dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rybnik

764 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

764 ogłoszenia

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego, usytuowanego na 4 piętrze, w niskim bloku przy ulicy Piasta w Rybniku. Mieszkanie z księgą wieczystą stanowiące.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł7 476 m² 35,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży teren o pow. 7476 m2 - działki o nieregularnym kształcie; teren budowlany [ ok. 400 m2], w części tereny ogrodów [ około 4280 m2], częściowo tereny zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Licencjonowane biuro nieruchomości Szymura nieruchomości przedstawia do wynajmu przestronne M4 w Rybniku Niedobczycach przy ul. Leszczyńskiego. 2 słoneczne sypialnie przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł81 m² 6 975,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Licencjonowane Biuro Nieruchomości Magdalena Szymura oferuje Państwu: sprzedaż wyjątkowego mieszkania gotowego do zamieszkania! Szukasz przestronnej nieruchomości? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

549 000 zł245 m² 2 240,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 722 m²

Dom 245 m - działka 1772 m - centrum + cisza Połączenie, które rzadko się trafia bliskość centrum i jednocześnie spokój, zieleń oraz prywatność. Nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²40 m² 1 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal biurowo-usługowy Rybnik Mikołowska. - powierzchnia 40 m2 - piętro: 1/2 - 1 pomieszczenie - centralne ogrzewanie wliczone w cenę najmu - klimatyzacja - duży parking - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

32,26 zł/m²217 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu lokalu komercyjnego w Rybniku. Nieruchomość o nowoczesnej architekturze, zbudowana w 2010 roku, wykonana z pustaka,.

Szczegóły ogłoszenia

24 045 zł8 015 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do najmu nieruchomość gruntową częściowo utwardzoną, zabudowaną budynkiem oraz trzema zbiornikami naziemnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł201 m² 3 582,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Na sprzedaż budynek w zabudowie bliźniaczej Rybnik Głucha - powierzchnia całkowita: 201 m2 - powierzchnia użytkowa: 177,59 m2 - działka: 313 m2 - budynek rozbudowany w 2014 roku budynek: -.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł89 m² 6 573,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie 89 m | nowocześnie zaaranżowane| po generalnym remoncie Na sprzedaż przestronne mieszkanie o rzadko spotykanym, bardzo funkcjonalnym układzie , o powierzchni 89.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł72 m² 6 097,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe apartamenty Z widokiem na łąkę :) oferta tylko W naszym biurze! został ostatni apratment - na pierwszym piętrze - lewa strona! W odległości ok 6 km od centrum Rybnika,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł220 m² 4 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:539 m²

Dom wolnostojący Rybnik Gruntowa 75a (stan deweloperski) - powierzchnia zabudowy: 111 m2 - powierzchnia użytkowa: 158,49 m2 - powierzchnia działki: 539 m2 Dom oddany do użytkowania w 2025r., gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł54 768 m² 29,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Rybniku przy ul. Jastrzębskiej o łącznej powierzchni 54768 m , w skład w której wchodzą działki gruntu 140/1, 2066/118, 2065/118, 2064/118,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Rybnik

Rybnik,śląskie

33 000 zł1 500 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje powierzchnię do wynajęcia 1500m2 w nowoczesnej hali magazynowej w Rybniku. Cały obiekt ok 7300m2 - 2000 miejsc paletowych - Wysokość składowania 10m - 2 doki załadunkowe - Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł46,20 m² 6 883,12 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Prezentujemy Nową Ofertę - Mieszkanie typu M3 o powierzchni 46,20 m2 na 4 Piętrze Nieruchomość położona w Dzielnicy Maroko - Nowiny zlokalizowane w wysokim 10cio piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 237 m² 198,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1237m2 Rybnik, ligota! Przedmiotem oferty jest piękna działka budowlana z częścią zadrzewioną. Działka położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

29,35 zł/m²92 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy/ usługowy położony w Rybniku przy ul. Kościuszki Lokalizacja: - ul. Kościuszki to główny trakt pieszo - jezdny pomiędzy dworcem pkp a Bazyliką - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł34,78 m² 37,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę dwu- pokojowego mieszkania do wynajęcia, w Centrum Rybnika przy ul. Kościuszki. Układ mieszkania; przedpokój, salon z otwartą kuchnią wyjściem na balkon, drugi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

28,70 zł/m²80,13 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy - biura, pracownie, gabinety - Rybnik ul. Raciborska. Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy z przeznaczeniem na powierzchnię biurową. Lokal o powierzchni 80,13m2,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 254 m² 79,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

