dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rybnik Maroko-Nowiny

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Licencjonowane biuro Szymura nieruchomości oferuje do wynajęcia qygodne M3 w Rybniku,osiedle Nowiny przy ul. Floriańskiej. Mieszkanie 2-pokojowe w bloku z windą! To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone na 6 piętrze w bloku z windą na tym piętrze. Lokal posiada duży przedpokój, łazienkę razem z wc, dwa ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Maroko-Nowiny,Rybnik

199 000 zł29,05 m² 6 850,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka - 29 m2 zlokalizowana w Rybniku, w popularnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Maroko-Nowiny. To propozycja skierowana zarówno do singla szukającego.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł42,14 m² 10 560,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy - idealne dla miłośników natury i komfortu. Na sprzedaż wyjątkowe, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,14 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

300 000 zł35,62 m² 8 422,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie, w którym poczujesz się jak u siebie od pierwszej chwili Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Dąbrówki - miejsce, które łączy nowoczesność, wygodę i spokój. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł124 m² 4 427,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:290 m²

Wyjątkowy dom bliźniaczy w Rybniku - ul. Bema Marzysz o domu z duszą, w spokojnej, ale dobrze skomunikowanej części Rybnika? Oto Państwa okazja urokliwa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł29,05 m² 9 290,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pełna galeria zdjęć dostępna jest na stronie naszego biura Specjalna obniżka ceny o 18 000 zł! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? To idealny moment, by.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Maroko-Nowiny,Rybnik

450 000 zł235,35 m² 1 912,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:387 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy Rybnik Głucha. - powierzchnia całkowita: 235,35 m2 - powierzchnia użytkowa: 165,61 m2 - działka: 387 m2 - budynek z 2016 roku budynek: - wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł127,65 m² 4 700,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:289 m²

Na sprzedaż dom y w zabudowie bliźniaczej Rybnik, ul. Bema Wyjątkowa okazja - nieruchomość z charakterem! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom o powierzchni całkowitej 127,65.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko u nas! Najem Instytucjonalny Przedmiotem najmu jest mieszkanie typu M-2, przedpokój, kuchnia, duży pokój. Okna plastikowe, rolety antywłamaniowe, meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł146 m² 5 205,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Wyłączność! Dom na sprzedaż - Rybnik Centrum Solidny, rodzinny dom z potencjałem - doskonała lokalizacja! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w ścisłym centrum Rybnika - idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł55,70 m² 7 181,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem ponad 55 m wysoki standard Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni ponad 55 m , gotowe do wprowadzenia. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł63,70 m² 5 635,79 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania przy ul. Dąbrówki w Rybniku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , usytuowane na 8 piętrze w budynku z windą (winda dojeżdża bezpośrednio na poziom mieszkania). Lokal po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

345 000 zł70,50 m² 4 893,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. 4 pokoje - Do Zamieszkania od Zaraz Nowa łazienka + odświeżone mieszkanie Nowe okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł29,15 m² 6 346,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego Mieszkanie położone na osiedlu Nowiny, składa się z dwóch osobnych pokoi ( duży pokój umeblowany, mniejszy pokój pusty), dużej kuchni z oknem, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,50 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

KB Nieruchomości przedstawia 2 pokojowe mieszaknie w Rybniku na ul. św. Józefa na wynajem. Nowe, przestronne i jasne pomieszczenia, duża kuchnia w zabudowie i okna z obniżonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Maroko-Nowiny,Rybnik

720 000 zł201 m² 3 582,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Na sprzedaż budynek w zabudowie bliźniaczej Rybnik Głucha - powierzchnia całkowita: 201 m2 - powierzchnia użytkowa: 177,59 m2 - działka: 313 m2 - budynek rozbudowany w 2014 roku budynek: -.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł46,20 m² 6 883,12 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Prezentujemy Nową Ofertę - Mieszkanie typu M3 o powierzchni 46,20 m2 na 4 Piętrze Nieruchomość położona w Dzielnicy Maroko - Nowiny zlokalizowane w wysokim 10cio piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzepowicka

Nowiny,Rybnik

315 000 zł56 m² 5 655,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. Nie płać za cudzy gust - zaprojektuj i wyremontuj to wnętrze dokładnie tak, jak marzysz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Głucha

Maroko-Nowiny,Rybnik

1 300 000 zł159 m² 8 176,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:607 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny - gotowy do zamieszkania Jeśli szukasz miejsca, które połączy elegancję, wygodę i funkcjonalność - ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentujemy wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowiny,Rybnik

