dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Rybnik - Oferty sprzedaży i najmu

135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

135 ogłoszeń

275 000 zł47,88 m² 5 743 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie według własnej wizji lub bezpiecznie ulokować kapitał w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być idealną propozycją zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super duża kawalerka dla singla bądź studenta, duży pokój urządzony, kuchnia odrębna z oknem w całości wyposażona, przedpokój z szafą, łazianka po remoncie z wanną. Odstępne.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł64,30 m² 6 842,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie ul. Smolna, rybnik świetna lokalizacja Lokalizacja ul. Smolna, rybnik doskonała lokalizacja wszędzie blisko (sklepy, komunikacja, centrum) parking dostępny pod blokiem widok.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł38 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Licencjonowane biuro Szymura Nieruchomości oferuje do sprzedania wygodne dwupokojowe mieszkanie w Rybniku - Niewiadomiu- ul. Morcinka Najważniejsze informacje: powierzchnia: ok. 38 m (układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 900 zł60,03 m² 4 995,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

M4, 60 m - 2 sypialnie - balkon - ostatnie piętro + garaż Funkcjonalne mieszkanie w kameralnym, niskim budynku. Ostatnie piętro gwarantuje ciszę i brak sąsiadów nad głową, a układ.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł60,03 m² 4 995,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł42 m² 4 738,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferowane do sprzedaży mieszkanie, to bardzo duża kawalerka, bo aż 42 m2, usytuowana na drugim piętrze, w niskim bloku położonym w Chwałowicach. Mieszkanie składa się z bardzo dużego.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł29,05 m² 6 850,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka - 29 m2 zlokalizowana w Rybniku, w popularnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Maroko-Nowiny. To propozycja skierowana zarówno do singla szukającego.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł54,59 m² 5 202,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2-pokojowe mieszkanie 54,59 m - ul. Karskiego Balkon 4 piętro Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,59 m , położone na 4., ostatnim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł35,38 m² 4 776,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje - 35,38 m - 1 piętro - Balkon - Zieleń Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,38 m , położone na wygodnym 1 piętrze w niskim, kameralnym i ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł49,36 m² 7 273,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy świetną cenę, funkcjonalny układ i potencjał inwestycyjny właśnie je znalazłeś. Takie oferty pojawiają się rzadko i sprzedają.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł35,62 m² 8 422,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie, w którym poczujesz się jak u siebie od pierwszej chwili Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Dąbrówki - miejsce, które łączy nowoczesność, wygodę i spokój. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł29,05 m² 6 540,45 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,05 m , gotowa do zamieszkania, zlokalizowana w świetnej części Rybnika przy ul. Dąbrówki. Lokal idealnie sprawdzi się dla osób starszych, młodych.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł48,30 m² 4 140,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i osobną kuchnią duże, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Każdy pokój posiada oddzielne wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł89,06 m² 4 929,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 89,06 m , położone natrzecim (ostatnim) piętrze domu w ścisłym centrum Rybnika. Mieszkanie bezczynszowe! Lokal stanowi świetną propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł38 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania, do którego możesz się od razu wprowadzić? A może interesuje Cię pewna inwestycja pod wynajem, która od razu zacznie na siebie zarabiać? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł29,40 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyposażona kawalerka R-k Śródmieście. - powierzchnia 29,4 m2 - piętro 3/4 - balkon - duża piwnica - niewielki parking przed budynkiem - ogrzewanie miejskie (podzielniki) - klimatyzacja - okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł80 m² 23,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże mieszkanie typu M-3 w Rybnik Białych! - M3 - powierzchnia: 80 m2 - piętro: 2/3 - okna pcv - ogrzewanie miejskie, ciepła woda z podgrzewacza - układ pomieszczeń: 2 duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł55,81 m² 6 629,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*** M-3 (55,81m2) dwa odrębne pokoje od razu do zamieszkania kuźnia rybnicka / ul.MGLISTA *** Licencjonowane Biuro Nieruchomości "ARENDA" z przyjemnością oferuje Państwu na sprzedaż przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł53,96 m² 5 170,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż M-3 Rybnik Jastrzębska 19. - powierzchnia: 53,96 m2 - piętro: wysoki parter/2 - ogrzewanie miejskie z sieci - ciepła woda z sieci - okna pcv - instalacje częściowo wymienione -.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł268 m² 2 608,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1927

Twoja przestrzeń, twoje pomysły. Zabytkowa kamienica czeka na aranżację. Przedstawiamy Państwu dwa niezależne mieszkania, lokale wyodrębnione posiadające oddzielne księgi wieczyste. 1. usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł28,06 m² 5 880,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe w świetnej lokalizacji, zaledwie 4 minuty autem od centrum Rybnika. Mieszkanie składa się z: 1 pokoju z balkonem, kuchni z oknem łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Miejska

Rybnik,śląskie

169 900 zł19 m² 8 942,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż kawalerka położona w ścisłym centrum Rybnika, tuż obok Urzędu Miasta lokalizacja idealna dla osób ceniących bliskość kultury, restauracji, sklepów oraz miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł32,70 m² 39,76 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem M-2 Rybnik Dąbrówki - powierzchnia: 32,7 m2 - piętro: 5/11 - winda - ogrzewanie miejskie (wliczone w czynszu najmu) - piwnica - duży parking przy bloku - układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł41,03 m² 5 093,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

2 pokoje - 41 m - 1 piętro - Gotowe do wejścia Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,03 m , idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł55,70 m² 5 655,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. Nie płać za cudzy gust - zaprojektuj i wyremontuj to wnętrze dokładnie tak, jak marzysz!.

Szczegóły ogłoszenia

279 990 zł46,88 m² 5 972,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe świetna lokalizacja! Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 2. (ostatnim) piętrze w ocieplonym, kameralnym bloku. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, wyposażone M-3 w Rybniku. Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 metrów zlokalizowane na trzecim piętrze niskiego bloku w Rybniku na ulicy Marokanów.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł48,53 m² 5 130,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę, zieleń i komfort codziennego życia mieszkanie przy ul. Karskiego to rzadko dostępna oferta w tej części Rybnika. Na sprzedaż: - 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł62 m² 5 952 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie ul. Władysława Stanisława Reymonta 65, powierzchnia 62 m, 3 osobne pokoje: 2 sypialnie + przestronny salon z wyjściem na duży balkon. Łazienka z wanną, wc.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł55 m² 5 073 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena! Na sprzedaż zadbane i przytulne mieszkanie o powierzchni 55 m, zlokalizowane w Rybniku Niedobczycach, przy ul. Wrębowej. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł55,70 m² 7 181,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem ponad 55 m wysoki standard Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni ponad 55 m , gotowe do wprowadzenia. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł52 m² 4 903,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,86 m2, położone na 1 piętrze w niskim bloku w dzielnicy Boguszowice. Układ mieszkania: 2 ustawne, jasne pokoje osobna, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł47 m² 30,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Licencjonowane Biuro Szymura Nieruchomości oferuje Państwu dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w zielonej okolicy! Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M3 znajdujące się w Rybniku,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł63,98 m² 4 985,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,98 m , położone na wygodnym II piętrze w niskim, ocieplonym i wyremontowanym budynku. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł86,26 m² 4 926,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86,26 m , położone na pierwszym piętrze domu w ścisłym centrum Rybnika. Mieszkanie bezczynszowe! Lokal stanowi świetną propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł35,87 m² 30,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu Zamieszkaj w 2 pokojach po remoncie! I piętro, klima i niskie opłaty - Twój.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł53,17 m² 3 385,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,17 m2 w Rybniku, znajdujące się na osiedle familoków w Chwałowicach przy ul. 1 maja. Mieszkanie położone jest na parterze/1.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Licencjonowane biuro Szymura Nieruchomości oferuje do wynajęcia wygodne M3 w Rybniku - Niewiadomiu- ul. Morcinka Najważniejsze informacje: powierzchnia: ok. 38 m (układ: sypialnia, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł37,73 m² 6 095,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! Przedstawiam Państwu gotowe do zamieszkania, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie na korzystnym 2 piętrze w dzielnicy Rybnika - Niewiadom. Doskonałe nie tylko dla par czy singla ale również.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Licencjonowane biuro Szymura nieruchomości oferuje do wynajęcia qygodne M3 w Rybniku,osiedle Nowiny przy ul. Floriańskiej. Mieszkanie 2-pokojowe w bloku z windą! To propozycja dla osób.