Mieszkanie, ul. Kuboszka
Kuboszka, Boguszowice, Rybnik, śląskie
- 219 000 zł
- 40,44 m²
- 5 415,43 zł/m²
Jennifer Gorecka
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Kuboszka
Kuboszka, Boguszowice, Rybnik, śląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Kuboszka
Zaktualizowane: 12 maja 2026
219 000 zł 40,44 m² 5 415,43 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
3/4
1
1984
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
1Rok budowy:
1984Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 219 000 zł (5 415,43 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 40,44 m², 1 pokój; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1984
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, lodówka
- Kuchnia: z oknem, w zabudowie
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: piec, gazowe
- telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
- Źródło: biuro nieruchomości: Partner Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: PPN-MS-61969
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kuboszka, Boguszowice, Rybnik, śląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, las
- cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
Mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym | 40,44 m² | po generalnym remoncie
Na sprzedaż przestronna i bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni 40,44 m² , położona na 3. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizacji, zlokalizowanym w zielonej i spokojnej dzielnicy Boguszowice-Osiedle w Rybniku.
Mieszkanie jest po generalnym remoncie i gotowe do zamieszkania od zaraz. (...)