340 000 zł49 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 48,9 m2, zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Rybnika na osiedlu Nowiny. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze ocieplonego bloku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Głucha

Maroko-Nowiny,Rybnik

1 100 000 zł159 m² 6 918,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:709 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej - Rybnik ul. Głucha Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy z poddaszem, położony w spokojnej części Rybnika, w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kominka

Maroko-Nowiny,Rybnik

1 400 zł49 m² 28,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty Gotowe do zamieszkania od zaraz w świetnej lokalizacji - zapraszamy na prezentację! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu M-3 o powierzchni 48,90 m2 , usytuowane na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelska

Nowiny,Rybnik

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty Estetyczne i nowocześnie urządzone mieszkanie typu M-3 do wynajęcia od zaraz - zapraszamy na prezentację. Oferujemy do wynajęcia, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko u nas! Najem Instytucjonalny Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie typu M-2, przedpokój, kuchnia, duży pokój. Okna plastikowe, rolety antywłamaniowe, meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Maroko-Nowiny,Rybnik

1 000 zł47 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie w centrum Rybnika przy ul. Komuny Paryskiej 5a/9 położone na 2. piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, co czyni je idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chabrowa

Maroko-Nowiny,Rybnik

800 zł12 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajem pokoju - świetna lokalizacja Do wynajęcia pokój w mieszkaniu czteropokojowym w bloku przy ulicy Chabrowej. Mieszkanie ze wspólną kuchnią, łazienką oraz przedpokojem. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Maroko-Nowiny,Rybnik

900 000 zł109 m² 8 264,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:995 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do kupienia dom w surowym stanie, otwarty z dachem w willowej dzielnicy Rybnika: - z 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawelska

Maroko-Nowiny,Rybnik

750 zł63 m² 11,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Proponuję do wynajęcia mieszkanie 63m2 w Rybniku w doskonałej lokalizacji - blisko Centrum. przy ulicy Wawelskiej. Mieszkanie składa się z 3pokoi ,kuchni ,łazienki , wc oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

440 000 zł75 m² 5 835,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Mieszkanie o jakim marzyliście - duże, jasne i nowoczesne - zapraszamy na prezentację. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania o powierzchni 75,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

1 650 zł39 m² 42,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w Rybnika przy ulicy Dąbrówki. O mieszkaniu: - lokal usytuowany na parterze - powierzchnia 38,55 m2, składa się z przedpokoju, łazienki, kuchni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

219 000 zł31 m² 7 008 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe 31 m rybnik maroko-nowiny - wejdź I mieszkaj! kup bez prowizji! Szukasz spokoju z dostępem do wszystkiego? Kameralna dzielnica Rybnika, blok po termomodernizacji, 2. piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Maroko-Nowiny,Rybnik

274 444 zł60 m² 4 597,05 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które zachwyca przestrzenią, funkcjonalnością oraz niepowtarzalnym klimatem. To idealny wybór dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Nowiny,Rybnik

175 000 zł31 m² 5 592,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z możliwością własnej aranżacji. Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 31,29m2 zlokalizowaną przy ul. Broniewskiego w Rybniku, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Zebrzydowicka

Maroko-Nowiny,Rybnik

800 000 zł655 m² 1 222,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Obiekt komercyjny na sprzedaż rybnik (woj. śląskie) Powierzchnia budynku: 654,6 m Powierzchnia działki: 1 046 m Cena: 800 000 zł Najważniejsze atuty inwestycyjne Bardzo atrakcyjna cena zakupu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Nowiny,Rybnik

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Do wynajęcia mieszkanie z balkonem na Nowinach ul.Św. Józefa, duży pokój podzielony na część dzienną i sypialną. Kuchnia umeblowana +lodówka, szafa w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Maroko-Nowiny,Rybnik

329 000 zł49 m² 6 728,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Unikatowe M3 z duszą | Parter | 2 balkony | Maroko-Nowiny Na sprzedaż komfortowe i pełne ciepła mieszkanie M3 o powierzchni 48,90 m , usytuowane na parterze wysokiego, zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Maroko-Nowiny,Rybnik

335 000 zł61 m² 5 482,82 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 61 m , położone w budynku po termomodernizacji Do mieszkania przynależy piwnica oraz loggia o powierzchni około 7 m Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawelska

Maroko-Nowiny,Rybnik

440 000 zł75 m² 5 835,54 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Piękne, duże i rozkładowe mieszkanie - Rybnik ul. Wawelska - zapraszamy na prezentację. Oferujemy do sprzedaży bardzo przestronne i eleganckie mieszkanie w Rybniku przy.