dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Rybnik - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

154 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

154 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

1 250 zł34 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie usytuowane w śródmieściu Rybnika - stąd w minutkę zajdziesz na rynek! Powierzchnia - 34 m2 Piętro - II układ pomieszczeń: - mały pokoik - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maksymiliana

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

275 000 zł49 m² 5 573,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,34 m2 Rybnicka Kuźnia Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w niskim dwupiętrowym bloku po modernizacji, budynek został docieplony i odnowiony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrówki

Dąbrówki,Rybnik

1 450 zł50 m² 28,77 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. - 2 Pokoje, balkon, łazienka, kuchnia, przedpokój - Mieszkanie kompletnie wyposażone - co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliwicka

Rybnik,śląskie

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Rybniku przy ul. Gliwickiej. Na sprzedaż przytulna słoneczna kawalerka o powierzchni 38 m2. Mieszkanie ulokowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Nowiny,Rybnik

900 zł29 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę bardzo ładną,ciepłą i jasną kawalerkę 29m przerobioną na 2 pokoje.Mieszkanie posiada kuchnie w pełni wyposażoną ale jest nieumeblowane i nie posiada balkonu ,znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lompy

Boguszowice,Rybnik

185 000 zł36 m² 5 138,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe po generalnym remoncie w 2008 roku. Mieszkanie o powierznich 36.60m2 składa się z: - 2 pokoi ( salon i sypialnia), - kuchnia,z oknem - przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lompy

Boguszowice,Rybnik

165 000 zł46 m² 3 598,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Świetna oferta dla osób gotowych do własnego aranżowania swojego mieszkania! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

219 000 zł46 m² 4 760,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

M-3 w centrum miasta, ul. Piasta opis: partner Plus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 46 m2 zlokalizowaną w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Śródmieście,Rybnik

258 000 zł44 m² 5 850,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne M-3 W ścisłym centrum rybnika rezerwacja oferty! wolne od zaraz! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,1 m 2 położone na 4 piętrze niskiego bloku w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Śródmieście,Rybnik

1 300 zł36 m² 35,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta do wynajęcia już dostępna: co mamy dla Ciebie? Mieszkanie M3 o powierzchni: 36,5m2 usytuowane na wysokim paterze Gdzie? Rybnik ul. Kraszewskiego W cichym zielonym otoczeniu, do rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Boguszowice

Boguszowice,Rybnik

170 000 zł49 m² 3 502,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania. Mieszkanie mieści się 1 piętrze niskiego bloku na Osiedlu Południe w Boguszowicach. Lokal ten składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Smolna,Rybnik

260 000 zł50 m² 5 168,99 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 przy ul. Kilińskiego Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji , do Rynku 10 minut pieszo, tuż obok liczne punkty handlowo - usługowe, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Boguszowice

Boguszowice,Rybnik

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia najem okazjonalny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania , które mieści się na 2 piętrze niskiego bloku w Boguszowicach na Osiedlu Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Chwałowice,Rybnik

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przedmiotem oferty jest m3 usytuowane na pierwszym piętrze niskiego czteropiętrowego bloku po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Rybnik,śląskie

329 000 zł48 m² 6 803,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, bliskość terenów zielonych oraz dobrą lokalizację! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rybnik

Rybnik,śląskie

289 000 zł43 m² 6 658,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta o pow. 43,40 m2 Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w nowym budynku deweloperskim , oddanym już do użytku. Składa się z salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saint Vallier

Śródmieście,Rybnik

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe usytuowane w centrum Rybnika przy ul. Saint Vallier. Mieszkanie usytuowane na II piętrze składa się z: - kuchni z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Rybnik,śląskie

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowy Apartament w Centrum miasta o pow. 60 m2 Mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Doskonała lokalizacja tuż obok Bazyliki św. Antoniego i parę minut od Rynku. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niewiadom

Niewiadom,Rybnik

190 000 zł37 m² 5 177,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nowoczesne mieszkanie po remoncie *** Rybnik-Niewiadom Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży ładne, dobrze nasłonecznione mieszkanie o powierzchni 36,70 m2, mieszczące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrowa

Maroko-Nowiny,Rybnik

279 000 zł49 m² 5 726,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

M-3 w świetnej lokalizacji, ul. Chabrowa opis: partner Plus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 48,72 m2 zlokalizowaną w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

239 000 zł47 m² 5 074,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania z usytuowanego na drugim piętrze niskiego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Patriotów

Rybnik,śląskie

199 900 zł45 m² 4 442,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna oferta na start - mieszkanie gotowe do wprowadzenia się, w dobrej lokalizacji. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztolniowa

Boguszowice,Rybnik

165 000 zł49 m² 3 344,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność biura Prezentujemy Państwu mieszkanie typu M-3 zlokalizowane w Rybniku-Boguszowicach przy ulicy Sztolniowej usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Boguszowice

Boguszowice,Rybnik

169 500 zł48 m² 3 531,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Mieszkanie o pow.48m, w bloku po termomodernizacji, dwa osobne pokoje, balkon, kuchnia z oknem, łazienka razem z wc. Ogrzewanie gazowe, kocioł dwufunkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rybnik

Rybnik,śląskie

280 000 zł42 m² 6 620,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie wolne mieszkanie w nowym apartamentowcu! Oferujemy Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 42,29m 2 , w którego skład wchodzi :salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Rybnik,śląskie

210 000 zł48 m² 4 341,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie jest w pełni wyposażone, posiada pokaźną loggię. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej dobra ekspozycja na strony świata w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rybnicka Kuźnia

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

229 000 zł48 m² 4 734,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego, rozkładowego mieszkania typu szwedzkiego. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze w docieplonym, wyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

239 000 zł46 m² 5 195,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławików

Śródmieście,Rybnik

209 000 zł36 m² 5 735,46 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Umowa na wyłączność biura M-3 w świetnej lokalizacji, ul. Sławików opis: partner Plus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 36,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Niedobczyce,Rybnik

159 000 zł49 m² 3 248,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna oferta dla osób, które pragną urządzić mieszkanie ,od A do Z". Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

1 250 zł47 m² 26,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia Rybnik - Chwałowice Przedmiotem najmu jest m-3 o pow. 47mkw usytuowane na II piętrze niskiego budownictwa przy ul. Śląskiej w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pukowca

Chwałowice,Rybnik

155 000 zł33 m² 4 678,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Idealna oferta dla osób starszych, młodych rodzin lub pod wynajem - w dobrej lokalizacji! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Niedobczyce,Rybnik

165 000 zł57 m² 2 894,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Niewiele osób może pozwolić sobie na wielką łazienkę, a to rozwiązanie jest w tym mieszkaniu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Rybnik,śląskie

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 44 m2 Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, ścisłe Centrum miasta Rybnika, tuż przy Placu Wolności. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone w nowoczesnym stylu. Pomieszczenia umeblowane i wyposażone. W salonie znajdują się meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Rybnik,śląskie

206 000 zł37 m² 5 549,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Idealna oferta zarówno dla osób starszych jak i młodych rodzin, które cenią sobie dobrą lokalizacje. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Patriotów

Rybnik,śląskie

1 900 zł46 m² 41,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Słoneczne M-3 w Rybniku na wynajem Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 45,5 m2, położone na 3 piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku przy ul. Patriotów w Rybniku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowiny,Rybnik

229 000 zł54 m² 4 221,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne dwupokojowe mieszkanie Rybnik ul. Wand J asne i przytulne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń: - duża sypialnia od strony zachodniej o wymiarach ok. 3,2m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rybnik

Rybnik,śląskie

280 000 zł42 m² 6 620,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowiutkie mieszkanie w apartamentowcu! Oferujemy Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim w nowo wybudowanym apartamentowcu o powierzchni 42,29m 2 , w którego skład wchodzi :salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rybnik,śląskie

207 000 zł41 m² 5 096,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Rybnika Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40,62 m2 położonego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rybnik,śląskie

289 000 zł43 m² 6 658,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022