Mieszkanie, ul. Orzepowicka
Orzepowicka, Maroko-Nowiny, Rybnik, śląskie
- 365 000 zł
- 57,94 m²
- 6 299,62 zł/m²
Katarzyna
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Orzepowicka
Orzepowicka, Maroko-Nowiny, Rybnik, śląskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie, ul. Orzepowicka
Zaktualizowane: 11 maja 2026
365 000 zł 57,94 m² 6 299,62 zł/m²
5/10
3
-
-
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
5/10Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 365 000 zł (6 299,62 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 57,94 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 5/10, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 640 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny, w zabudowie
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: Posesor Nieruchomości i Budownictwo M.Grycman, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: NBP-MS-2141
Lokalizacja
- Adres: Orzepowicka, Maroko-Nowiny, Rybnik, śląskie
- Otoczenie: umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Rybnik ul. Orzepowicka
Na sprzedaż wygodne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57,94 m², położone na 5 piętrze w bloku z windą.
Lokal jest gotowy do zamieszkania i świetnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i osób szukających wygodnego mieszkania w dobrej lokalizacji. (...)
514 488...
514 488 327