dowolna

Mieszkania w nowym bloku Rybnik - Oferty sprzedaży lub najmu

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

519 900 zł72,12 m² 7 208,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe niedobczyce Pierwsza Dzielnica Prestiżowe, zamknięte osiedle apartamentów powstaje w spokojnej i pięknej okolicy, przy ul. Niedobczyckiej w rybniku niedobczycach. Posiada pełną.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł59,30 m² 9 527,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament z dwoma tarasami i widokiem na zieleń | 59,3 m | Ligota / Kuźnia Ligocka Na sprzedaż funkcjonalny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł86,50 m² 6 242,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bez prowizji Wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji w Rybniku. Pełne wyposażenie widoczne na zdjęciach wliczone w cenę. Powierzchnia całkowita 86,50 m2, użytkowa 61,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł65 m² 8 892,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament 65 m pod ścianą lasu | prywatny ogród 130m2 | panoramiczne przeszklenia | rybnik Szukasz miejsca, które zapewni Ci spokój, prywatność i komfort życia jak w domu, ale bez.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

649 000 zł57 m² 11 385,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament premium pod lase M | duży taras | wysoki standard | 8 minut do A1 | rybnik Szukasz miejsca, które pozwoli Ci odpocząć po pracy, a jednocześnie zapewni szybki dojazd do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł81,86 m² 9 650,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestronne mieszkanie 80,31 m - Rybnik, zamysłów - gotowe do wprowadzenia Na sprzeda ż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 80,31 m , zlokalizowane na drugim (ostatnim) pi ę.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu apartamentu o wysokim standardzie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest przestronne M3 w rybnickiej dzielnicy Paruszowiec, ulica Ptasia. Powierzchnia mieszkania to 50 m2, na którą składa się salon z wyjściem na balkon, aneks kuchenny ,osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 600 zł64,80 m² 8 913,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest apartament w nowoczesnym budownictwie zlokalizowanym w świetnie skomunikowanym miejscu Rybnik- gotartowice, jak również w otoczeniu Parku Krajobrazowego Cysterskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł27,91 m² 69,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Do wynajęcia nowa kawalerka z wydzieloną częścią sypialnianą o powierzchni 27,91 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67,07 m² 44,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Sześciokondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł66,65 m² 8 402,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament z balkonem | Kameralny budynek 2020 | Rybnik Paruszowiec-Piaski Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny apartament o powierzchni 66,56 m , położony na 1. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł50,30 m² 7 353,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Gotowe do zamieszkania mieszkanie Z balkonem | rybnik, ul. Ptasia | nowe budownictwo | niski czynsz Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie o wysokim standardzie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł58 m² 11 017,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do obejrzenia nowoczesnego, gotowego mieszkania pod klucz nowy apartament premium W rybniku! powierzchnia 57,57 m2. 3 pokoje Oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo dobrze zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 900 zł34,77 m² 8 337,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 900 zł67,45 m² 7 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 900 zł63,65 m² 7 696,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle zielona polana Prestiżowe osiedle apartamentów powstaje w spokojnej i pięknej okolicy, przy ul. Kazimierza Wielkiego 20 w rybniku niedobczycach. Posiada pełną infrastrukturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 900 zł72,45 m² 7 590,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

550 000 zł65,16 m² 8 440,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękny, apartament w nowym budownictwie. Ogromnym atutem nieruchomości jest lokalizacja i szybki dojazd do centrum miasta Rybnik, jak i również Gliwic czy Katowic. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 000 zł67,60 m² 7 337,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku- blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 000 zł84,55 m² 7 782,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku - blisko centrum! Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł83,80 m² 7 279,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku - blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

314 100 zł39,80 m² 7 891,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna kawalerka W rybniku- blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową lokalizację. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł84 m² 7 261,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku- blisko centrum! Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

672 600 zł73,11 m² 9 199,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł68,35 m² 7 300,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie na parterze z własnym ogródkiem Rybnik Kłokocin. Oferowane mieszkanie znajduje się w stanie deweloperskim, co daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 700 zł71 m² 8 671,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 48 M2 W pełni wyposażone rybnik - śródmieście wysoki standard + przynależny taras - 50 m2 + zapewnione miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Przytulny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł72 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwu-poziomowe M-3 Rybnik Żużlowa. - powierzchnia: 36 m2 (dolny poziom), 36 m2 (poddasze ze skosami) - piętro: 2/2 - balkon - piwnica - duży, zamykany parking - ogrzewanie gazowe kotłem.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł72 m² 34,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem dwupoziomowe M-3 Rybnik Żużlowa - powierzchnia: 36 m2 (dolny poziom), 36 m2 (poddasze ze skosami) - budynek z 2009 roku - piętro: 2/2 - balkon - piwnica - duży parking - ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie małe z jedną sypialnią w budynku mieszkalno-usługowym w którym znajdują się 3 mieszkania na piętrze, na parterze będą gabinety lekarskie. Mieszkanie jest po całkowitym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł83 m² 10 228,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami Rybnik, ul. Pod Lasem Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 83 m z dwoma balkonami (łączna powierzchnia balkonów.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł61,80 m² 8 737,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż oferuję piękne, zadbane i komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,5 m2, zlokalizowane w kameralnym budynku z nowego budownictwa w Rybniku. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł72,78 m² 9 824,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnym stylu - Osiedle Willa Park, rybnik - Wielopole Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego, dwupoziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł102,62 m² 6 236,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie bezczynszowe M5, rybnik, ligota z ogródkiem i garażem zostały ostatnie dwa mieszkania, nie czekaj umów się na prezentację już dziś 640.000 zł FUNKCJONALNOŚCI I WYGODA.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem niewielkie M-3 z garażem Rybnik Niedobczycka (nowe budownictwo) - powierzchnia: 30 m2 - M-3 - piętro: 2/5 - winda - garaż (co daje możliwość parkowania dwóch pojazdów) - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Rybnik,śląskie

439 000 zł54,90 m² 7 996,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż M-3 Rybnik Stawowa - powierzchnia: 54,9 m2 - piętro: 1/2 - balkon - komórka lokatorska - przypisane miejsce postojowe - ogrzewanie gazowe - niska opłata na rzecz wspólnoty: 200 zł - układ.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł61 m² 9 983 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zamień mieszkanie na styl życia. Tu codzienność smakuje lepiej. Są miejsca, które się ogląda i są takie, które się czuje od pierwszego kroku. To jest właśnie to drugie. Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł42,88 m² 10 004,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, bliskość terenów zielonych oraz dobrą lokalizację! Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,88 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł68,35 m² 7 300,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne M4 - 68,35 m z ogródkiem, rybnik, kłokocin - 499.000 zł Cena: 499 000 zł BEZ PODATKU PCC M4 - dostępne 3 mieszkania : Powierzchnia: 68,35 m Piętro: parter Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyłączna sprzedaż - Kupujący nie ponosi opłat dla biura nieruchomości, opłaty ponosi Sprzedający Na sprzedaż - 3 pokojowy apartament o wyjątkowej aranżacji zlokalizowany na 2 piętrze.