dowolna

Mieszkania na sprzedaż Rybnik - Oferty „sprzedam mieszkanie”

292 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

292 ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł80,28 m² 7 847,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Osiedle Willa Park położone jest w malowniczej części Zamysłowa w Rybniku. Osiedle znajduje się przy użytku ekologicznym Okrzeszyniec zwanym perełką przyrody w Rybniku. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł38 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania, do którego możesz się od razu wprowadzić? A może interesuje Cię pewna inwestycja pod wynajem, która od razu zacznie na siebie zarabiać? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł28,06 m² 5 880,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe w świetnej lokalizacji, zaledwie 4 minuty autem od centrum Rybnika. Mieszkanie składa się z: 1 pokoju z balkonem, kuchni z oknem łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł38,31 m² 6 656,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament Bezczynszowe Golejów - nowy rozdział w Golejowie Oferta mieszkania C8 - 2 pokoje | bezczynszowe | do odświeżenia | z tarasem Niektóre mieszkania nie powstają po to, by je szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 744 zł70,52 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest apartament o powierzchni 70,52 m2 m2 z balkonem 4,5 m2. Lokalizacja: kameralne Osiedle Sosnowa znajduje się w północno wschodniej części miasta Rybnika,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63,56 m² 6 277,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe M5 gotowe do zamieszkania z widokiem na zalew Rybnicki Nowoczesne, przestronne 63,56 m po generalnym remoncie wystarczy wnieść swoje rzeczy i zacząć nowy rozdział życia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Rybnik

Śródmieście,Rybnik

125 000 zł17 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży mieszkania w doskonałej lokalizacji Rybnika! Prezentujemy Państwu doskonałą inwestycję lub mieszkanko na start! Nieruchomość o powierzchni 17 m 2 przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

300 000 zł45 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje przy ul. Wyzwolenia 42 Zaprojektuj wnętrze według własnego gustu! Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Wyzwolenia 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzepowicka

Maroko-Nowiny,Rybnik

470 000 zł70 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest przestronne M5 z balkonem na pierwszym piętrze gotowe do wprowadzenia się znajdujące się w dzielnicy Maroko - Nowiny w Rybniku. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morcinka

Rybnik,śląskie

159 000 zł30 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze w niskim bloku o powierzchni 30m2. Składa się z kuchni z oknemprzedpokojułazienkisalonumieszkanie jasne, gładzie na ścianach, wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Rybnik

299 000 zł52 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! 3 pokoje z panoramicznym widokiem | 10. piętro | Dworcowa - centrum Rybnika | 299 000 zł Szukasz mieszkania w centrum, ale cenisz ciszę, świeże powietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Niedobczyce,Rybnik

167 300 zł43 m² 3 905,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Opis nieruchomości Oferuję na sprzedaż dwu pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 37,13położony na parterze w bloku po modernizacji przy ulicy Hetmańskiej w Rybniku Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Smolna,Rybnik

350 000 zł69 m² 5 065,12 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Obniżka cenowa - skorzystaj z dostępności tego ukladu na rynku nieruchomości! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,1 m , zlokalizowane na 5 piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ptasia

Paruszowiec-Piaski,Rybnik

421 500 zł50 m² 8 430 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do sprzedaży Apartament Premium 50m2 z ogródkiem , położony na parterze kameralnego budynku, z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Dąbrówki,Rybnik

269 900 zł29 m² 9 290,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pełna galeria zdjęć dostępna jest na stronie naszego biura Specjalna obniżka ceny o 18 000 zł! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? To idealny moment, by podjąć decyzję. Nie czekaj -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

460 000 zł84 m² 5 452,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny segment - komfort, design i świetna lokalizacja Apartament na piętrze 73,21m2 plus duży balkon powierzchnia całkowita z połową części wspólnych (połowa z wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

495 000 zł90 m² 5 491,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wygodny, przestronny Apartament A2 o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 90,14m2. Apartament czteropokojowy z balkonem. Na kondygnacji przyziemia znajduje się przynależne pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ptasia

