dowolna

Mieszkania umeblowane Rybnik - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

145 ogłoszeń

309 000 zł60,59 m² 5 099,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60,59 m , położone na 3 piętrze w zadbanym budynku w dzielnicy Rybnik Boguszowice, przy ul. Jana Karskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie typu M-4 z garażem Rybnik Smolna! - powierzchnia: 70 m2 - piętro: 1/2 - garaż - balkon - ogrzewanie gazowe kotłem dwu-funkcyjnym, podłogowe - rolety zewnętrzne -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Licencjonowane biuro Szymura nieruchomości oferuje do wynajęcia qygodne M3 w Rybniku,osiedle Nowiny przy ul. Floriańskiej. Mieszkanie 2-pokojowe w bloku z windą! To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł81 m² 6 975,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Licencjonowane Biuro Nieruchomości Magdalena Szymura oferuje Państwu: sprzedaż wyjątkowego mieszkania gotowego do zamieszkania! Szukasz przestronnej nieruchomości? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest przestronne M3 w rybnickiej dzielnicy Paruszowiec, ulica Ptasia. Powierzchnia mieszkania to 50 m2, na którą składa się salon z wyjściem na balkon, aneks kuchenny ,osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Rybnik,śląskie

1 500 zł47,06 m² 31,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam Ofertą Naszego biura jest wynajem mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 47m2 znajdującego się w Rybniku - Newiadom Mieszkanie składa się z 2 osobnych pokoi , salonu , kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł51,70 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz blisko centrum Rybnika! Wysoki parter nad garażami. Mieszkanie typu M-3 na wynajem bez dodatkowego nakładu finansowego - do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł52,90 m² 28,36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie w Rybniku przy ulicy Dąbrówki do wynajęcia od zaraz - zapraszamy! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu M-3 o powierzchni 52,90 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę M3, rybnik, wyzwolenia, 1600zł przytulne I słoneczne Do wynajęcia całkowicie umeblowane mieszkanie w Rybniku przy ul. Wyzwolenia. - powierzchnia 45m2, - 2 odrębne pokoje, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - 2 pokoje, centrum rybnika ul. Chalotta Do sprzedania komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Rybnika, usytuowane na 2. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 1 pokojowe o pow. 42m 2 mieszczące się na parterze nowego apartamentowca w Rybniku Boguszowicach przy ul. Sztolniowej. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko u nas! Najem Instytucjonalny Przedmiotem najmu jest mieszkanie typu M-2, przedpokój, kuchnia, duży pokój. Okna plastikowe, rolety antywłamaniowe, meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48,92 m² 36,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże M3 z znajdujące się na 9 piętrze, z pięknym widokiem na panoramę Rybnika. Mieszkanie gotowe jest do wynajęcia. Mieszkanie z klimatyzacją. Umeblowanie: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 zł60 m² 37,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W dniach od 22.05.2026 do 30.05.2026 kontatk wyłącznie przez WhatsApp! Przedstawiam ofertę wynajmu ładnego mieszkania trzypokojowego w bloku po termomodernizacji, mieszkanie z centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł61 m² 5 147,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę mieszkania na osiedlu w Boguszowicach przy ulicy Jana Karskiego. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w niskie bloku o powierzchni 61m2. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł67 m² 5 373,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne i klimatyczne mieszkanie z ogródkiem w Rybniku Boguszowicach - zapraszamy na prezentację. W pełni wyposażona i dopracowana w szczegółach przestrzeń, będzie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł29,05 m² 6 850,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka - 29 m2 zlokalizowana w Rybniku, w popularnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Maroko-Nowiny. To propozycja skierowana zarówno do singla szukającego.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł34,78 m² 37,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę dwu- pokojowego mieszkania do wynajęcia, w Centrum Rybnika przy ul. Kościuszki. Układ mieszkania; przedpokój, salon z otwartą kuchnią wyjściem na balkon, drugi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł28,16 m² 42,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka rybnik - chwałowice spokojne osiedle W odległości 4 km od centrum. Odnowione i ocieplone bloki w gęstej zieleni! Blisko do bogatej bazy handlowej i usługowej. Przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

