dowolna

Mieszkania Rybnik Śródmieście

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

249 000 zł56 m² 4 446,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkanie bezczynszowe Z dużym ogrodem W centrum miasta wysoki standard wykończenia rybnik - śródmieście * Nieruchomość zwolniona jest z opłaty podatku pcc (2%) * Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

243 900 zł64 m² 3 810,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkanie bezczynszowe Z dużym ogrodem W centrum miasta możliwość wykończenia rybnik - śródmieście * Nieruchomość zwolniona jest z opłaty podatku pcc (2%) * Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 700 zł75 m² 22,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament typu M-4 bezczynszowy wysoki standard rybnik - śródmieście Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 75m2 położone na IV piętrze w niskim nowym apartamentowcu, zaledwie 100 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

150 000 zł48 m² 3 112,03 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie typu M4 o powierzchni 48,2 m2 zlokalizowane w śródmieściu Rybnika. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

311 738 zł73 m² 4 250,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wiosenna promocja cenowa na nowoczesne mieszkania W śródmieściu. O% prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkania w samych sercu miasta. Mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

288 550 zł68 m² 4 250,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowe apartamenty W śródmieściu O% prowizji od kupującego Zakończony etap budowy, mieszkania dostępne od zaraz. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67 m2 na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Śródmieście,Rybnik

1 100 zł44 m² 24,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kompleksowym generalnym remoncie - nieużytkowane, wyposażone w fabrycznie nową armaturę oraz elementy stałe wysokiej jakości. Ogrzewanie indywidualne lokalu - ekonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chalotta

Śródmieście,Rybnik

890 zł25 m² 35,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w centru Rybnika - bez pośredników. Bardzo dobra lokalizacja tuż obok Galerii Focus Park, blisko Teatru, placu Wolności, rynku, w cichej i spokojnej okolicy;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

145 000 zł48 m² 3 020,83 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M4 Rybnik Śródmieście Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 48,2 m2 położone na parterze, w samym centrum miasta, blisko Teatru, placu Wolności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

129 000 zł44 m² 2 931,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie typu M3 o powierzchni 44 m2 zlokalizowane w śródmieściu Rybnika. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, sypialni z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

172 000 zł45 m² 3 822,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W pełni wyposażone M3 ul.WYZWOLENIA 172 000 ZŁ Biur nieruchomości Prestige prezentuje Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m 2 , usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworek

Śródmieście,Rybnik

120 000 zł29 m² 4 137,93 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M-2 dworek 120 000 Prestige Nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie typu M2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku w Śródmieściu przy ulicy Dworek w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

550 000 zł127 m² 4 330,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne Mieszkanie w Kamienicy w ścisłym centrum Rybnika! Przedmiotem oferty sprzedaży jest luksusowe mieszkanie w kamienicy aż 127m2 które składa się z czterech dużych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Karłowicza

Śródmieście,Rybnik

116 000 zł26 m² 4 377,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie usytuowane w śródmieściu Rybnika przy ul. Karłowicza. Blok niski, ocieplony, oddalony od głównych ulic. Cisza wokół. Widok z okien na zieleniec i domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

222 500 zł48 m² 4 591,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wiosenna promocja na nowe mieszkania W śródmieściu. O% prowizji od kupującego Inwestycja już zrealizowana, mieszkania dostępne "od ręki". Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

255 000 zł63 m² 4 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- nowa prestiżowa inwestycja W ścisłym cent rum miasta - * Kupujący zwolniony jest z prowizji, koszty ponosi Deweloper * Nieruchomość zwolniona jest z opłaty podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

140 000 zł48 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 rybnik - okolice kawalca, hibnera Planujesz zakup mieszkania blisko centrum? Chcesz cieszyć się dużą ilością zieleni? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę mieszkania w idealnej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

259 000 zł66 m² 3 924,24 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

189 000 zł50 m² 3 780 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

133 000 zł46 m² 2 891,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz mieszkać w centrum Rybnika, a w dodatku mieć piękny widok z balkonu? A może interesuje Cię mieszkanie które urządzisz według własnych upodobań? To oferta specjalnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 250 zł41 m² 30,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie W centrum rybnika Prezentujemy Państwu ofertę lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 40 m2, położonego w Rybniku na drugim piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

700 zł40 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Marzysz o mieszkaniu w centrum miasta? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę wynajmu. Mieszkanie dwupokojowe o pow. blisko 40m2 położone w samym centrum Rybnika. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

230 000 zł57 m² 4 035,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- nowa prestiżowa inwestycja - apartamenty wolnego * Kupujący zwolniony jest z prowizji, koszty ponosi Deweloper * Nieruchomość zwolniona jest z opłaty podatku pcc (2%) Nieruchomości Maria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

259 000 zł56 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

165 000 zł46 m² 3 586,96 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne M-4, centrum Rybnika Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 46m2 położonym w ścisłym centrum Rybnika. Nieruchomość składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworek

Śródmieście,Rybnik

800 zł29 m² 27,59 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Rybnika, ul. Dworek (8 piętro). Blisko rynek, dworzec autobusowy, centrum handlowe. Mieszkanie po remoncie. W łazience nowe sanitariaty. Kuchnia nowa (ze sprzętem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

225 000 zł63 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz ustawnego mieszkania? Chcesz mieszkać w centrum pięknego miasta? Właśnie znalazłeś idealną ofertę. Mieszkanie trzypokojowe o pow. blisko 64m2 znajdujące się w centrum Rybnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

190 000 zł48 m² 3 925,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz własnego miejsca W śródmieściu? Tylko teraz M-3 w promocyjnej cenie 190 tys. Powierzchnia mieszkania 48,4 m2 + taras 26m2 - salon z wyjściem na taras - sypialnia z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

309 000 zł170 m² 1 817,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które jest ustawne, przestronne, po generalnym remoncie, z wymienionymi instalacjami (prąd, woda, ogrzewanie), z nowymi podłogami i położonymi tynkami? Mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia samodzielne mieszkanie usytuowane na parterze w budynku mieszkalnym. Wejście odrębne do lokalu; inne mieszkania w tym obiekcie również w najmie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

170 000 zł45 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 centrum rybnika! Przedmiotem sprzedażny jest M-3 o powierzchni 45m2 znajdujące się w centrum Rybnika na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworek

Śródmieście,Rybnik

110 000 zł37 m² 2 972,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie typu M-3 położone na IV piętrze bloku na osiedlu Dworek w Rybniku. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z dwóch nieprzejściowych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

164 000 zł50 m² 3 280 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie M4 Rybnik Śródmieście - do wprowadzenia! Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie typu M4 o powierzchni 50m2 które składa się z trzech pokoi w tym jeden z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 150 zł41 m² 28,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyposażone mieszkanie po generalnym remoncie W centrum rybnika Prezentujemy Państwu ofertę lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 42 m2, położonego w Rybniku na drugim piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

142 000 zł55 m² 2 571,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

M-4 Rybnik Śródmieście Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 55,23 m2 położone w centrum Rybnika. Niski blok po termomodernizacji, piętro 4, trzy pokoje (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

105 000 zł38 m² 2 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja M2/M3 Rybnik okolice byłego Reala Do sprzedania ustawna kawalerka przerobiona na dwa pokoje o pow. 38m2 znajdująca się na korzystnym pierwszym piętrze. Lokal posiada salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Śródmieście,Rybnik

142 000 zł55 m² 2 571,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Oferujemy do sprzedaży przestronne i słoneczne mieszkanie typu M4 o powierzchni 55,231 m2 zlokalizowane na ul. Długosza w Rybniku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wolnego

Śródmieście,Rybnik

260 000 zł64 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamenty wolnego - nowa inwestycja - bez prowizji * Kupujący zwolniony jest z prowizji, koszty ponosi Deweloper * Nieruchomość zwolniona jest z opłaty podatku pcc (2%) Nieruchomości Maria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

195 000 zł50 m² 3 900 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka bezczynszowa obok rynku - nowy budynek wysoki standard rybnik - śródmieście Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 31m2 położone na V piętrze w niskim nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja bezczynszowe M3 rybnik - śródmieście Nowe mieszkanie bezczynszowe z dużym ogrodem na parterze budynku, który został oddany do użytkowania w listopadzie 2016 roku. Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij