dowolna

Mieszkania do wynajęcia Rybnik - Oferty wynajmu mieszkań

72 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

72 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 300 zł47,47 m² 27,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie M3 w Rybniku Boguszowicach Osiedlu ul.Śniadeckiego 9. Powierzchnia ok 47,47m2 Kontakt:   pokoje -kuchnia -łazienka z prysznicem, wc -przedpokój -piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42,14 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - cisza, zieleń i wygoda Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,14 m , położone na kameralnym osiedlu przy ul. Granicznej, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mi e szkanie dwupokojowe o pow 38m2 znajduje się na trzecim piętrze bloku w Rybniku-Niewiadomiu. Układ: dwa oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. M ies zkanie jest zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-pokojowe na wynajem o powierzchni 48.00 m2. Lokalizacja:Patriotów 42. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu apartamentu o wysokim standardzie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest przestronne M3 w rybnickiej dzielnicy Paruszowiec, ulica Ptasia. Powierzchnia mieszkania to 50 m2, na którą składa się salon z wyjściem na balkon, aneks kuchenny ,osobna.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł36,91 m² 27,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronna i jasna kawalerka z osobną kuchnią. Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku (tylko 5 mieszkań) oraz jest w pełni umeblowane i wyposażone (m.in. dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł27,91 m² 69,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Do wynajęcia nowa kawalerka z wydzieloną częścią sypialnianą o powierzchni 27,91 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67,07 m² 44,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Sześciokondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł48,54 m² 24,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. 2 pokoje, balkon, łazienka, toaleta, przedpokój Mieszkanie wyposażone - co widać na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe (salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka) mieszkanie na wynajem w Centrum Rybnika! Na wynajem oferujemy eleganckie, bardzo dobrze umeblowane 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 1 pokojowe o pow. 42m 2 mieszczące się na parterze nowego apartamentowca w Rybniku Boguszowicach przy ul. Sztolniowej. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł57,92 m² 18,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na osiedlu wrębowa! dostępne od zaraz! Przedstawiamy ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania stanowiącego odrębną nieruchomość, które mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł63,67 m² 47,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania, zlokalizowanego w sercu Rybnika, na ulicy Sosnowej. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze nowoczesnego budynku, który został.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w budynku mieszkalno-usługowym w którym znajdują się 3 mieszkania na piętrze, na parterze będą gabinety lekarskie. Mieszkanie jest po całkowitym generalnym remoncie , wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł75 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże M4 - rybnik, ul. Larysza - 1500 zł Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na I piętrze kamienicy. Idealne miejsce dla osób szukających ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu apartamentu o wysokim standardzie na spokojnym osiedlu mieszkaniowym. Przestronne i jasne mieszkanie położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64,35 m² 46,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu nowa ofertę w Naszym Biurze - Mieszkanie typu M4 na Wynajem - Najem Okazjonalny Mieszkanie znajduje się na uboczu osiedla w wolnostojącym budynku wielolokalowym na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł34,37 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 39 m , usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku przy ulicy Poligonowej w Rybniku-Kłokocin. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł34 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz! Na wynajem tania kawalerka znajdująca się w Rybniku- niewiadomiu, metraż idealny dla singla lub pary. Odstępne 800zł+ czynsz 640zł+ media, jednorazowo pobierana jest kaucja 2000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 800 zł48,92 m² 36,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże M3 z znajdujące się na 9 piętrze, z pięknym widokiem na panoramę Rybnika. Mieszkanie gotowe jest do wynajęcia. Mieszkanie z klimatyzacją. Umeblowanie: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł28,14 m² 35,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia Rybnik Chwałowice Duża i Słoneczna Kawalerka z Balkonem ul. Zwycięstwa Najem okazjonalny Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok 28,14 m2 znajdujące się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł47 m² 30,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Licencjonowane Biuro Szymura Nieruchomości oferuje Państwu dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w zielonej okolicy! Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M3 znajdujące się w Rybniku,.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super duża kawalerka dla singla bądź studenta, duży pokój urządzony, kuchnia odrębna z oknem w całości wyposażona, przedpokój z szafą, łazianka po remoncie z wanną. Odstępne.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowane M-4 Rybnik Chalotta - M-4 - powierzchnia: 48 m2 - piętro 6/10 - balkon - parking przy budynku - piwnica - mieszkanie umeblowane i wyposażone: * w sypialniach: łóżko,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Umowa najmu okazjonalnego. Wolne od 01.06 Mieszkanie położone w centrum Rybnika na ul. Dworcowej, lokal posiada kuchnię z oknem( umeblowana, lodówka, pralka, piec, nowe meble, taborety).

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty Luksusowy, dwupoziomowy apartament do wynajęcia - zapraszamy. Oferujemy do wynajęcia piękny i stylowy, dwupoziomowy apartament o łącznej powierzchni 200 m2 w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł29 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka , położona w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku i zostało urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł32,70 m² 48,93 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem M-2 Rybnik Dąbrówki - powierzchnia: 29 m2 - piętro: 5/11 - winda - ogrzewanie miejskie (wliczone w czynszu najmu) - południowa ekspozycja, mieszkanie bardzo dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł28,16 m² 42,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka rybnik - chwałowice spokojne osiedle W odległości 4 km od centrum. Odnowione i ocieplone bloki w gęstej zieleni! Blisko do bogatej bazy handlowej i usługowej. Przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia | 48,50 m | Rybnik ul. Henryka Jośki Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe, położone na II piętrze w niskim, docieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł54,90 m² 33,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem M-3 Rybnik Stawowa - powierzchnia: 54,9 m2 - piętro: 1/2 - balkon - komórka lokatorska - przypisane 1 miejsce postojowe - ogrzewanie gazowe - niska opłata na rzecz wspólnoty: 185 zł - układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł72 m² 34,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem dwupoziomowe M-3 Rybnik Żużlowa - powierzchnia: 36 m2 (dolny poziom), 36 m2 (poddasze ze skosami) - budynek z 2009 roku - piętro: 2/2 - balkon - piwnica - duży parking - ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł85 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia w Rybniku o powierzchni 85 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku jednorodzinnym. Ten obiekt wykonany jest z cegły, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko u nas! Najem Instytucjonalny Przedmiotem najmu jest mieszkanie typu M-2, przedpokój, kuchnia, duży pokój. Okna plastikowe, rolety antywłamaniowe, meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

1 349 zł34,70 m² 38,88 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zadbane, odświeżone mieszkanie o powierzchni 34,7 m, po remoncie (m.in. odmalowane), położone na 11. piętrze. Układ i wyposażenie: kuchnia w pełni urządzona, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł51,70 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz blisko centrum Rybnika! Wysoki parter nad garażami. Mieszkanie typu M-3 na wynajem bez dodatkowego nakładu finansowego - do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

KB Nieruchomości przedstawia 3 pokojowe mieszaknie w Rybniku na ul. św. Józefa na wynajem. Apartament spełnia wymagania na prowadzenie działalności gospodarczej. Przestronne pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł52,90 m² 28,36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie w Rybniku przy ulicy Dąbrówki do wynajęcia od zaraz - zapraszamy! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu M-3 o powierzchni 52,90 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.