Dom, ul. Jośki

Jośki, Maroko-Nowiny, Rybnik, śląskie

  • 1 499 000 zł
  • 224,44 m²
  • 6 678 zł/m²

Zdjęcie

Olga Siennicka

Skontaktuj się

Dom, ul. Jośki

Jośki, Maroko-Nowiny, Rybnik, śląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 499 000 zł

224,44 m²

6 678 zł/m²

Dom, ul. Jośki

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 499 000 zł 224,44 m² 6 678 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
1 053 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
1999

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

1 053 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

1999

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 499 000 zł (6 678 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 224,44 m², 6 pokoi, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1999
  •   materiał budowy: cegła
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 1 053 m²
  •   kształt: kwadrat; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, kominek, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: POMAR Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 56/14938/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom to nie miejsce, w którym mieszkasz, ale przestrzeń, w której naprawdę żyjesz.

Mam przyjemność przedstawić nieruchomość absolutnie unikalną na rybnickim rynku - przemyślana, przestronna i zaprojektowana tak, aby łączyć komfort codziennego życia z funkcjonalnością na najwyższym poziomie.

Dom został wykonany z ogromną dbałością o jakość i trwałość, z myślą o wieloletnim, bezproblemowym użytkowaniu. (...)

Agent

Olga Siennicka

532 352...

532 352 641

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

532 352...

532 352 641