Paruszowiec-Piaski,Rybnik

449 000 zł57 m² 7 860,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do sprzedaży Apartament Premium o powierzchni 57,12 m , położony na I piętrze kameralnego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzepowicka

Nowiny,Rybnik

315 000 zł56 m² 5 655,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. Nie płać za cudzy gust - zaprojektuj i wyremontuj to wnętrze dokładnie tak, jak marzysz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik-Północ,Rybnik

229 900 zł38 m² 6 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum Rybnika idealne pod remont według własnego projektu Szukasz mieszkania w centrum miasta, które możesz wykończyć dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mglista

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

289 000 zł53 m² 5 452,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,0 m z nowo wyremontowanym balkonem! Lokal znajduje się w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Mglistej w Rybniku. Usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Niewiadom,Rybnik

199 000 zł37 m² 5 444,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję dwupokojowe mieszkanie świeżo po gruntownym remoncie: - wymieniona instalacja elektryczna, wodna oraz kanalizacyjna - na podłogach nowe panele - nowe okna trzyszybowe z przenikalnością 0,79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrębowa

Niedobczyce,Rybnik

444 000 zł60 m² 7 458,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dopracowane w każdym detalu - komfort, który czuć od pierwszego kroku ul. Wrębowa 16C | Rybnik | 59,53 m | parter | 3 pokoje | wchodzisz - mieszkasz Koniecznie czytaj cały opis -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Rybnik,śląskie

235 000 zł50 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne M3 z możliwością korzystania z ogródka. Przedstawiam ofertę mieszkania na trzecim piętrze przy ulicy Zwycięstwa w Chwałowicach. Mieszkanie składa się sypialnisalonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sosnowa

Rybnik,śląskie

600 000 zł65 m² 9 208,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękny, apartament z garażem podziemnym. Ogromnym atutem nieruchomości jest lokalizacja i szybki dojazd do centrum miasta Rybnik, jak i również Gliwic czy Katowic. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

314 100 zł40 m² 7 891,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna kawalerka W rybniku- blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową lokalizację. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Rybnik,śląskie

350 000 zł64 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę mieszkania w Rybniku przy ulicy Jana Kilińskiego. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w w wysokim 8-piętrowym bloku o powierzchni 64m2. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowiny,Rybnik

340 000 zł49 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 48,9 m2, zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Rybnika na osiedlu Nowiny. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze ocieplonego bloku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

262 000 zł45 m² 5 802 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 45,16 m , zlokalizowanego w pożądanej części Rybnika - przy ul. Wyzwolenia. To nieruchomość z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rybnik

Śródmieście,Rybnik

235 000 zł70 m² 3 352,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w śródmieściu Rybnika przy ul. Piasta. Lokalizacja - śródmieście Rybnika, w pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, sklepy (żabka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzepowicka

Rybnik,śląskie

330 000 zł74 m² 4 473,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i jasne 4-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 73,76 m2 idealne dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń. Lokal znajduje się na 8 piętrze 10-piętrowego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Patriotów

Boguszowice,Rybnik

315 000 zł52 m² 6 092,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, stylowe mieszkanie 3-pokojowe po remoncie | Boguszowice, ul. Patriotów Z przyjemnością prezentuję Państwu eleganckie i w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe, które zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ptasia

Paruszowiec-Piaski,Rybnik

454 000 zł58 m² 7 875,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do sprzedaży Apartament Premium o powierzchni 57,65 m , położony na I piętrze kameralnego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeromskiego

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

660 000 zł162 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny segment z ogródkiem - komfort, design i świetna lokalizacja Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, funkcjonalny segment w zabudowie szeregowej, idealny dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obrońców Pokoju

Niedobczyce,Rybnik

230 000 zł41 m² 5 658,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pięknie wyremontowane i w pełni urządzone mieszkanie w Rybniku Niedobczycach - zapraszamy na prezentację! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie po kapitalnym remoncie i całkowitej.