dowolna

Mieszkania do wynajęcia Rybnik - Oferty wynajmu mieszkań

72 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

72 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-pokojowe na wynajem o powierzchni 48.00 m2. Lokalizacja:Patriotów 42. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 500 zł39,39 m² 63,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie blisko Parku Cegielnia Do wynajęcia świeżo wykończone, komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,39 m , położone w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42,14 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - cisza, zieleń i wygoda Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,14 m , położone na kameralnym osiedlu przy ul. Granicznej, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu apartamentu o wysokim standardzie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 250 zł25 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Kawalerka na wynajem w Centrum Rybnika! Nieruchomość: lokal po remoncie (instalacje elektryczne i wod-kan,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest przestronne M3 w rybnickiej dzielnicy Paruszowiec, ulica Ptasia. Powierzchnia mieszkania to 50 m2, na którą składa się salon z wyjściem na balkon, aneks kuchenny ,osobna.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł36,91 m² 27,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronna i jasna kawalerka z osobną kuchnią. Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku (tylko 5 mieszkań) oraz jest w pełni umeblowane i wyposażone (m.in. dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł27,91 m² 69,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Do wynajęcia nowa kawalerka z wydzieloną częścią sypialnianą o powierzchni 27,91 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67,07 m² 44,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Sześciokondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł48,54 m² 24,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. 2 pokoje, balkon, łazienka, toaleta, przedpokój Mieszkanie wyposażone - co widać na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 500 zł52,90 m² 28,36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie w Rybniku przy ulicy Dąbrówki do wynajęcia od zaraz - zapraszamy! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu M-3 o powierzchni 52,90 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł14 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kompaktowe mieszkanie dla singla w Rybniku Chwałowicach - zapraszamy! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 14 m2 w Rybniku Chwałowicach przy ulicy 1 Maja. Na niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł57,63 m² 46,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w ścisłym centrum miasta, dwa pokoje, kuchnia, duża łazienka, balkon oraz piwnica. Lokal po generalnym remoncie, wyposażony, umeblowany. Koszt wynajmu 2700zł, czynsz ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Centrum Rybnika przy ul.Grunwaldzkiej. Informacje podstawowe: mieszkanie o pow.42m 2 , składające się z 2 pokoi, zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł72 m² 34,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem dwupoziomowe M-3 Rybnik Żużlowa - powierzchnia: 36 m2 (dolny poziom), 36 m2 (poddasze ze skosami) - budynek z 2009 roku - piętro: 2/2 - balkon - piwnica - duży parking - ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł29 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka , położona w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku i zostało urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie małe z jedną sypialnią w budynku mieszkalno-usługowym w którym znajdują się 3 mieszkania na piętrze, na parterze będą gabinety lekarskie. Mieszkanie jest po całkowitym.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę M3, rybnik, wyzwolenia, 1600zł przytulne I słoneczne Do wynajęcia całkowicie umeblowane mieszkanie w Rybniku przy ul. Wyzwolenia. - powierzchnia 45m2, - 2 odrębne pokoje, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia | 48,50 m | Rybnik ul. Henryka Jośki Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe, położone na II piętrze w niskim, docieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mi e szkanie dwupokojowe o pow 38m2 znajduje się na trzecim piętrze bloku w Rybniku-Niewiadomiu. Układ: dwa oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. M ies zkanie jest zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 800 zł36,44 m² 49,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne M3; sławików w Rybniku - 1800zł Wynajmę przytulne 2 pokojowe mieszkanie, jasne i przestronne z pięknym widokiem z balkonu zlokalizowane na 10 piętrze, przy ul. Sławików.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowane M-4 Rybnik Chalotta - M-4 - powierzchnia: 48 m2 - piętro 6/10 - balkon - parking przy budynku - piwnica - mieszkanie umeblowane i wyposażone: * w sypialniach: łóżko,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł28,16 m² 42,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka rybnik - chwałowice spokojne osiedle W odległości 4 km od centrum. Odnowione i ocieplone bloki w gęstej zieleni! Blisko do bogatej bazy handlowej i usługowej. Przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł36 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przytulne mieszkanie na wynajem - rybnik/niewiadom Oferujemy na wynajem ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m 2 , położone na pierwszym piętrze kamienicy zlokalizowanej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super duża kawalerka dla singla bądź studenta, duży pokój urządzony, kuchnia odrębna z oknem w całości wyposażona, przedpokój z szafą, łazianka po remoncie z wanną. Odstępne.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 zł60 m² 37,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu ładnego mieszkania trzypokojowego w bloku po termomodernizacji, mieszkanie z centralnym ogrzewaniem z sieci miejskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł57,92 m² 18,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na osiedlu wrębowa! dostępne od zaraz! Przedstawiamy ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania stanowiącego odrębną nieruchomość, które mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł41,90 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 1 maja! Odstępne: 1900 zł / miesiąc + media Kaucja: 2 500 zł Prowizja: 1900 zł netto Jeśli szukasz miejsca, które łączy nowoczesną technologię, komfort życia i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

1 349 zł34,70 m² 38,88 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zadbane, odświeżone mieszkanie o powierzchni 34,7 m, po remoncie (m.in. odmalowane), położone na 11. piętrze. Układ i wyposażenie: kuchnia w pełni urządzona, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł45,30 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Rybnik, wyzwolenia Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią o powierzchni 45,30 m , usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł29,40 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyposażona kawalerka R-k Śródmieście. - powierzchnia 29,4 m2 - piętro 3/4 - balkon - duża piwnica - niewielki parking przed budynkiem - ogrzewanie miejskie (podzielniki) - klimatyzacja - okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł80 m² 23,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże mieszkanie typu M-3 w Rybnik Białych! - M3 - powierzchnia: 80 m2 - piętro: 2/3 - okna pcv - ogrzewanie miejskie, ciepła woda z podgrzewacza - układ pomieszczeń: 2 duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł32,70 m² 39,76 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem M-2 Rybnik Dąbrówki - powierzchnia: 32,7 m2 - piętro: 5/11 - winda - ogrzewanie miejskie (wliczone w czynszu najmu) - piwnica - duży parking przy bloku - układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko u nas! Najem Instytucjonalny Przedmiotem najmu jest mieszkanie typu M-2, przedpokój, kuchnia, duży pokój. Okna plastikowe, rolety antywłamaniowe, meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w budynku mieszkalno-usługowym w którym znajdują się 3 mieszkania na piętrze, na parterze będą gabinety lekarskie. Mieszkanie jest po całkowitym generalnym remoncie , wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38,90 m² 41,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - 2 pokoje, centrum rybnika Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Rybnika, usytuowane na 2. piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł85 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia w Rybniku o powierzchni 85 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku jednorodzinnym. Ten obiekt wykonany jest z cegły, co.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł65 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bezczynszowe mieszkanie | rybnik północ | 68,17 M2 Przedstawiamy wyjątkową ofertę najmu atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 68,17 m , usytuowanego na parterze w wolnostojącym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, wyposażone M-3 w Rybniku. Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 metrów zlokalizowane na trzecim piętrze niskiego bloku w Rybniku na ulicy Marokanów.