KB Nieruchomości przedstawia bardzo słoneczną działkę rolno-budowlaną o całkowitej powierzchni 2554mkw Na sprzedaż działka znajdująca się w Rybniku / Popielowie przy ulicy Niemcewicza (.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł73,38 m² 5 859,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z dostępem do ogródka i garażem Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe , położone w kameralnym segmencie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł78 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ekskluzywne mieszkanie Z ogródkiem I 2 miejscami parkingowymi W sercu miasta! Marzysz o mieszkaniu w centrum, ale z dala od zgiełku? Oto wyjątkowa okazja! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 744 zł70,52 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest apartament o powierzchni 70,52 m2 m2 z balkonem 4,5 m2. Lokalizacja: kameralne Osiedle Sosnowa znajduje się w północno wschodniej części miasta Rybnika,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł70 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty Klimatyczne mieszkanie w stylu rustykalnym - zapraszamy na prezentację. Oferujemy do wynajęcia eleganckie, pięknie urządzone mieszkanie w Rybniku Popielowie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł83 m² 8 421,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:952 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony przy ul. Lektorskiej w Rybniku - dzielnica Smolna. To miejsce dla osób, które chcą żyć spokojnie, a nie tylko mieszkać. Cisza, zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63,56 m² 6 277,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe M5 gotowe do zamieszkania z widokiem na zalew Rybnicki Nowoczesne, przestronne 63,56 m po generalnym remoncie wystarczy wnieść swoje rzeczy i zacząć nowy rozdział życia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Rybnik

Śródmieście,Rybnik

125 000 zł17 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży mieszkania w doskonałej lokalizacji Rybnika! Prezentujemy Państwu doskonałą inwestycję lub mieszkanko na start! Nieruchomość o powierzchni 17 m 2 przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

300 000 zł45 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje przy ul. Wyzwolenia 42 Zaprojektuj wnętrze według własnego gustu! Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Wyzwolenia 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morcinka

Rybnik,śląskie

159 000 zł30 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze w niskim bloku o powierzchni 30m2. Składa się z kuchni z oknemprzedpokojułazienkisalonumieszkanie jasne, gładzie na ścianach, wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedy

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy wygodę miejskiego życia z bliskością terenów rekreacyjnych? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na wynajem jasne, funkcjonalne mieszkanie typu M4 (3 pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Rybnik

299 000 zł52 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! 3 pokoje z panoramicznym widokiem | 10. piętro | Dworcowa - centrum Rybnika | 299 000 zł Szukasz mieszkania w centrum, ale cenisz ciszę, świeże powietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Niedobczyce,Rybnik

167 300 zł43 m² 3 905,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Opis nieruchomości Oferuję na sprzedaż dwu pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 37,13położony na parterze w bloku po modernizacji przy ulicy Hetmańskiej w Rybniku Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Rybnik,śląskie

800 000 zł170 m² 4 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 980 m²

Rezerwacja oferty Duży, rodzinny dom w Suminie - zapraszamy na prezentację. *kliknij w ikonę Video - zobacz film z drona Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ptasia

Paruszowiec-Piaski,Rybnik

421 500 zł50 m² 8 430 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do sprzedaży Apartament Premium 50m2 z ogródkiem , położony na parterze kameralnego budynku, z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

699 000 zł137 m² 5 102,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony przy ul. Lipowej w Rybniku, na kameralnym osiedlu składającym się z 11 domów w zabudowie szeregowej. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Dąbrówki,Rybnik

269 900 zł29 m² 9 290,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pełna galeria zdjęć dostępna jest na stronie naszego biura Specjalna obniżka ceny o 18 000 zł! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? To idealny moment, by podjąć decyzję. Nie czekaj -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

460 000 zł84 m² 5 452,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny segment - komfort, design i świetna lokalizacja Apartament na piętrze 73,21m2 plus duży balkon powierzchnia całkowita z połową części wspólnych (połowa z wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

495 000 zł90 m² 5 491,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wygodny, przestronny Apartament A2 o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 90,14m2. Apartament czteropokojowy z balkonem. Na kondygnacji przyziemia znajduje się przynależne pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Antoniego

Rybnik,śląskie

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Wynajmę kawalerkę po generalnym remoncie centrum Rybnika Świetna lokalizacja w centrum miasta przy bardzo niskich kosztach utrzymania, idealne dla jednej osoby! Mieszkanie znajduje się na 3 z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ptasia

Paruszowiec-Piaski,Rybnik

449 000 zł57 m² 7 860,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do sprzedaży Apartament Premium o powierzchni 57,12 m , położony na I piętrze kameralnego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzepowicka

Nowiny,Rybnik

315 000 zł56 m² 5 655,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. Nie płać za cudzy gust - zaprojektuj i wyremontuj to wnętrze dokładnie tak, jak marzysz!.