do 31-07-2025 Trzypokojowe mieszkanie na wspólne poranki i dobre wieczory - tutaj naprawdę można zakochać się od nowa! Lokalizacja: - rybnik Boguszowice ul. Sztolniowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jośki

Maroko-Nowiny,Rybnik

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Mieszkanie typu M-3 w doskonałej lokalizacji - Rybnik Centrum - ul. Ks. Henryka Jośki. Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelska

Maroko-Nowiny,Rybnik

420 000 zł75 m² 5 570,29 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie idealne dla rodzin z dziećmi o powierzchni 75,4 m2, składa się z czterech nieprzechodnich pokoi, dużej przestronnej kuchni, łazienki i oddzielnej toalety, co jest zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Janiego

Rybnik,śląskie

299 000 zł27 m² 11 202,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z dużym balkonem *nowe budownictwo* *bak podatku pcc* *0% prowizji* *możliwość wykończenia pod klucz* Przedmiotem oferty jest nowy apartament o powierzchni użytkowej 26,69 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wolna

Piaski,Rybnik

429 000 zł62 m² 6 905,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pukowca

Chwałowice,Rybnik

1 100 zł37 m² 29,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu (jeżeli spacer nie jest tu widoczny to wejdź na naszą stronę) Ładne mieszkanie, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sztolniowa

Boguszowice,Rybnik

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie w nowej szeregowce od 15.07 umowa min na rok z co miesięcznym przedłużeniem -44m2 z ogródkiem 200 m i komórką lokatorską 8 m2 na parterze w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Pokoju

Niedobczyce,Rybnik

159 900 zł39 m² 4 106,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa niższa cena! Szukasz mieszkania w Rybniku? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Rybniku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolna

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

519 000 zł63 m² 8 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu o wysokim standardzie. Na kameralnym osiedlu. Tylko 2 mieszkania w jednym pionie - jeden sąsiad. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Konarskiego

Rybnik,śląskie

469 000 zł51 m² 9 250,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Umeblowany i Wyposażony 2-pokojowy apartament, klimatyzacja, nowe budownictwo Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament o wysokim standardzie w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chabrowa

Maroko-Nowiny,Rybnik

369 900 zł55 m² 6 692,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Świetna okazja dla rodzin, które pragną zamieszkać bez konieczności przeprowadzania remontów! Obiektem sprzedaży jest wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,27 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Patriotów

Boguszowice,Rybnik

219 999 zł36 m² 6 179,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu urokliwe mieszkanie w spokojnej okolicy - dzielnica Boguszowice, przy ul. Patriotów 29c Oferta dostępna tylko u nas, nie musisz szukać dalej. Jeśli marzysz o gotowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żużlowa

Rybnik,śląskie

2 700 zł60 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta wynajmu - prestiż, komfort, lokalizacja 3-pokojowe mieszkanie na wynajem Rybnik Na wynajem przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławików

Smolna,Rybnik

425 000 zł56 m² 7 602,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. Dla osób zainteresowanych zakupem mieszkania dodatkowo możliwość zakupu garażu blaszanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Chwałowice,Rybnik

1 400 zł36 m² 38,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu (jeżeli spacer nie jest tu widoczny to wejdź na naszą stronę) Komfortowe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu apartamentu o wysokim standardzie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

467 000 zł62 m² 7 514,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku- blisko centrum! Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janke-Waltera

Maroko-Nowiny,Rybnik

295 000 zł62 m² 4 720 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Rybniku przy ul. Generała Janke Waltera - w odległości krótkiego spaceru od rybnickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Śródmieście,Rybnik

1 200 zł55 m² 21,82 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 3-pokojowe czeka na Ciebie w sercu Rybnika! To idealna oferta dla pary lub rodziny 2+1, poszukującej komfortu i wygody w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworek

Rybnik,śląskie

349 000 zł54 m² 6 439,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opis: mam przyjemność zaprezentować Państwu Nieruchomość typu M-4 o powierzchni 54,20 m2 zlokalizowaną w ścisłym centrum miasta Rybnika przy ulicy Świętego Józefa. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bożka

Kamień,Rybnik

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Bezczynszowe, umeblowane mieszkanie 60 m2 po generalnym remoncie - Rybnik, ul. Arki Bożka Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na poddaszu w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelska

Maroko-Nowiny,Rybnik

429 000 zł75 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Teraz W nowej cenie - 429 000 zł Przestronne mieszkanie M5 (75,4 m ) na 5. piętrze, w budynku po termomodernizacji z windą - dostępne od zaraz. W skład wchodzi: salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij