Mieszkanie

Wrębowa, Niedobczyce, Rybnik, śląskie

  • 309 000 zł
  • 54,36 m²
  • 5 684,33 zł/m²

Zdjęcie

Jennifer Gorecka

Skontaktuj się

Mieszkanie

Wrębowa, Niedobczyce, Rybnik, śląskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

309 000 zł

54,36 m²

5 684,33 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 22 maja 2026

309 000 zł 54,36 m² 5 684,33 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1975
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1975

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 309 000 zł (5 684,33 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 54,36 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1975
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
  • Źródło: biuro nieruchomości: Partner Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: PPN-MS-61983

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesne 3 pokoje po remoncie | Balkon z widokiem | Rybnik
Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 54 m² , położone w Rybniku przy ul. Wrębowej . Lokal znajduje się na 2. piętrze w bloku w układzie NRD , który po remoncie zyskał nowoczesny i funkcjonalny charakter. Strefa dzienna została otwarta, dzięki czemu salon z aneksem kuchennym jest wyjątkowo przestronny, doskonale doświetlony i idealny do codziennego życia. (...)

Agent

Jennifer Gorecka

781 577...

781 577 755

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości