dowolna

Mieszkania w centrum Rybnik - Oferty sprzedaży i najmu

204 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

204 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Rybnik

272 000 zł47 m² 5 765,15 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Perfekcyjna oferta dla osób szukających mieszkania do własnej aranżacji w samym sercu miasta! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie(47,18 m2) w ścisłym centrum Rybnika! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piasta

Śródmieście,Rybnik

1 690 zł37 m² 45,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie, po remoncie na wysoki standard, z super niskim czynszem! Bardzo dobra lokalizacja: mieszkanie znajduje się w centrum Rybnika - Śródmieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Rybnik

Śródmieście,Rybnik

219 000 zł22 m² 9 954,55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W doskonałej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż kawalerkę doskonałą pod inwestycję, na wynajem w samym Centrum Rybnika przy ulicy Challota o powierzchni 22 m2 położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Niedobczyce,Rybnik

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Układ szwedzki | kuchnia z oknem | balkon | 48 m | Rybnik, ul. Boczna nowa niższa cena Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ i spokojną lokalizację w granicach miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karłowicza

Rybnik-Północ,Rybnik

1 750 zł35 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia świeżo wyremontowane, jasne i komfortowe mieszkanie o pow. 35m2 w Rybniku przy ul. Karłowicza. Po remoncie nie było jeszcze najemcy nowy lokator będzie pierwszym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boczna

Rybnik,śląskie

339 000 zł48 m² 7 028,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*M-3 Gotowe do wprowadzenia* Więcej zdjęć oraz film dostępny na naszej stronie. Opis: mam przyjemność zaprezentować Państwu Nieruchomość typu M-3 o powierzchni 48,23 m2 zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Okrzeszyńcu

Zamysłów,Rybnik

699 000 zł77 m² 9 098,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na Sprzedaż 3 pokojowy Apartament Kaskada Kompleks w Rybniku Oferuję na sprzedaż 3 pokojowy Apartament znajdujący się na terenie osiedla Kaskada Kompleks w Rybniku przy ulicy Na Okrzeszyńcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Rybnik,śląskie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe w samym centrum miasta. Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem zlokalizowane w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mariańska

Rybnik-Północ,Rybnik

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Centrum Rybnika 3 minuty pieszo od Bazyliki 3 niezależne pokoje Na sprzedaż ustawne mieszkanie w ścisłym centrum Rybnika, zaledwie 3 minuty spacerem od Bazyliki i rynku. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zamysłów,Rybnik

583 000 zł53 m² 10 944,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Wyobraź sobie poranek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pukowca

Chwałowice,Rybnik

175 000 zł19 m² 9 358,29 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka z balkonem i widokiem na zieleń gotowa do zamieszkania! Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 18,7 m z balkonem, położona w doskonałej lokalizacji. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

309 000 zł38 m² 8 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na pierwszym piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku z cegły. Świetna propozycja dla singla lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Maroko-Nowiny,Rybnik

359 000 zł64 m² 5 609,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją Rybnik, maroko-Nowiny Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o bardzo wygodnym układzie, zlokalizowane w popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosmonautów

Paruszowiec-Piaski,Rybnik

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty Przestronne M-3 Rybnik Ligota ulica Kosmonautów - zapraszamy na prezentację! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 m2, usytuowane na trzecim piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jośki

Maroko-Nowiny,Rybnik

250 000 zł32 m² 7 716,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Ładna kawalerka z niskim czynszem - Rybnik ul. Jośki - zapraszamy serdecznie. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu M-2 o powierzchni 28,90 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyzwolenia

Rybnik-Północ,Rybnik

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

*Oferta prywatna* Na sprzedaż przestronny, świeżo wyremontowany i odświeżony apartament o powierzchni 110 m , położony w kameralnej kamienicy (apartamentowiec) w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Chwałowice,Rybnik

1 200 zł32 m² 37,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty Wygodna kawalerka w świetnie skomunikowanej okolicy - Rybnik Chwałowice - zapraszamy. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31,81 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Józefa

Orzepowice,Rybnik

349 900 zł71 m² 4 962,42 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Idealna oferta dla rodzin, która ceni sobie przestrzeń, komfort i dobrą lokalizację! Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 70,51 m2, usytuowane w centrum Rybnika - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rybnik

Gotartowice,Rybnik

390 000 zł53 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli marzysz o spokoju i niezależności, życiu w zielonym mieście i w otoczeniu dobrej architektury, znajdziesz to w Rybniku. Do sprzedaży oferujemy mieszkania 1, 2 oraz 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Smolna,Rybnik

340 000 zł62 m² 5 528,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Duże 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Nieruchomość prezentowana w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rybnik

Śródmieście,Rybnik

2 300 zł40 m² 58,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 39,64 m 2 w centrum Rybnika - do wynajęcia Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany apartament położony w samym sercu Rybnika. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Nowiny,Rybnik

365 000 zł46 m² 7 900,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne M3 o powierzchni 46,2 m z balkonem, położone na 4. piętrze w bloku z windą przy ul. Wawelskiej, osiedle Nowiny. Rozkład mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Niewiadom,Rybnik

140 000 zł35 m² 3 957,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Morcinka w Rybniku. Lokal posiada dwa ustawne, przestronne pokoje, które pozwalają wygodnie oddzielić część dzienną od sypialnianej. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Elektrownia,Rybnik

2 300 zł64 m² 36,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 63,56 m - Rybnik, elektrownia (M5) Oferujemy przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 63,56 m , zlokalizowane w popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żytnia

Rybnik,śląskie

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wykończony apartament na kameralnym osiedlu, blisko centum miasta. Budynek oddany do użytku w 2015 roku. Doskonała lokalizacja, około 2 minut od ścisłego centrum Rybnika, gdzie wszystkie sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Niewiadom,Rybnik

140 000 zł35 m² 3 957,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa oferta w super cenie! Mieszkanie M2 z balkonem - Rybnik Niewiadom, 140 000 zł Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 38,4 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sławików

Rybnik,śląskie

150 000 zł28 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do zaoferowania na sprzedaż kawalerka w super lokalizacji przy samym centrum Rybnika w Wieżowcu z podjazdem dla osób niepełnosprawnych dwie windy zatrzymują się co piętro Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górnicza

Chwałowice,Rybnik

188 888 zł32 m² 5 938,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,81 m , zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Górniczej 14 w Rybniku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rybnik

Śródmieście,Rybnik

2 400 zł43 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, w pełni umeblowany apartament z dużym balkonem, położony w samym sercu Rybnika. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, wygodę i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Rybnik,śląskie

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe w samym centrum miasta. Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem zlokalizowane w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzepowicka

Śródmieście,Rybnik

389 000 zł73 m² 5 315,66 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 73,18 m - Rybnik, ul. Orzepowicka Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 73,18 m , położone na 5. piętrze w bloku przy ul. Orzepowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Smolna,Rybnik

355 000 zł64 m² 5 538,22 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Rybnika idealne dla rodziny! ul. Kilińskiego, 64,1 m , Balkon, piwnica, gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, które łączy komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Rybnik

1 690 zł37 m² 45,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie, po remoncie na wysoki standard, z super niskim czynszem! Bardzo dobra lokalizacja: mieszkanie znajduje się w centrum Rybnika - Śródmieście - ul. Piasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Śródmieście,Rybnik

2 100 zł79 m² 26,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie | ul. Kościuszki | 78,85 m Dostępne od zaraz* Do wynajęcia komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 78,85 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Niedobczyce,Rybnik

280 000 zł46 m² 6 118,88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,76 m , położone na parterze w cichej i spokojnej, ale dobrze skomunikowanej lokalizacji. Lokal składa się z sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrówki

Maroko-Nowiny,Rybnik

365 000 zł75 m² 4 886,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w świetnej lokalizacji Rybnik, ul. Dąbrówki Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 74 m , położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowa

Piaski,Rybnik

518 328 zł72 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest 3 pok. apartament o powierzchni 71,99 m2 z balkonem 6,8 m2. Lokalizacja: kameralne Osiedle Sosnowa znajduje się w północno wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rybnik

Niedobczyce,Rybnik

489 000 zł50 m² 9 805,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę pięknego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze w kilkuletnim apartamentowcu. Lokalizacja: osiedle Wrzosy w Rybniku (dzielnica Niedobczyce). Metraż: 49,87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Smolna,Rybnik

335 000 zł66 m² 5 081,92 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na 8. piętrze z 8 w spokojnej dzielnicy Smolna w Rybniku. Lokal własnościowy, idealny dla rodziny lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barbary

Niedobczyce,Rybnik

259 000 zł52 m² 4 939,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne, jasne mieszkanie 52,43 m - ul. Barbary, rybnik - Niedobczyce Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w funkcjonalnym układzie szwedzkim, z balkonem, na 4. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

420 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 3. piętrze z 4 w spokojnej i zielonej części Kuźni Rybnickiej. To idealna propozycja.