dowolna

Mieszkania w nowym bloku Rybnik - Oferty sprzedaży lub najmu

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamysłowska

Smolna,Rybnik

650 000 zł62 m² 10 500,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tu nie wchodzisz do mieszkania. Tu wchodzisz w nowy standard życia. Przedstawiamy M3 klasy premium o powierzchni 61,9 m , które od pierwszego kroku zachwyca świeżością, spójnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

639 000 zł57 m² 11 210,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, które łączy prestiż, ciszę i bliskość natury, nie rezygnując z miejskich wygód? Poznaj inwestycję w dzielnicy Raszowiec - kameralny budynek, w którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

518 900 zł68 m² 7 676,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku- blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

635 700 zł84 m² 7 585,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

658 000 zł85 m² 7 782,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku- blisko centrum! Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ptasia

Paruszowiec-Piaski,Rybnik

519 000 zł64 m² 8 109,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do sprzedaży Apartament Premium o pow. 64m2 z ogródkiem , położony na parterze kameralnego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedobczycka

Zamysłów,Rybnik

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

634 900 zł84 m² 7 558,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedobczycka

Zamysłów,Rybnik

2 050 zł33 m² 61,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33,43 m , położone na II piętrze nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sosnowa

Rybnik,śląskie

650 000 zł65 m² 9 975,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękny, apartament z garażem podziemnym. Ogromnym atutem nieruchomości jest lokalizacja i szybki dojazd do centrum miasta Rybnik, jak i również Gliwic czy Katowic. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ptasia

Paruszowiec-Piaski,Rybnik

377 000 zł50 m² 7 693,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie z balkonem w bardzo lubianej lokalizacji Rybnik, ul. Ptasia. Nowe budownictwo. Bez sąsiadów nad głową, świetna lokalizacja, wysoki standard!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Zamysłów,Rybnik

867 000 zł83 m² 10 445,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament z rozmachem - pierwsze piętro, 83m , 2 balkony, prywatność i przestrzeń. Nie każdy szuka metrażu - są tacy, którzy szukają jakości życia. Ten apartament to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Okrzeszyńcu

Zamysłów,Rybnik

699 000 zł77 m² 9 098,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na Sprzedaż 3 pokojowy Apartament Kaskada Kompleks w Rybniku Oferuję na sprzedaż 3 pokojowy Apartament znajdujący się na terenie osiedla Kaskada Kompleks w Rybniku przy ulicy Na Okrzeszyńcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zamysłów,Rybnik

583 000 zł53 m² 10 944,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Wyobraź sobie poranek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niedobczycka

Zamysłów,Rybnik

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Apartamentowiec (oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żytnia

Rybnik,śląskie

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wykończony apartament na kameralnym osiedlu, blisko centum miasta. Budynek oddany do użytku w 2015 roku. Doskonała lokalizacja, około 2 minut od ścisłego centrum Rybnika, gdzie wszystkie sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pod Lasem

Zamysłów,Rybnik

629 000 zł84 m² 7 460,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament Premium na Osiedlu Pod Lasem - Rybnik, zamysłów 84,31 m | 3 pokoje | 2 miejsca parkingowe | 2 balkony Dostępne od zaraz! *kupujący nie płaci podatku pcc 2%* Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolna

Gotartowice,Rybnik

599 000 zł65 m² 9 239,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! umowa przedwstępna! rezerwacja! umowa przedwstępna! rezerwacja! umowa przedwstępna! Nowoczesne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie z 2 tarasami Osiedle Szafirowe, rybnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pod Lasem

Zamysłów,Rybnik

709 000 zł81 m² 8 772,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy Państwu jeden z najbardziej wyjątkowych apartamentów dostępnych obecnie na rynku - przestronny, w pełni umeblowany lokal premium o powierzchni 80,82 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedobczycka

Zamysłów,Rybnik

2 400 zł41 m² 58,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do wynajęcia komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Okrzeszyńcu

Zamysłów,Rybnik

579 000 zł78 m² 7 423,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 78 m z balkonem Kaskada Kompleks VIII, na Okrzeszyńcu Nowe, przestronne mieszkanie w zielonej i spokojnej dzielnicy Rybnika Okrzeszyniec, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Okrzeszyńcu

Zamysłów,Rybnik

495 000 zł64 m² 7 738 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie 63 m z balkonem i widokiem na zieleń Kaskada Kompleks VIII, na Okrzeszyńcu Nowoczesne, komfortowe mieszkanie z balkonem i widokiem na tereny zielone położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niedobczycka

Zamysłów,Rybnik

655 000 zł91 m² 7 166,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy przepiękny apartament z walorami domu w znakomitej lokalizacji Niedobczycka Zakątek! Przestronne , 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 91m w malowniczym zakątku Rybnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niedobczycka

Zamysłów,Rybnik

639 000 zł87 m² 7 336,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 87,1 m z balkonem Niedobczycka Zakątek, rybnik To mieszkanie na piętrze w inwestycji Niedobczycka Zakątek łączy zalety domu jednorodzinnego z wygodą mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Okrzeszyńcu

Zamysłów,Rybnik

575 000 zł74 m² 7 737,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 74,31 m z balkonem Kaskada Kompleks IX, na Okrzeszyńcu Przestronne, narożne mieszkanie z dużym balkonem w zielonej i spokojnej dzielnicy Rybnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niedobczycka

Zamysłów,Rybnik

529 000 zł77 m² 6 906,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 76,6 m z balkonem i prywatnym skwerem | Niedobczycka Zakątek, rybnik Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i funkcjonalnym układem, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lektorska

Zamysłów,Rybnik

1 850 zł33 m² 56,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka o powierzchni 31 m2 z ogródkiem, położona w nowym budownictwie, w świetnie skomunikowanej części Rybnika dzielnica Smolna, ul. Lektorska. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ujejskiego

Zamysłów,Rybnik

699 000 zł73 m² 9 533,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowe do zamieszkania! Komfortowe mieszkanie z balkonem, ogródkiem i 2 miejscami parkingowymi ul. Ujejskiego, rybnik Okrzeszyniec Na sprzedaż przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Na Okrzeszyńcu

Zamysłów,Rybnik

639 000 zł74 m² 8 592,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,37 m z dużym ogródkiem 190 m , położone w inwestycji Kaskada Kompleks IX (rybnik, zamysłów, na Okrzeszyńcu). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Okrzeszyńcu

Zamysłów,Rybnik

490 000 zł64 m² 7 669,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Kaskada Kompleks, okrzeszyniec Powierzchnia: 63,89 m Piętro: 1 Balkon: 8 m Miejsce parkingowe i komórka lokatorska w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Na Okrzeszyńcu

Zamysłów,Rybnik

599 000 zł78 m² 7 649,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Parterowe mieszkanie 78 m z tarasem i ogródkiem Kaskada Kompleks IX, okrzeszyniec Wyjątkowe, przestronne mieszkanie z własnym ogródkiem idealne dla rodziny, pary lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rybnik,Rybnik

559 999 zł65 m² 8 582,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Perełka dla osób poszukujących mieszkania w nowym budownictwie w spokojnej okolicy z garażem w cenie. Wykończony w wysokim standardzie z dbałością o najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gruntowa

Niedobczyce,Rybnik

569 999 zł65 m² 8 735,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nie płacisz prowizji! Przedstawiam Państwu ofertę pięknego mieszkania na pierwszym piętrze w apartamentowcu z 2013 roku. Położone na Osiedlu Wrzosy w Rybniku (niedobczyce) Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sosnowa

Rybnik,śląskie

699 000 zł65 m² 10 727,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gruntowa

Rybnik,śląskie

569 990 zł65 m² 8 735,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wykończony w wysokim standardzie z dbałością o każdy szczegół apartament na prestiżowym, kameralnym osiedlu Wrzosy. Budynek oddany do użytku w 2013 roku. Doskonała lokalizacja 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rybnik

Śródmieście,Rybnik

2 800 zł66 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rybnik apartament 66 m na wynajem lub na sprzedaż Masz dość szukania miejsca, gdzie kawa na balkonie smakuje jak w najlepszej kawiarni? Przy Obwiedni Południowej czeka na Ciebie przytulny, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obwiednia Południowa

Smolna,Rybnik

750 000 zł62 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rybnik apartament 62 m na sprzedaż lub wynajem Masz dość szukania miejsca, gdzie kawa na balkonie smakuje jak w najlepszej kawiarni? Przy Obwiedni Południowej czeka na Ciebie przytulny, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zamysłowska

Smolna,Rybnik

650 000 zł62 m² 10 500,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz gotowego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko śródmieścia? To mieszkanie, to doskonała propozycja dla Ciebie! O budynku: mieszkanie znajduje się na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zamysłowska

Smolna,Rybnik

750 000 zł70 m² 10 791,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz gotowego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko śródmieścia? A może myślisz o inwestycji, która już przynosi zyski? To mieszkanie, to doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sosnowa

Piaski,Rybnik

616 308 zł67 m² 9 240 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest apartament wykończony "pod klucz" bez zabudowy kuchennej o powierzchni 66,7 m2 z loggia o powierzchni 6,57 m2 i ogrodem (120,09) w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obwiednia Południowa

Smolna,Rybnik

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem! 3-pokojowe mieszkanie w Rybniku ul. Obwiednia Południowa Szukasz miejsca, gdzie wreszcie odetchniesz po pracy i nie będziesz słuchać sąsiadów wiercących do północy? Oto ono!.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij