dowolna

Mieszkania do wynajęcia Rybnik - Oferty wynajmu mieszkań

73 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

73 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Rybnik

Śródmieście,Rybnik

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty Ładna i wyremontowana kawalerka w ścisłym centrum miasta - zapraszamy na prezentację. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 28 m2, usytuowane na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedobczycka

Zamysłów,Rybnik

2 400 zł41 m² 58,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do wynajęcia komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rybnik,śląskie

1 400 zł69 m² 20,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Reymonta w Rybniku - dostępne od Grudnia Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie położone przy ul. Reymonta w Rybniku - w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lektorska

Zamysłów,Rybnik

1 850 zł33 m² 56,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka o powierzchni 31 m2 z ogródkiem, położona w nowym budownictwie, w świetnie skomunikowanej części Rybnika dzielnica Smolna, ul. Lektorska. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Boguszowice,Rybnik

3 900 zł39 m² 99,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu mieszkanie dwupokojowe usytuowane w dzielnicy Rybnika- boguszowice. Rozkład pomieszczeń: - pokój dzienny połączony z funkcjonalną otwartą kuchnią - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

2 150 zł56 m² 38,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia komfortowe, całkowicie umeblowane , bardzo słoneczne i przestronne trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Rybnik

Boguszowice,Rybnik

2 400 zł25 m² 96,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 24,91m2, usytuowane do drugim piętrze w dzielnicy Rybnika - Boguszowice, w pobliżu sklepów oraz innych punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa O najem okazjonalny.Przedmiotem najmu jest duże M-2 z wydzieloną częścią dzienną i sypialną, kuchnia z oknem, balkon, przedpokój i łazienka razem z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Mieszkanie trzypokojowe, umeblowane i wyposażone, balkon, kuchnia z oknem. Mieszkanie może być również puste. Czynsz na trzy osoby z wodą 890zł, odstępne 1600zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Smolna,Rybnik

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie usytuowane przy ul.Kilińskiego na szóstym piętrze w bloku po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Boguszowice,Rybnik

1 050 zł49 m² 21,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Rezerwacja! Oferujemy państwu mieszkanie dwu pokojowe w Boguszowicach na osiedlu Południe. Lokal mieszkalny położony jest na 2 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku i składa się on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Rybnik-Północ,Rybnik

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i komfortowe mieszkanie w sercu miasta - zapraszamy. Oferujemy do wynajęcia, piękne mieszkanie usytuowane na parterze, wolnostojącego budynku mieszkalnego w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Niewiadom,Rybnik

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Lokalizacja: niewiadom, ul. Morcinka - pełna infrastruktura: sklepy , szkoła, przystanki, tereny rekreacyjne, układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrówki

Maroko-Nowiny,Rybnik

1 450 zł32 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia świeżo wyremontowana, jasna i komfortowa kawalerka o pow. 32m2 w Rybniku przy ul. Dąbrówki. Po remoncie nie było jeszcze najemcy nowy lokator będzie pierwszym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rybnik

Śródmieście,Rybnik

2 800 zł66 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rybnik apartament 66 m na wynajem lub na sprzedaż Masz dość szukania miejsca, gdzie kawa na balkonie smakuje jak w najlepszej kawiarni? Przy Obwiedni Południowej czeka na Ciebie przytulny, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białych

Rybnik,śląskie

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu na wynajem kawalerkę w Rybniku przy ul. Jadwigi i Feliksa Białych. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 znajduje się na 1 piętrze składające się z przedpokoju, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

900 zł32 m² 28,12 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko u nas! Najem Instytucjonalny Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie typu M-2, przedpokój, kuchnia, duży pokój. Okna plastikowe, rolety antywłamaniowe, meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Dąbrówki,Rybnik

2 300 zł75 m² 30,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie, przedstawiam ofertę mieszkania na wynajem zlokalizowanego w Rybniku, na ulicy Dąbrówki. Znajduje się ono na 9 piętrze. Blok ocieplony, po termomodernizacji. W budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Chwałowice,Rybnik

1 500 zł36 m² 42,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Prezentujemy ofertę wynajęcia przytulnego mieszkania typu M3 , które mieści się na 2 pietrze niskiego bloku w Chwałowicach na Osiedlu. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworek

Rybnik,śląskie

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękna kawalerka, dostępna od 1 grudnia. Bez prowizji! - co na starcie pozwala zaoszczędzić 1400 zł. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na parterze bloku na osiedlu Dworek w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jest środkowe, ciepłe, posiada balkon, kuchnię z oknem, dwa osobne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelska

Maroko-Nowiny,Rybnik

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wygodna, wyposażona duża kawalerka w Rybniku. Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 42 metrów zlokalizowane na parterze wysokiego bloku w Rybniku na ulicy Wawelskiej. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Saint Vallier

Śródmieście,Rybnik

1 250 zł24 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie usytuowane w samym sercu Rybnika, przy ul. Saint Vallier Lokalizacja: - śródmieście - w okolicy teatr, plac Wolności, rynek, focus Park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obwiednia Południowa

Smolna,Rybnik

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem! 3-pokojowe mieszkanie w Rybniku ul. Obwiednia Południowa Szukasz miejsca, gdzie wreszcie odetchniesz po pracy i nie będziesz słuchać sąsiadów wiercących do północy? Oto ono!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworek

Śródmieście,Rybnik

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta wynajmu - prestiż, komfort, lokalizacja rezerwacja 2-pokojowe świeżo po remoncie mieszkanie na wynajem Rybnik- dworek Na wynajem komfortowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Zamysłów,Rybnik

4 990 zł117 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament premium - osiedle polna, rybnik zamysłów 116,79 m | 4 pokoje | 2 miejsca parkingowe | Smart Home ampio Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Nowiny,Rybnik

1 200 zł38 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 35,13m2 - Rybnik Nowiny - widok na panoramę miasta. Do wynajęcia nowoczesna i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 35,13 m , zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chalotta

Rybnik,śląskie

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie M2 do wynajęcia od zaraz! M2 zlokalizowane na 5 p. w bloku 10 piętrowym na ul. Chalotta w Rybniku. Mieszkanie jest po remoncie, odmalowane gotowe do zamieszkania. Na wyposażeniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zebrzydowicka

Maroko,Rybnik

1 350 zł38 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w dzielnicy Rybnik - Maroko. Lokal mieszkalny o powierzchni 38m2, usytuowany na parterze. Mieszkanie składa się: - kuchni - pokoju - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Rybnik

Śródmieście,Rybnik

950 zł28 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę usytuowaną w śródmieściu Rybnika przy ul. Kościuszki. Rozkład mieszkania: - pokój dzienny z aneksem kuchennym - balkon - łazienka - hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Józefa

Śródmieście,Rybnik

1 500 zł57 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne, umeblowane i wyposażone w sprzęty agd 3-pokojowe mieszkanie, położone na 4 piętrze w zadbanym i ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Boguszowice,Rybnik

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta wynajęcia wyremontowanego mieszkania w Rybniku - Boguszowicach. Jest położone na parterze niskiego bloku, ma 50 m2 powierzchni użytkowej i jest gotowe do wprowadzenia - świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnicza

Chwałowice,Rybnik

1 500 zł56 m² 26,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe - Rybnik Chwałowice, ul. Górnicza Lokalizacja: spokojna dzielnica Rybnik -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kościuszki

Śródmieście,Rybnik

1 100 zł20 m² 55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w centrum Rybnika. Mieszkanie, 20 m2, po remoncie. Położone jest w bardzo dobrej lokalizacji na ul. Kościuszki blisko teatru, rynku, przystanku autobusowego oraz Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Paryż,Rybnik

1 400 zł54 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w niskim bloku na II piętrze. Mieszkanie słoneczne, ciepłe i do zamieszkania. W salonie telewizor oraz sofa. W przedpokoju na podłodze kafelki, na ścianach tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Chwałowice,Rybnik

1 400 zł35 m² 39,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Mieszkanie w Rybniku na ul. Górniczej | Gotowe do zamieszkania | Balkon | Osobna sypialnia Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni 35,39 m2 zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pukowca

Chwałowice,Rybnik

1 490 zł46 m² 32,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Dostępne od zaraz! | rybnik Chwałowice | Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie | 45,7 m | Parter Szukasz komfortowego, jasnego mieszkania w spokojnej okolicy a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzepowicka

Maroko-Nowiny,Rybnik

1 750 zł49 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Rybnik centrum, ul. Orzepowicka. Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z dwoma dużymi balkonami! Budynek świeżo po termomodernizacji, nowe balkony. Zlokalizowane w centrum Rybnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Śródmieście,Rybnik

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe na wynajem Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60m2 położone na 2 piętrze kamienicy. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni oraz łazienki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

1 200 zł33 m² 36,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób fizycznych na zasadach najmu okazjonalnego (wymagane dodatkowe oświadczenie notarialne) Do wynajęcia mieszkanie o pow. 32,7 m2, składające się z 1 przestronnego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chalotta

Śródmieście,Rybnik

2 200 zł62 m² 35,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie Rybnik, ul. Chalotta, 62,4 m , balkon, i piętro Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone w znakomitej lokalizacji Rybnika - przy ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij