Mieszkanie Rybnik

Śródmieście, Rybnik, śląskie

  • 2 700 zł
  • 57,63 m²
  • 46,85 zł/m²

Zdjęcie

Anna Janus-Ryszk...

Skontaktuj się

Mieszkanie Rybnik

Śródmieście, Rybnik, śląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

2 700 zł

57,63 m²

46,85 zł/m²

Mieszkanie Rybnik

Zaktualizowane: 11 maja 2026

2 700 zł 57,63 m² 46,85 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
-

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 700 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Charakterystyka mieszkania: 57,63 m², 2 pokoje; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: z oknem
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: METROPOLIS Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: MET-MW-10338-1

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie do wynajęcia w ścisłym centrum miasta, dwa pokoje, kuchnia, duża łazienka, balkon oraz piwnica. Lokal po generalnym remoncie, wyposażony, umeblowany. Koszt wynajmu 2700zł, czynsz ok. 1000zł, ogrzewanie gazowe, prąd według zużycia. Pod blokiem miejsce parkingowe. Kaucja 4000zł.
Do zamieszkania od zaraz. (...)

Agent

Anna Janus-Ryszka

531 755...

531 755 333

531 755 333

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Janus-Ryszka

531 755...

531 755 333

531 755 333

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.