Mieszkanie, ul. Białych

Białych, Rybnik, śląskie

  • 250 000 zł
  • 36,40 m²
  • 6 868,13 zł/m²

Zdjęcie

Przemysław Forre...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Białych

Białych, Rybnik, śląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

250 000 zł

36,40 m²

6 868,13 zł/m²

Mieszkanie, ul. Białych

Zaktualizowane: 18 maja 2026

250 000 zł 36,40 m² 6 868,13 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

1

• Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 250 000 zł (6 868,13 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 36,40 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 9,60 m²
  • Czynsz: 320 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  • Bezpieczeństwo: rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie na sprzedaż ścisłe centrum Rybnika
Na sprzedaż mieszkanie położone w samym centrum Rybnik, w bloku z lat 60., w doskonałej lokalizacji pomiędzy Teatr Ziemi Rybnickiej a Bazylika św. Antoniego, przy słynnym Kuloku .

Mieszkanie usytuowane jest na 3. piętrze, z którego rozpościera się piękny widok na miasto. (...)

Agent

Przemysław Forreiter

601 796...

601 796 375

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Przemysław Forreiter

601 796...

601 796 375

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.