cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Rybnik Osiedle Boguszowice
58 ogłoszeń
Od najnowszych
58 ogłoszeń
Ogłoszenia wyróżnione
Mieszkanie 2-pokojowe
Boguszowice,Rybnik
190 000 zł38 m² 5 000 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, Południe
Boguszowice,Rybnik
299 900 zł60,03 m² 4 995,84 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Patriotów
Boguszowice,Rybnik
279 990 zł46,88 m² 5 972,48 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, Południe
Boguszowice,Rybnik
199 999 zł48,30 m² 4 140,77 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Mieszkanie umeblowane, ul. Patriotów
Boguszowice,Rybnik
1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębska
Boguszowice,Rybnik
337 777 zł90,80 m² 3 720,01 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, Południe
Boguszowice,Rybnik
319 000 zł63,98 m² 4 985,93 zł/m²
239 000 zł48,22 m² 4 956,45 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, Południe
Boguszowice,Rybnik
245 000 zł47 m² 5 212,77 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Boguszowice,Rybnik
1 200 zł48,54 m² 24,72 zł/m²
Lista ogłoszeń
Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik
Boguszowice,Rybnik
360 000 zł67 m² 5 373,13 zł/m²
Mieszkanie umeblowane
Boguszowice,Rybnik
219 000 zł40,44 m² 5 415,43 zł/m²
Apartament 3-pokojowy Rybnik
Boguszowice,Rybnik
508 000 zł59,88 m² 8 483,63 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karskiego
Boguszowice,Rybnik
269 000 zł48,53 m² 5 542,96 zł/m²
Mieszkanie umeblowane Rybnik
Boguszowice,Rybnik
585 000 zł89 m² 6 573,03 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Boguszowice,Rybnik
239 000 zł47,20 m² 5 402 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik
Boguszowice,Rybnik
350 000 zł61 m² 5 737,70 zł/m²
Działka leśna
Boguszowice,Rybnik
200 000 zł4 950 m² 40,40 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, Południe
Boguszowice,Rybnik
199 999 zł48,30 m² 4 140,77 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik
Boguszowice,Rybnik
255 000 zł52 m² 4 903,85 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.
Działka budowlana Rybnik
Boguszowice,Rybnik
990 000 zł9 400 m² 105,32 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Strażacka
Boguszowice,Rybnik
1 200 000 zł843 m² 1 423,49 zł/m²
Mieszkanie
Boguszowice,Rybnik
349 000 zł116 m² 3 008,62 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik
Boguszowice,Rybnik
190 000 zł56 m² 3 392,86 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karskiego
Boguszowice,Rybnik
314 000 zł61 m² 5 147,54 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Rybnik
Boguszowice,Rybnik
339 000 zł3 092 m² 109,64 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Jastrzębska
Boguszowice,Rybnik
7 000 zł366 m² 19,13 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik
Boguszowice,Rybnik
219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²
Działka budowlana Rybnik
Boguszowice,Rybnik
220 000 zł852 m² 258,22 zł/m²
Działka budowlana Rybnik
Boguszowice,Rybnik
170 000 zł864 m² 196,76 zł/m²
Dom z tarasem
Boguszowice,Rybnik
689 900 zł210 m² 3 285,24 zł/m²
Działka, ul. Jastrzębska
Boguszowice,Rybnik
1 640 000 zł54 768 m² 29,94 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karskiego
Boguszowice,Rybnik
309 000 zł60,59 m² 5 099,85 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karskiego
Boguszowice,Rybnik
259 000 zł48,53 m² 5 336,91 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Boguszowice,Rybnik
1 700 zł45,23 m² 37,59 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Rybnik, Boguszowice
Włącz powiadomienia
- ...
- 1
- 2