Mieszkanie, ul. Mglista
Mglista, Rybnik, śląskie
- 275 000 zł
- 53,80 m²
- 5 111,52 zł/m²
Patrycja Koszarn...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Mglista
Mglista, Rybnik, śląskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie, ul. Mglista
Zaktualizowane: 11 maja 2026
275 000 zł 53,80 m² 5 111,52 zł/m²
4/4
3
1977
-
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1977Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 275 000 zł (5 111,52 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: kwiecień 2026
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 53,80 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1977
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 608 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: POMAR Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 137/14938/OMS
Lokalizacja
- Adres: Mglista, Rybnik, śląskie
- Otoczenie: jezioro
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, tenis, kościół, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
3 pokojowe mieszkanie w Rybniku przy ul. Mglistej, na zielonym osiedlu niskich bloków, otoczonym domami jednorodzinnymi. Miejsce gdzie mieszkając naprawdę można odpocząć, a jednocześnie mieć wszystko w zasięgu ręki.
Najważniejsze informacje: - Lokalizacja: Rybnik, ul. (...)