414 990 zł73,38 m² 5 655,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z dostępem do ogródka i garażem Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe , położone w kameralnym segmencie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł47,40 m² 5 905,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje - centrum kilińskiego - balkon - I piętro z windą Świetna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum i mieć wszystko pod ręką. Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł57,92 m² 18,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na osiedlu wrębowa! dostępne od zaraz! Przedstawiamy ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania stanowiącego odrębną nieruchomość, które mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł29,40 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyposażona kawalerka R-k Śródmieście. - powierzchnia 29,4 m2 - piętro 3/4 - balkon - duża piwnica - niewielki parking przed budynkiem - ogrzewanie miejskie (podzielniki) - klimatyzacja - okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł48,94 m² 24,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokoje z niezależną kuchnią - Rybnik, ul. Hetmańska | 48,94 m | 2 piętro Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,94 m , położone na 2 piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł46,90 m² 4 051,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | 46,90 m | Rybnik Chwałowice Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone w dzielnicy Chwałowice w Rybnik. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł61,70 m² 6 726,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,7 m zlokalizowane przy ul. Jankowickiej w Rybniku. Lokal znajduje się na parterze, co jest wygodne zarówno dla rodzin z dziećmi, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

539 000 zł54 m² 9 981,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament 54 m | 2 miejsca parkingowe | komórka | po generalnym remoncie Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony i umeblowany apartament o powierzchni 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Licencjonowane biuro Szymura Nieruchomości oferuje do wynajęcia wygodne M3 w Rybniku - Niewiadomiu- ul. Morcinka Najważniejsze informacje: powierzchnia: ok. 38 m (układ: sypialnia, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na wysokim parterze w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Idealne zarówno dla pary, singla, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł64,92 m² 5 837,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji Rybnika. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia w cenie mogą zostać meble tak więc idealna nieruchomość pod wynajem. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł72,78 m² 9 824,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnym stylu - Osiedle Willa Park, rybnik - Wielopole Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego, dwupoziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł18,70 m² 9 358,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 18,7 m , położona na 3 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie posiada księgę wieczystą, co daje pełną pewność i komfort zakupu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł35,87 m² 30,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu Zamieszkaj w 2 pokojach po remoncie! I piętro, klima i niskie opłaty - Twój.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł46 m² 6 260,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przytulne mieszkanie W bloku z windą - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zakapu przytulnego trzy pokojowego mieszkania w centrum miasta. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł57,63 m² 34,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w ścisłym centrum miasta, dwa pokoje, kuchnia, duża łazienka, balkon oraz piwnica. Lokal po generalnym remoncie, wyposażony, umeblowany. Koszt wynajmu 2000zł, czynsz ok.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł47 m² 5 404,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Licencjonowane Biuro Szymura Nieruchomości oferuje Państwu M3 do sprzedaży w zielonej okolicy! Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M3 znajdujące się w Rybniku, w dzielnicy Niedobczyce.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł80 m² 23,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże mieszkanie typu M-3 w Rybnik Białych! - M3 - powierzchnia: 80 m2 - piętro: 2/3 - okna pcv - ogrzewanie miejskie, ciepła woda z podgrzewacza - układ pomieszczeń: 2 duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł64 m² 5 453,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze z balkonem i zielenią za oknem. Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,6 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł70 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty Klimatyczne mieszkanie w stylu rustykalnym - zapraszamy na prezentację. Oferujemy do wynajęcia eleganckie, pięknie urządzone mieszkanie w Rybniku Popielowie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w Rybniku, dzielnica Chwałowice. Lokal znajduje się na parterze niskiego bloku. Stan mieszkania pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł61 m² 9 983 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zamień mieszkanie na styl życia. Tu codzienność smakuje lepiej. Są miejsca, które się ogląda i są takie, które się czuje od pierwszego kroku. To jest właśnie to drugie. Wyobraź sobie.