Mieszkanie, ul. Piasta

Piasta, Rybnik-Północ, Rybnik, śląskie

  • 349 000 zł
  • 56,40 m²
  • 6 187,94 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Kufka

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Piasta

Piasta, Rybnik-Północ, Rybnik, śląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

349 000 zł

56,40 m²

6 187,94 zł/m²

Mieszkanie, ul. Piasta

Zaktualizowane: 20 maja 2026

349 000 zł 56,40 m² 6 187,94 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1960
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1960

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 349 000 zł (6 187,94 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 56,40 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1960
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 4 m²
  • Media: gaz
  •   Internet, telefon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: ASPECT Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 138-MS-FYsfc4UjoL

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie typu M4 o powierzchni 56,40m2, położone na 1 piętrze w niskim zadbanym bloku w ścisłym centrum miasta. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania lub natychmiastowego wynajmy (niski czynsz 608zł).
Mieszkanie jest bardzo jasne i ustawne, z doskonałym układem pomieszczeń, który świetnie sprawdzi się dla rodziny. (...)

Agent

Katarzyna Kufka

530 197...

530 197 804

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

530 197...

530 197 804

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości