Mieszkanie
Zwycięstwa, Chwałowice, Rybnik, śląskie
- 188 000 zł
- 46,66 m²
- 4 029,15 zł/m²
Judyta Badaj
Skontaktuj się
Mieszkanie
Zwycięstwa, Chwałowice, Rybnik, śląskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 13 maja 2026
188 000 zł 46,66 m² 4 029,15 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
4/4
3
-
parking publiczny / na ulicy
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 188 000 zł (4 029,15 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 46,66 m², 3 pokoje; stan: do remontu
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 590 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: START DOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 303/15115/OMS
Lokalizacja
- Adres: Zwycięstwa, Chwałowice, Rybnik, śląskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w Rybniku dzielnica Chwałowice, na czwartym piętrze niskiego bloku.
Układ mieszkania:
- 3 niezależne, ustawne pokoje,
- osobna kuchnia,
- łazienka,
- przedpokój,
- balkon,
- piwnica.
Mieszkanie przeznaczone do remontu, co daje możliwość własnej aranżacji według potrzeb i gustu. (...)
453 069...
453 069 808