Apartament Rybnik

Rybnik, śląskie

  • 578 000 zł
  • 65 m²
  • 8 892,31 zł/m²

Zdjęcie

Dariusz Urbanek

Skontaktuj się

Apartament Rybnik

Rybnik, śląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

578 000 zł

65 m²

8 892,31 zł/m²

Apartament Rybnik

Zaktualizowane: 11 maja 2026

578 000 zł 65 m² 8 892,31 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 578 000 zł (8 892,31 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 65 m², 3 pokoje; stan: do wykończenia
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek 130 m²
  • Czynsz: 250 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe, piec
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
  • Źródło: biuro nieruchomości: FIBRA Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: FIB-MS-4156

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

APARTAMENT 65 m² POD ŚCIANĄ LASU | PRYWATNY OGRÓD 130m2 | PANORAMICZNE PRZESZKLENIA | RYBNIK

Szukasz miejsca, które zapewni Ci spokój, prywatność i komfort życia jak w domu, ale bez obowiązków związanych z utrzymaniem dużej nieruchomości? Ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz. (...)

Agent

Dariusz Urbanek

604 637...

604 637 636

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

604 637...

604 637 636

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.