dowolna

Mieszkania do wynajęcia Rybnik - Oferty wynajmu mieszkań

76 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

76 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 000 zł85 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia w Rybniku o powierzchni 85 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku jednorodzinnym. Ten obiekt wykonany jest z cegły, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł47,47 m² 27,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie M3 w Rybniku Boguszowicach Osiedlu ul.Śniadeckiego 9. Powierzchnia ok 47,47m2 Kontakt:   pokoje -kuchnia -łazienka z prysznicem, wc -przedpokój -piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mi e szkanie dwupokojowe o pow 38m2 znajduje się na trzecim piętrze bloku w Rybniku-Niewiadomiu. Układ: dwa oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. M ies zkanie jest zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-pokojowe na wynajem o powierzchni 48.00 m2. Lokalizacja:Patriotów 42. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu apartamentu o wysokim standardzie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł27,91 m² 69,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Do wynajęcia nowa kawalerka z wydzieloną częścią sypialnianą o powierzchni 27,91 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67,07 m² 44,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Sześciokondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł48,54 m² 24,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. 2 pokoje, balkon, łazienka, toaleta, przedpokój Mieszkanie wyposażone - co widać na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 750 zł42,40 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Raciborskiej - okolice Kauflandu. Mieszkanie znajduje się w kameralnym bloku na wysokim parterze. Rozkład pomieszczeń: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,50 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Mieszkanie typu M3 o powierzchni 42,50m2 na 1 piętrze w wolnostojącym budynku wielolokalowym Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w wolnostojącym budynku wraz z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł37 m² 36,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, 37 m Rybnik, ul. Dworcowa 3 Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w Rybniku przy ul. Dworcowej 3, na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od ręki | Oferta dla osób szukających spokojnego i stabilnego miejsca do życia Już na początku chcę zaznaczyć, że nie jest to typowa oferta najmu i z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł65,71 m² 38,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy wyjątkową okazję na wynajem przestronnego i atrakcyjnego mieszkania w Rybniku! Powierzchnia tego komfortowego lokalu to 65,71 m , a znajduje się ono na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38,90 m² 41,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - 2 pokoje, centrum rybnika Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Rybnika, usytuowane na 2. piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł36,91 m² 27,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronna i jasna kawalerka z osobną kuchnią. Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku (tylko 5 mieszkań) oraz jest w pełni umeblowane i wyposażone (m.in. dwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,50 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

KB Nieruchomości przedstawia 2 pokojowe mieszaknie w Rybniku na ul. św. Józefa na wynajem. Nowe, przestronne i jasne pomieszczenia, duża kuchnia w zabudowie i okna z obniżonymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł36 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przytulne mieszkanie na wynajem - rybnik/niewiadom Oferujemy na wynajem ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m 2 , położone na pierwszym piętrze kamienicy zlokalizowanej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super duża kawalerka dla singla bądź studenta, duży pokój urządzony, kuchnia odrębna z oknem w całości wyposażona, przedpokój z szafą, łazianka po remoncie z wanną. Odstępne.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42,14 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - cisza, zieleń i wygoda Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,14 m , położone na kameralnym osiedlu przy ul. Granicznej, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w budynku mieszkalno-usługowym w którym znajdują się 3 mieszkania na piętrze, na parterze będą gabinety lekarskie. Mieszkanie jest po całkowitym generalnym remoncie , wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł60,98 m² 21,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w naszym biurze! Przedstawiamy Państwu do wynajęcia słoneczne, rozkładowe, umeblowane mieszkanie z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Południe, jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 48 M2 W pełni wyposażone rybnik - śródmieście wysoki standard + przynależny taras - 50 m2 + zapewnione miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Przytulny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia atrakcyjna kawalerka Nowe kameralne osiedle w otoczeniu zieleni. Mieszkanie wolne od 1 marca oferta tylko W naszym biurze Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, wyposażone M-3 w Rybniku. Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 metrów zlokalizowane na trzecim piętrze niskiego bloku w Rybniku na ulicy Marokanów.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe (salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka) mieszkanie na wynajem w Centrum Rybnika! Na wynajem oferujemy eleganckie, bardzo dobrze umeblowane 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie typu M-4 z garażem Rybnik Smolna! - powierzchnia: 70 m2 - piętro: 1/2 - garaż - balkon - ogrzewanie gazowe kotłem dwu-funkcyjnym, podłogowe - rolety zewnętrzne -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Licencjonowane biuro Szymura nieruchomości oferuje do wynajęcia qygodne M3 w Rybniku,osiedle Nowiny przy ul. Floriańskiej. Mieszkanie 2-pokojowe w bloku z windą! To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest przestronne M3 w rybnickiej dzielnicy Paruszowiec, ulica Ptasia. Powierzchnia mieszkania to 50 m2, na którą składa się salon z wyjściem na balkon, aneks kuchenny ,osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Rybnik,śląskie

1 500 zł47,06 m² 31,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam Ofertą Naszego biura jest wynajem mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 47m2 znajdującego się w Rybniku - Newiadom Mieszkanie składa się z 2 osobnych pokoi , salonu , kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł52,90 m² 28,36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie w Rybniku przy ulicy Dąbrówki do wynajęcia od zaraz - zapraszamy! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu M-3 o powierzchni 52,90 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę M3, rybnik, wyzwolenia, 1600zł przytulne I słoneczne Do wynajęcia całkowicie umeblowane mieszkanie w Rybniku przy ul. Wyzwolenia. - powierzchnia 45m2, - 2 odrębne pokoje, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 1 pokojowe o pow. 42m 2 mieszczące się na parterze nowego apartamentowca w Rybniku Boguszowicach przy ul. Sztolniowej. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko u nas! Najem Instytucjonalny Przedmiotem najmu jest mieszkanie typu M-2, przedpokój, kuchnia, duży pokój. Okna plastikowe, rolety antywłamaniowe, meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 zł60 m² 37,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W dniach od 22.05.2026 do 30.05.2026 kontatk wyłącznie przez WhatsApp! Przedstawiam ofertę wynajmu ładnego mieszkania trzypokojowego w bloku po termomodernizacji, mieszkanie z centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł155 m² 23,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupoziomowe centrum Rybnika Do wynajęcia komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie w samym centrum Rybnika, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Układ i metraż: 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł34,78 m² 37,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę dwu- pokojowego mieszkania do wynajęcia, w Centrum Rybnika przy ul. Kościuszki. Układ mieszkania; przedpokój, salon z otwartą kuchnią wyjściem na balkon, drugi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł28,16 m² 42,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka rybnik - chwałowice spokojne osiedle W odległości 4 km od centrum. Odnowione i ocieplone bloki w gęstej zieleni! Blisko do bogatej bazy handlowej i usługowej. Przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł57,92 m² 18,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na osiedlu wrębowa! dostępne od zaraz! Przedstawiamy ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania stanowiącego odrębną nieruchomość, które mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł41,90 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 1 maja! Odstępne: 1900 zł / miesiąc + media Kaucja: 2 500 zł Prowizja: 1900 zł netto Jeśli szukasz miejsca, które łączy nowoczesną technologię, komfort życia i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł29,40 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyposażona kawalerka R-k Śródmieście. - powierzchnia 29,4 m2 - piętro 3/4 - balkon - duża piwnica - niewielki parking przed budynkiem - ogrzewanie miejskie (podzielniki) - klimatyzacja - okna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij