dowolna

Mieszkania na sprzedaż Rybnik - Oferty „sprzedam mieszkanie”

291 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

291 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Rybnik,śląskie

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z balkonem w Ścisłym Centrum miasta , przy ul. Kościuszki Mieszkanie jednopokojowe o pow. 38 m2, usytuowane od strony zachodniej, z widokiem na skwer, gdzie nie słychać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadetów

Boguszowice,Rybnik

159 000 zł56 m² 2 859,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z dużym potencjałem na 1 piętrze! Prezentujemy ofertę mieszkania dwupokojowego stanowiącego odrębną własność, które znajduje się na 1 piętrze niskiego bloku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowiny,Rybnik

355 000 zł64 m² 5 546,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M-4 o powierzchni 63,65m2 usytuowane w Rybniku, dzielnica Nowiny na 8 piętrze. W skład mieszkania wchodzą: dwie sypialnie, salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrówki

Maroko-Nowiny,Rybnik

272 000 zł50 m² 5 396,83 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam, sprzedamy ustawne i jasne mieszkanie M3, na ul. Dąbrówki, os. Nowiny. Stan mieszkania do remontu. Układ jest wygodny, dla tego nadaje się do różnych kombinacji z projektowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rybnik

Chwałowice,Rybnik

265 000 zł60 m² 4 381,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie (51 m2) na parterze składające się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc oraz jednego pomieszczenia przynależnego- piwnicy (9,48 m2). Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Chwałowice,Rybnik

109 000 zł37 m² 2 912,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność biura Opis: mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 37,42 m2 zlokalizowaną w Rybniku-Chwałowicach przy ulicy 1 Maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pod Lasem

Zamysłów,Rybnik

490 000 zł85 m² 5 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

85m2, 4 pokoje, 2 balkony i własna klatka schodowa w nowym budynku na Zamysłowie mogą być Twoje. Mieszkanie będzie oddane W stanie podwyższonym deweloperskim rynek pierwotny Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Rybnik

Rybnik,śląskie

539 000 zł128 m² 4 220,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Dwupoziomowy Przestronny Apartament! Oferujemy Państwu do sprzedaży bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Rybnika (paruszowiec/zastaw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Niedobczyce,Rybnik

189 500 zł50 m² 3 790 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Niedobczyce. Lokal posiada dużą kuchnię z oknem, dwa osobne pokoje, łazienka razem z wc. Lokal do wprowadzenia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Boguszowice,Rybnik

250 000 zł81 m² 3 084,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*cena podlega rozsądnej negocjacji* *oferta tylko W naszym biurze* Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M-4 o powierzchni 81,04m2 usytuowane w Rybniku, dzielnica Boguszowice na 1 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Południe

Rybnik,śląskie

249 900 zł61 m² 4 098,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Idealna oferta dla rodzin, która ceni sobie przestrzeń i dobrą lokalizację! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chwałowicka

Rybnik,śląskie

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam serdecznie. Oferujemy Państwu nieruchomość znajdującą się w Rybniku przy ulicy Chwałowickiej. Mieszkanie przestronne, pięknie usytuowane, bardzo ustawne, słoneczne, super zlokalizowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Rybnik,śląskie

169 000 zł39 m² 4 340,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1944

Mieszkanie w bardzo spokojnej okolicy, dla singla, pary lub inwestora pod wynajem! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Floriańska

Nowiny,Rybnik

399 000 zł75 m² 5 291,78 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Idealna oferta dla dużych rodzin na Osiedlu Nowiny. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pod Lasem

Zamysłów,Rybnik

629 000 zł85 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wykończone mieszkanie o powierzchni 85m2, 3 pokoje, 2 balkony i własna klatka schodowa w nowym budynku na Zamysłowie mogą być Twoje. Jest to doskonała lokalizacja, wyróżniająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

329 000 zł61 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

oferta na wyłączność biura Wyposażone i umeblowane 3-pokojowe mieszkanie Partner Plus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 61,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zgrzebnioka

Rybnik,śląskie

219 000 zł30 m² 7 324,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Idealna oferta dla osób, które pragną zamieszkać bez remontów - w dobrej lokalizacji. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Patriotów

Boguszowice,Rybnik

210 000 zł48 m² 4 353,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Witam serdecznie. Nieruchomość którą mamy dziś Państwu do zaoferowania to śliczne, bardzo wygodne, przestronne i urokliwe mieszkanie w Rybniku dzielnica Boguszowice. Pomimo że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworek

Rybnik,śląskie

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam serdecznie. Dziś w ofercie pięknie wykończone, umeblowane, gotowe do zamieszkania trzypokojowe mieszkanie na ulicy Dworek w Rybniku. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefek

Chwałowice,Rybnik

219 000 zł73 m² 3 014,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

oferta na wyłączność biura 3 pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem i garażem* Opis: mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość o powierzchni 72,64 m2 zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Rybnik,śląskie

336 000 zł78 m² 4 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe i bardzo wygodne 3-pokojowe mieszkanie bezczynszowe w Rybniku. Usytuowane na parterze budynku jednorodzinnego, z osobną Księgą Wieczystą. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Patriotów

Rybnik,śląskie

189 900 zł36 m² 5 334,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna oferta dla osób, które pragną uniknąć jakichkolwiek remontów! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń wysoki standard wykończeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

205 000 zł39 m² 5 256,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie! Prezentujemy Państwu słoneczne mieszkanie z widokiem na zieloną przestrzeń. W skład dwupokojowego mieszkania wchodzą: 2 pokoje, jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Dąbrówki,Rybnik

370 000 zł64 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu mieszkanie położone w Rybniku na osiedlu Dąbrówki. Mieszkanie duże, bardzo przestrzenne jasne. Kuchnia z oknem, bardzo jasna i wygodna w użytkowaniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Rybnik,śląskie

265 000 zł57 m² 4 623,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem do remontu i własnej aranżacji przy ul. Tęczowej w Rybniku. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, odrębnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Boguszowice,Rybnik

155 000 zł37 m² 4 205,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dużą kawalerkę o powierzchni 36,86 m2 usytuowaną w Rybniku, dzielnica Boguszowice Osiedle na 1 piętrze. W skład mieszkania wchodzi: salon, kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żołnierzy Września

Rybnik,śląskie

329 000 zł60 m² 5 454,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Świetna oferta dla rodzin z dziećmi w cichej i spokojnej okolicy. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pod Lasem

Zamysłów,Rybnik

629 000 zł85 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa cena - 629.000 (21 tys. Rabat) Piękne mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu, otoczenie zieleni i spokoju a to tylko 5 minut od centrum. Apartament znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Zamysłów,Rybnik

1 190 000 zł120 m² 9 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Penthouse o powierzchni 120m2 na prestiżowym osiedlu Polna Zamysłów Polna to doskonała lokalizacja, wyróżniająca się bliskością terenów zielonych, tras rowerowych oraz alejek do spacerowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pod Lasem

Zamysłów,Rybnik

849 000 zł80 m² 10 612,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne mieszkanie wykończone pod klucz na osiedlu Pod Lasem w Rybniku Zamysłów Osiedle Pod Lasem to doskonała lokalizacja, wyróżniająca się bliskością terenów zielonych, tras rowerowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Floriańska

Nowiny,Rybnik

239 900 zł46 m² 5 192,64 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: mamy przyjemność zaprezentowania Państwu przytulne i funkcjonalne mieszkanie typu M3 usytuowanego w Rybniku przy ul. Floriańskiej na drugim piętrze w ocieplonym i odnowionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rybnik

Boguszowice,Rybnik

290 000 zł73 m² 3 973,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W naszym biurze! atrakcyjne, przestronne mieszkanie W boguszowicach na osiedlu południe! sprzedaż lub zamiana na M3 za dopłatą! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Śródmieście,Rybnik

270 000 zł122 m² 2 220,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na wysokim parterze, w budynku dwu mieszkaniowym. Dla lokalu założona jest odrębna księga wieczysta. Udział w częściach wspólnych - 32/100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boczna

Rybnik,śląskie

245 000 zł48 m² 5 079,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witaj, poszukujesz nowocześnie urządzonego 2-pokojowego mieszkania w Rybniku? Świetnie, że tu trafiłeś/aś! Zapraszam do opisu i kontaktu. To mieszkanie spełnia wymagania programu Bezpieczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rybnik

Piaski,Rybnik

300 000 zł60 m² 5 041,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie M-4 z balkonem i garażem Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,51 m2 położone na parterze niskiego 4 piętrowego bloku w dzielnicy Rybnika-Piaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Chwałowice,Rybnik

149 500 zł36 m² 4 211,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do mieszkania trzypokojowego przynależy miejsce parkingowe. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bliskość szkoły/przedszkola Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

119 900 zł37 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Idealna oferta dla osób, które szukają ciszy, spokoju i prywatności - dostępne od zaraz! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń piekny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgrzebnioka

Rybnik,śląskie

219 000 zł30 m² 7 324,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna oferta dla osób, które pragną zamieszkać bez remontów - w dobrej lokalizacji. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wandy

Rybnik,śląskie

239 000 zł54 m² 4 405,53 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Świetna oferta dla osób chcących zaznać ciszy i spokoju w swoim mieszkaniu. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład.