dowolna

Mieszkania na sprzedaż Rybnik - Oferty „sprzedam mieszkanie”

291 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

291 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Rybnik

Śródmieście,Rybnik

92 000 zł20 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w ścisłym centrum Rybnika Przedmiotem oferty sprzedaży jest wyremontowana kawalerka w centrum miasta o powierzchni 20m2. W mieszkaniu wymieniono wszystkie instalacje, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

143 000 zł56 m² 2 553,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyremontowane M-4 blisko centrum okazja! Przedmiotem sprzedaży jest M-4 znajdujące się blisko centrum o powierzchni 56 mkw na 7 piętrze w 10cio piętrowym wieżowcu.Układ: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

175 000 zł100 m² 1 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duże, przestronne mieszkanie bezczynszowe w kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie słoneczne, brak wilgoci, do remontu. Wszystkie media w mieszkaniu. Wolne od zaraz. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

125 000 zł46 m² 2 717,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 rybnik północ 46 mkw! Przedmiotem sprzedaży jest M-3 znajdujące się w dzielnicy Rybnik-Północ na czwartym piętrze.Układ:duży przestronny przedpokój,łazienka z wc,2 osobne nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Boguszowice Stare

Boguszowice Stare,Rybnik

145 000 zł85 m² 1 710,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

I piętro M4 W kamienicy cena: 145 000 Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rybniku Boguszowicach o powierzchni 84 m2, w której sklad wchodzą 3 duże pokoje, kuchnia z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rybnicka Kuźnia

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

164 000 zł55 m² 2 981,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rybnicka Kuźnia. M4 z widną kuchnią. Ładne mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni z oknem, łazienki i wc. Wymienione wszystkie okna oraz instalacja wod-kan. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Zamysłów

Zamysłów,Rybnik

300 000 zł72 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Osiedle zlokalizowane w Rybniku, dzielnica Zamysłów. Kompleks mieszkalny to zespół trzech kameralnych budynków. Do wyboru pozostały mieszkania: * M3 na parterze z ogródkiem o pow. 53,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

153 000 zł50 m² 3 072,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne i urokliwe mieszkanie o powierzchni 49,8 m2 usytuowane w niskim bloku w dzielnicy Maroko, zaledwie km od śródmieścia. Lokal posiada 2 duże pokoje, kuchnię z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Boguszowice

Boguszowice,Rybnik

98 000 zł48 m² 2 041,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie M-3 o powierzchni 48m2 położone w Rybniku w dzielnicy Boguszowice w okolicy Tesco. Piętro III, kuchnia z oknem, łazienka razem z wc, mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Smolna

Smolna,Rybnik

169 000 zł43 m² 3 930,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane w nowym budynku w dzielnicy Smolna. Lokal położony jest na I piętrze, składa się z: - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

127 000 zł35 m² 3 628,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na parterze z balkonem. Duży pokój z wydzielonym aneksem kuchennym. W pokoju na podłodze położono panele, w kuchni płytki. Meble kuchenne wliczone są w cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

164 000 zł50 m² 3 280 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży M-3 o powierzchni 50m2 położone w Rybniku w okolicach Reala. Piętro I w niskim bloku (3-piętrowym), 2 przestronne pokoje z parkietem na podłogach, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

137 000 zł38 m² 3 605,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Rybnik Północ Przedmiotem oferty sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe mieszkanie typu M3 o pow.38m2 w dzielnicy Rybnik Północ, bardzo blisko centrum 10min pieszo do rynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

84 000 zł27 m² 3 155,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 26,62m2 położona w Rybniku w okolicach ul. Wyzwolenia. Piętro II, okna pcv, ogrzewanie miejskie, niski czynsz 260zł! Duży salon, kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Rybnik

Rybnik,śląskie

160 000 zł40 m² 4 046,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży apartament o powierzchni 39,54m2 położony w Rybniku. Mieszkanie w stanie deweloperskim, składające się z salonu połączonego z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

185 000 zł70 m² 2 642,86 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 rybnik nowiny cena: 185 000 Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rybniku Nowinach o powierzchni 70 m2, w której skład wchodzą 4 pokoje, widna kuchnia, łazienka razem w wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

130 000 zł44 m² 2 954,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 centrum niski blok! Przedmiotem sprzedaży jest M-3 o powierzchni 44,1 mkw znajdujące się na 3cim piętrze w czteropiętrowym ocieplonym bloku.Układ: przedpokój,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Smolna

Smolna,Rybnik

159 000 zł62 m² 2 564,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 smolna 3 piętro! Przedmiotem sprzedaży jest M-4 znajdujące się w dzielnicy Smolna o powierzchni 61,50 mkw na 3cim piętrze w 10cio piętrowym wieżowcu.Układ:przedpokój, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rybnicka Kuźnia

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe M-3 elektrownia! Przedmiotem sprzedaży jest M-3 o powierzchni 48 mkw znajdujące się na 3 cim piętrze w 3 piętrowym bloku.Układ:przedpokój,łazienka,osobno wc,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty! [bardzo słoneczne mieszkanie 3-pokojowe w ścisłym centrum (okolice teatru). Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w niskim bloku. Składa się z trzech pokoi, odrębnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

137 000 zł43 m² 3 186,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 w Rybniku po remoncie! cena: 137 tys! - do negocjacji! Licencjonowane biuro invest nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie M3 w Rybniku, w dzielnicy Chwałowice na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

139 000 zł56 m² 2 495,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Niedrogie M-4 niedaleko centrum. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni , łazienki, przedpokoju oraz dużego balkonu. Do lokalu przynależy komórka lokatorska. Wymienione zostały okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

145 000 zł74 m² 1 962,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 w dobrej cenie. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, komórki. Na ścianach gładzie i tapety a na podłogach panele. Łazienka została wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maksymiliana

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

149 000 zł48 m² 3 104,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Elektrownia, wysoki standard, do wprowadzenia! W 2011 r. mieszkanie przeszło generalny remont i na dzień dzisiejszy nie wymaga żadnych nakładów finansowych (ostatnie malowanie w 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Rybnik,śląskie

59 000 zł31 m² 1 903,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2 w Rybniku-Niedobczycach! - Okazja! 59 tys. zł! Licencjonowane biuro invest nieruchomości oferuje M-2 z niskim czynszem w spokojnym otoczeniu w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gruntowa

Niedobczyce,Rybnik

360 000 zł69 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Dzień dobry Państwu! W tym krótkim opisie chcielibyśmy przedstawić Państwu gustownie urządzone mieszkanie bezczynszowe, usytuowane na pierwszym piętrze w apartamentowcu, zlokalizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

81 000 zł33 m² 2 454,55 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka Rybnik Nowiny Przedmiotem oferty sprzedazy jest mieszkanie typu m2 o powierzchni 32,5m2 które składa się z dużego pokoju, łazienki z wc, aneksu kuchennego oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Rybnik

Rybnik,śląskie

225 000 zł60 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! apartament 60 m2 rybnik cena: 225 000 Komplex Nieruchomości prezentuje apartament na sprzedaż w Rybniku o powierzchni 60 m2, w której skład wchodzą salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niedobczyce

Niedobczyce,Rybnik

113 500 zł56 m² 2 026,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4- niski blok bardzo dobra cena oraz lokalizacja 113.500 Licencjonowane biuro nieruchomości Komplex oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie M4 zlokalizowane w Rybniku-Niedobczycach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

249 000 zł68 m² 3 640,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe budownictwo! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 68,4m2 położone w Rybniku. Piętro III, 2 pokoje, salon połączony z kompletnie wyposażoną kuchnią, łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

83 000 zł30 m² 2 766,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2 rybnik ul. Dąbrówki cena: 83 000 Na sprzedaż kawalerka lokalizowana w Rybniku o powierzchni 30 m2, w której skład wchodzi pokój (podzielony na 2 części płytą kartonowo-gipsową),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obwiednia Południowa

Smolna,Rybnik

139 000 zł40 m² 3 490,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedaży mieszkanie M2 w nowopowstającym segmencie wielomieszkaniowym Bursztynowy Zakątek 3 w segmencie A przy ulicy Obwiedni Południowej w Rybniku. Mieszkanie to stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Boguszowice,Rybnik

125 000 zł50 m² 2 525,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Duże , przestronne mieszkanie 2 pokojowe 49,5m. Salon połączony z kuchnią , dzięki czemu zyskaliśmy na przestrzeni. Osobno wc i łazienka. Duzy balkon. Centralne ogrzewanie, ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

133 000 zł47 m² 2 829,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47m2 położone w samym centrum Rybnika w okolicach Rynku. Piętro IV, nowe okna pcv, wymienione instalacje, balkon. 3 pokoje z panelami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

104 000 zł37 m² 2 810,81 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

M3 Rybnik Śródmieście - Okazja Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie typu M3 o powierzchni 37m2 które składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

150 000 zł75 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże przestronne mieszkanie M4 Rybnik Nowiny Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie typu M4 o powierzchni 75m2 które składa się z trzech pokoi w tym dwóch z balkonami, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

148 000 zł55 m² 2 676,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lubisz ładne widoki ? Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, otwartej kuchni, przedpokoju, łazienki i dużego balkonu z pięknym widokiem. M4 położone na 9 piętrze. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

139 000 zł57 m² 2 438,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO wprowadzenia M-3 dąbrówki 57 mkw! Przedmiotem sprzedaży jest M-3 o powierzchni 57 mkw znajdujące się na ulicy Dąbrówki na 6 tym piętrze w 10cio piętrowym wieżowcu.Układ: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

89 500 zł29 m² 3 044,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka śródmieście niski blok! balkon! Przedmiotem sprzedaży jest M-2 o powierzchni 29,4 mkw znajdująca się na 3cim piętrze w cztero piętrowym bloku.Układ: przedpokój,kuchnia,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mglista

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

170 000 zł52 m² 3 269,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania bardzo ladne zadbane mieszkanie znajdujace sie na cichym zielonym osiedlu Elektrowni Rybnik.Mieszkanie na wysokim poziomie czesciowo umeblowane miedzy innymi marmurowe parapety rolety.