dowolna

Mieszkania w centrum Rybnik - Oferty sprzedaży i najmu

204 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

204 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławików

Smolna,Rybnik

425 000 zł56 m² 7 602,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. Dla osób zainteresowanych zakupem mieszkania dodatkowo możliwość zakupu garażu blaszanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu apartamentu o wysokim standardzie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

467 000 zł62 m² 7 514,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku- blisko centrum! Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sosnowa

Piaski,Rybnik

479 356 zł67 m² 7 156,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest piękne mieszkanie 3-pokojowe o metrażu 66,98 m2 z balkonem o powierzchni 7,38 m2. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska- 2,8 m2 w cenie 12 880,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworek

Rybnik,śląskie

349 000 zł54 m² 6 439,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opis: mam przyjemność zaprezentować Państwu Nieruchomość typu M-4 o powierzchni 54,20 m2 zlokalizowaną w ścisłym centrum miasta Rybnika przy ulicy Świętego Józefa. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na zasadach najmu okazjonalnego dwupokojowe mieszkanie na ul.Kś.Jośki (była Hibnera). Lokal usytuowany na wysokim parterze z przypisanym miejscem parkingowym. Dwa duże pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bożka

Kamień,Rybnik

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Bezczynszowe, umeblowane mieszkanie 60 m2 po generalnym remoncie - Rybnik, ul. Arki Bożka Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na poddaszu w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelska

Maroko-Nowiny,Rybnik

429 000 zł75 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Teraz W nowej cenie - 429 000 zł Przestronne mieszkanie M5 (75,4 m ) na 5. piętrze, w budynku po termomodernizacji z windą - dostępne od zaraz. W skład wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chwałowicka

Meksyk,Rybnik

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty Nowoczesna, duża kawalerka do wynajęcia - Rybnik Meksyk - zapraszamy. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45 m2, usytuowane na parterze w budynku wolnostojącym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyzwolenia

Rybnik-Północ,Rybnik

499 900 zł108 m² 4 623,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Piętro kamienicy Rybnik Centrum - serdecznie zapraszamy. Z ogromna przyjemnością prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 108,12m2, mieszczące się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rybnik

Meksyk,Rybnik

320 000 zł107 m² 2 990,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Piętro domu wraz z garażem w doskonałej lokalizacji - Rybnik Meksyk Oferujemy do sprzedaży piętro w budynku wolnostojącym, dwukondygnacyjnym - dzielnica Meksyk, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Śródmieście,Rybnik

310 000 zł56 m² 5 582,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Cztery pokoje w lokalizacji, o której marzyłeś - serdecznie zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu M-5 w ścisłym centrum Rybnika, w sąsiedztwie Teatru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sosnowa

Piaski,Rybnik

479 356 zł68 m² 7 076,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 67.74 m , idealne dla rodziny lub osób ceniących sobie wygodę. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, usytuowanych na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janke-Waltera

Maroko-Nowiny,Rybnik

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37m2 w super lokalizacji. Mieszkanie do wprowadzenia od zaraz, bardzo ładnie zaaranżowane,. Kuchnia na wysokim poziomie wraz ze sprzętem agd połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rybnik

Piaski,Rybnik

371 795 zł46 m² 8 066,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest piękne mieszkanie 2-pokojowe o metrażu 46,09 m2 z balkonem o powierzchni 5,38 m2. Lokalizacja: kameralne Osiedle Sosnowa znajduje się w północno wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzepowicka

Nowiny,Rybnik

395 000 zł70 m² 5 602,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Idealna oferta dla osób, które chcą zamieszkać bez konieczności remontów w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,5 m2 w centrum osiedla Nowiny, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysoka

Śródmieście,Rybnik

365 000 zł49 m² 7 396,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Idealna oferta dla osób, które pragną zamieszkać bez konieczności przeprowadzania remontów oraz cenią sobie świetną lokalizację. Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 49,35 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chabrowa

Rybnik,śląskie

359 000 zł55 m² 6 495,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji Rybnik Chabrowa. Znajduje się na 9 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie umeblowane dostępne od ręki!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadetów

Boguszowice,Rybnik

149 000 zł54 m² 2 774,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna oferta dla rodzin, które pragną urządzić się według własnego pomysłu! Ofertą sprzedaży jest przestronne, dwupokojowe mieszkanie o pow 53,7 m2, usytuowane na wygodnym I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Śródmieście,Rybnik

310 000 zł52 m² 5 942,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena! Nie przegap okazji! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane w centrum miasta. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowiny,Rybnik

369 000 zł57 m² 6 496,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

oferta na wyłączność biura Ponownie w sprzedaży - nowa niższa cena* Szukasz komfortowego i praktycznego mieszkania w pobliżu centrum Rybnika? - to idealna propozycja dla Ciebie. M-4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Chwałowice,Rybnik

179 000 zł46 m² 3 921,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na ul. Śląskiej w Rybniku. Szukasz mieszkania z potencjałem, w spokojnej okolicy, z zielonym obejściem, a jednocześnie blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrówki

Maroko-Nowiny,Rybnik

410 000 zł84 m² 4 892,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Idealna oferta dla rodzin, które planują szybko się wprowadzić, bez konieczności przeprowadzania dużych remontów! Na sprzedaż atrakcyjne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Maroko-Nowiny,Rybnik

290 000 zł50 m² 5 753,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie dwupokojowe na ul. Dąbrówki 11 w Rybniku z ustawną kuchnią z oknem. Za oknem piękny widok na centrum Rybnika. Do mieszkania przynależy piwnica, komórka, suszarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrębowa

Niedobczyce,Rybnik

299 000 zł66 m² 4 530,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, o powierzchni 66 m2 mieszczące się na czwartym piętrze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pukowca

Chwałowice,Rybnik

170 000 zł18 m² 9 249,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Idealna opcja dla osoby starszej, kawalera lub pod wynajem dla inwestora! Na sprzedaż kawalerka (18,38 m2) na parterze przy ulicy Pukowca! Mieszkanie jest po generalnym remoncie kilka lat temu, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysoka

Śródmieście,Rybnik

315 000 zł56 m² 5 672,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

To wyjątkowa oferta dla osób ceniących wygodę i świetną lokalizację! Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze i jest położone zaledwie pięć minut pieszo od bazyliki w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zamysłów,Rybnik

1 900 zł33 m² 58,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Elektrownia,Rybnik

360 000 zł49 m² 7 296,31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie przy Elektrowni Rybnik Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania usytuowanego na I piętrze, o powierzchni użytkowej 49,34 m . To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chalotta

Śródmieście,Rybnik

1 200 zł20 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem kompaktowe, słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Rybniku przy ul. Chalotta. Mieszkanie w dobrym stanie, usytuowane na 4 piętrze. Bardzo dobra lokalizacja - centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rybnik,śląskie

395 000 zł73 m² 5 410,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie znajdujące się na piątym piętrze w bloku z windą. Mieszkanie to składa się z czterech jasnych i przestronnych pokoi, kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Smolna,Rybnik

260 000 zł64 m² 4 056,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum Rybnika! Powierzchnia: 64,1 m Lokalizacja: ul. Kilińskiego Piętro: 10/10 - brak sąsiada nad głową! wyłączna oferta - biura pm Silesia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pukowca

Chwałowice,Rybnik

269 000 zł46 m² 5 886,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,7m2 usytuowane na parterze niskiego bloku, zlokalizowane w Rybniku na ulicy Pukowca (chwałowice) Bardzo dobra lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Chwałowice,Rybnik

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w Chwałowicach. Lokal posiada dwa osobne pokoje, kuchnię z oknem, balkon. Lokal po remoncie, panele, drzwi, ściany, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Maroko-Nowiny,Rybnik

218 000 zł29 m² 7 478,56 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, oferując komfortowe warunki życia w atrakcyjnej cenie. Położone przy ul. Dąbrówki, niemal w samym centrum Rybnika, zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Południe

Boguszowice,Rybnik

339 900 zł61 m² 5 573,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Atrakcyjna oferta dla osób, które pragną zamieszkać bez przeprowadzania remontów! Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o pow 60,98 m2, usytuowane Rybniku na Osiedlu Południe. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sosnowa

Piaski,Rybnik

496 753 zł72 m² 6 900,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa. Dostępne również inne metraże. Miejsca parkingowe w hali garażowej Energooszczędność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworek

Rybnik,śląskie

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Najem prywatny bez pośredników. Wynajmę mieszkanie M4, posiadające 3 pokoje, kuchnię z oknem, przedpokój, balkon i piwnicę. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w bloku 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadłubka

Niedobczyce,Rybnik

258 000 zł58 m² 4 414,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Ładne, duże M-3 z wyposażeniem - Rybnik Niedobczyce, ulica Wincentego Kadłubka. Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58,45 m2, usytuowana na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Maroko-Nowiny,Rybnik

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Tylko u nas w ofercie! Szukasz mieszkania blisko centrum, w zielonej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Rybniku przy ulicy ks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cmentarna

Śródmieście,Rybnik

1 800 zł60 m² 30,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta idealna dla osób szukających ustronnego miejsca w centrum miasta! Tylko tutaj - przy ul. Cmentarnej jesteśmy na wyciągnięcie ręki na rynku, w teatrze czy markecie. Ulica Cmentarna to.